Anett_ értékelése

Anett_
Katie Fforde: Hív Amszterdam

Nagyon szerettem ezt a könyvet. :)
Elkezdtem olvasni és már a 40. oldalon vettem észre, mennyit olvastam. Szinte megszűnt a külvilág. :)
Kedves, szerethető karakterek, vegyes életkorral, vegyes világlátással, nők és férfiak… és ettől lett szerintem ilyen IMÁDNIVALÓ! :)
A végén már direkt húztam, hogy minél később legyen vége, de aztán megadtam magam és befejeztem… :)
Még akarok ilyen könyvet, sokat-sokat! :)
(És nem utolsó sorban, köszönöm @Dorku, hogy kölcsönadtad! Van még ilyen könyved? :D)

Katie Fforde: Hív Amszterdam

Mit tegyünk, ha a férjünk lecserél egy szexi, fiatal szőkére? Vagy mit tegyünk, ha az álomesküvő előtt eszmélünk rá, hogy a Nagy Ő mégsem az Igazi? Jo Edwards sohasem tervezte, hogy hajón fog élni. Még azt sem tudja biztosan, hogy szereti-e a vizet. De amikor a férje kidobja, mégis egy állóhajóra költözik… Dora Hamilton sohasem tervezte, hogy meglép a tulajdon esküvőjéről. De amikor eljön a várva várt nap, mégis menekülőre fogja – és egyetlen lehetősége, hogy elfogadja Jo ajánlatát, ő is a hajó fedélzetén keres menedéket… A két barátnő elhatározza, hogy örökre lemond a férfiakról, arra viszont nem számítanak, hogy a pasik hamarosan csőstül rajongják körül őket, sőt, miután kihajóznak, életük legnagyobb kalandja veszi kezdetét.