BoneB értékelése

BoneB
Katie Fforde: Hív Amszterdam

Ahogy az idézet http://moly.hu/idezetek/396405 is leírta, ez amolyan kis lityilötyi könyv volt. Nem kellett rajta agyalni, nem voltak bonyolult szálak benne. Tetszett, hogy egy „történés” volt, egy időben. Mostanában túl sok olyan könyvet olvastam, ahol egyszer az egyik szereplő beszél, egyszer a másik, ráadásul különböző időben. Na itt nem volt ilyen gond. Jó volt még benne, hogy végre egy különleges helyszínen (egy bárkán) zajlottak az események. És ami egy romantikus könyvben nem hiányozhat volt itt „csak barátok vagyunk”, meg féltékenység, meg egyéb nyalánkságok, a végén meg a „nagy boldogság van”. :)

Katie Fforde: Hív Amszterdam

Mit tegyünk, ha a férjünk lecserél egy szexi, fiatal szőkére? Vagy mit tegyünk, ha az álomesküvő előtt eszmélünk rá, hogy a Nagy Ő mégsem az Igazi? Jo Edwards sohasem tervezte, hogy hajón fog élni. Még azt sem tudja biztosan, hogy szereti-e a vizet. De amikor a férje kidobja, mégis egy állóhajóra költözik… Dora Hamilton sohasem tervezte, hogy meglép a tulajdon esküvőjéről. De amikor eljön a várva várt nap, mégis menekülőre fogja – és egyetlen lehetősége, hogy elfogadja Jo ajánlatát, ő is a hajó fedélzetén keres menedéket… A két barátnő elhatározza, hogy örökre lemond a férfiakról, arra viszont nem számítanak, hogy a pasik hamarosan csőstül rajongják körül őket, sőt, miután kihajóznak, életük legnagyobb kalandja veszi kezdetét.