brena értékelése

brena
Meiszner Krisztina: MásValaki problémája

Annyira jó könyv lehetne ez!!! De komolyan…viszont mérhetetlenül idegesített a szó ismétlés! 46x luna caliente 404oldalon…400.oldalon hat sorban 4x leirva…na ez keserű szájízt hagyott! Amúgy élmény volt olvasni,teljesen új világ:) Jenő kis csavarintos agyát imádtam, és hogy Pesten játszódik és a sok idegen szót is (volt ami át jött,de volt ami nem). Jó poénok voltak benne:))))
Tetszett, hogy apránként világosodunk meg mint olvasók, tetszett ez a vámpír világ elképzelés.
A borítóra meg, gondolom eladás nővelésére kellett egy kocka has?! Mert egyáltalán nem értem mi köze a könyvhöz. …förtelmes. ..

Meiszner Krisztina: MásValaki problémája

A Bugyor a pesti éjszakai élet ismert helye. A fekete falakon Lugosi Béla-poszterek lógnak, a koktéllapon baljós nevű italokból rendelhetsz.
„Vámpírok pedig nincsenek” – állítják a kocsmában dolgozók, mindez csak vendégcsalogató ötlet.
Ám a pult mögött igazi vámpír áll.
A jóképű, fekete humortat toló vérszívó épp a Jenő nevet viseli, és évszázadok óta a be nem avatkozásban hisz.
Csakhogy a kocsma előtt találnak egy hullát, és ő is gyanúsítottá válik.
Kénytelen cselekedni, és nyomozásba kezd, vajon ki zavarta meg a semmittevésben.
Elindul az izgalmas kaland, amit hullák, titkok és szenvedélyes légyottok szegélyeznek.
Ki a gyilkos? Ki az igazi barát? És mi van, ha a történelem lengőajtóként orrba vág?