N_Judit értékelése

N_Judit
Emma Thompson: Nanny McPhee – A Varázsdada és a nagy bumm

Ez egy jó Nanny McPhee! Az első 3 rész után egy felüdülés, mert végre van egy normális története. Igaz, hogy a történetet szétvagdossa a forgatási napló, de az sem gond. Emma Thompson nagyon jó fejnek tűnik, nem lehet könnyű neki Matilda dadus szerepében, már ha a jelmezét nézzük. A dadus most 5 leckét tanít. Aranyos a történet, és a végére minden a helyére kerül. A filmet sem fogom kihagyni.

Emma Thompson: Nanny McPhee – A Varázsdada és a nagy bumm

„Amikor szükségetek van rám, de nem kedveltek, akkor maradok. Amikor már kedveltek, de nincs rám többé szükségetek, akkor elmegyek.” Ez Matilda dadus, a varázsdada munkamódszere, ugye emlékeztek rá? Ezúttal is a legnagyobb zűrzavarban érkezik: a második világháború idején a Green gyerekek édesapját behívják katonának, s nekik édesanyjukkal együtt kell boldogulniuk a gazdasággal. Ráadásul nagynénjük nyakukra küldi sosem látott unokatestvéreiket Londonból a bombázások elől. A gyerekek között azonmód kitör a háborúság… Mi lesz ebből? Mi történik Green gazdával? Mihez kezdenek egymással az unokatestvérek? Vajon segíthet-e itt Matilda dadus varázslata?