kiruu P értékelése

kiruu P
Sarah Dessen: Along for the Ride – Álom két keréken

Két hete ültem a buszon, az egyik kurzusomról tartottam hazafelé, amikor bekattant ez a könyv. Jött az érzés, hogy én ezt akarom olvasni. Nem tudom honnan, nem tudom miért pont ez. De akartam. Szemműtét miatt még nem olvashatok elvileg két hónapig, de nem bírtam ki. Egyszerűen muszáj volt. És milyen jó volt így négy év elteltével is. Még jobban imádtam, Eli még jobban megfogott, és még különlegesebbnek éreztem ezt a könyvet. Azt hiszem erre mondják azt, hogy bármikorújraolvasós kedvenc.

Sarah Dessen: Along for the Ride – Álom két keréken

Mióta a szülei elváltak, Auden képtelen aludni. Olyan rutint alakított ki, aminek a segítségével átvészeli az éjszakákat. De amikor úgy dönt, hogy a nyarat a tengerparton tölti apjával és új családjával, megpróbál felhagyni régi életmódjával.

A nyaralás több kihívást tartogat a számára, mint képzelte. Nemcsak apja új családjába kell beilleszkednie, de a környékbeli pletykás lányokkal is meg kell találnia a közös hangot. És ott van még Eli is, aki szintén álmatlanságtól szenved, és aki állandó éjszakai partnere lesz. A hosszúra nyúlt nyáréjszakákon szinte bármi megtörténhet…

„Dessen legújabb könyvében a barátság legmélyebb rétegeit járja körül. Egy nyári történet az önfelfedezésről.” – The Horn Book

„Az eddig megjelent össze Sarah Dessen-könyvet elolvastam. Annyira izgatott lettem, amikor megtudtam, hogy hamarosan az Álom két kerékent is kiadják, hogy bejelöltem a megjelenés dátumát a naptáramban. Megérte rá várni? Abszolút.” – Jennifer Wardrip