Zsuzsanna_Makai értékelése

Zsuzsanna_Makai
Brian Tracy: Maximális teljesítmény

Húúú, hát imádtam! Nem is jó szó rá az élmény, hanem inkább az öröm, öröm volt olvasni. Sokat magyarázott, sokat tanított, és szeretve terelgetett. Ez is olyan könyv, amit több embernek kellene elolvasnia, több embernek kellett volna elolvasnia. Hát imádtam!

Brian Tracy: Maximális teljesítmény

Brian Tracy a sikertechnikák és a személyes teljesítménynövelési módszerek egyik legkiválóbb szakértője a világon. Évente több mint százezer hallgatóhoz szól szemináriumokon és tanfolyamokon. A Maximális teljesítmény hatékony, és a gyakorlatban is kipróbált technikák rendszerezett gyűjteménye, amely 25 év kutatás és tapasztalat eredményeit sűríti. Az ismertetett módszerek könnyen alkalmazhatók, és azonnali eredményt hoznak. Megismerkedhetünk azokkal az elvekkel, koncepciókkal és módszerekkel, melyeket a csúcsteljesítményre képes személyek alkalmaznak az élet legkülönbözőbb területein. A világ 31 országában már több mint egymillióan végezték el a könyv alapján kidolgozott szemináriumokat. Köztük rengetegen vannak olyanok, akiknek az új ismeretek hatására gyökeresen megváltozott az élete.