Mariann_Czenema P értékelése

Mariann_Czenema P
Sebestyén Balázs: Szigorúan bizalmas

Ez a könyv fájdalmasan gagyi, így csillag nélkül marad.
A húgomé, tőlem kapta anno, karácsonyi ajándékba, de bár olvasta, és aktívan hallgatja nap-mint-nap Balázst, leghalványabb emléke sincs a könyvről.
Nekem se lesz, mert interjúkötetnek túl rövidek a beszélgetések; ezotériát meg meríthetek máshonnan, nagyobb mélységig.
Azért remélem, hogy fog írni másik könyvet, mert ennél színvonalasabb bármelyik reggeli műsora.

Sebestyén Balázs: Szigorúan bizalmas

Hogyan lehetünk szerethetők? Mit kezdjünk a vágyainkkal? Legyőzhetjük-e féltékenységünket? Mi történik a halálunk után?
Sokan talán meglepődnek, hogy ezekre a kérdésekre Sebestyén Balázs keresi a választ. Ez a könyv elsősorban az emberek problémáiról szól. Azokról, akikkel találkozott, s akik megnyíltak előtte. Vannak közöttük híresek és ismeretlen ismerősök egyaránt.
Balázs könyve közös dolgainkról mesél. Félelmekről és kétségekről, amelyekkel nap mint nap szembesülünk. Mégsem szomorú olvasmány, épp ellenkezőleg remény sugárzik belőle. Ahogy Balázs fogalmazta: „Szeretném, ha sokan vigaszt merítenének ebből a könyvből, elgondolkodnának rajta, és meghallanák az üzenetemet: NEM VAGY EGYEDÜL!!!”