pisztolyasziv értékelése

pisztolyasziv
Basáné Szabó Rozália: Érettségi adattár történelemből

A létező legjobb érettségire felkészítő töri könyv, ami csak létezik. Pontos, részletes, jól áttekinthető és minden megvan benne (na jó, egy-két fogalmat hiányoltam, annyi baj legyen), ami szükséges egy profi közép érettségi megoldásához. Ha valaki emeltezik, ajánlom hozzá ezt: Boronkai Szabolcs: Érettségi témakörök vázlata történelemből – Emelt szint és így a siker szinte borítékolható. Mondanom sem kell, nekem mennyire hasznos volt a hónapok alatt. :)

Basáné Szabó Rozália: Érettségi adattár történelemből

Kiadványunk lehetőséget nyújt a sikeres közép- és emelt szintű érettségi vizsgára való felkészülésben és felkészítésben. Mindemellett ajánljuk minden olyan történelem iránt érdeklődő olvasónknak, akit érdekelnek napjaink eseményei, azok történelmi gyökerei, illetve az azok alakításában szerepet játszó személyek. Nemcsak 12. osztályban, hanem folyamatosan a négy tanév folyamán használhatják a diákok a kiadványt. A könyv három egységes részre tagolódik: érettségi témakörök adattára, tematikus adattár és mutató. Kötetünket a családi könyvtár hasznos darabjaként is ajánljuk.