Pandalin értékelése

Pandalin
Steve Jackson: Az elátkozott ház

Imádtam ezt a könyvet! Rengetegszer olvastam, nem lehetett megunni. Az összes olvasásaim közül talán csak egyszer sikerült kijutnom a házból (de gyanítom az is csak csalással sikerült :P), de mikor folyton eltévedtem vagy meghaltam a szobákban az se szegte kedvem. :) Volt, hogy a baráti társaságommal közösen olvastuk és próbáltunk rájönni, melyik a helyes út, merre menjünk, hogy ne vesszünk el. Ha jól emlékszem a vámpír gróf szobája volt az ahol a legtöbbször hiúsult meg a küldetésem :)
Olvastam még ezen kívül kaland-játék könyveket, de mind közül messze ez volt a legjobb szerintem :)
Remélem most, hogy eszembe jutott megtalálom valahol, hogy újra elolvashassam :)

Történet:
Autód lerobban az országúton, a zuhogó esőben. Örülsz, hogy menedéket találsz egy közeli rozoga házban. Mikor belépsz, még nem tudod, hogy életed legszörnyűbb, legvérfagyasztóbb kalandja vár rád. Az Elátkozott házban a fekete mágia ördöggel cimboráló mesterei, a Pokoltűz Démonai emberáldozatra készülnek… Eddig még egyetlen arra tévedt földi halandó sem úszta meg élve… Persze ha nem félsz, viszont elég erős, ügyes és szerencsés vagy, Te leszel az, aki legyőzi az Elátkozott ház ördögi, elvetemült urát!