Mariann_Czenema P értékelése

Mariann_Czenema P
Kerstin Gier: Rubinvörös

Ez a pozitív meglepődés esete, volt benne humor (jó sok, hehe a lépcsős-gimis jelenet filmre kívánkozik! XD), misztikum (az is sok, még semmit se értek) és rengeteg különféle karakter. (Leslie haláli, őt imádni fogom végig és Maddy néni is helyes)

Negatívum: nyilván gyengeelméjű olvasónak kell lenni ahhoz, hogy tudjuk a holló hatalma a szellemlátás – erre rájöhetett volna min. Gwen (hogy még ő se tudja, az felesleges időhúzásnak tűnik), vagy Leslie. (no mindegy, a héten szerintem elolvasom a trilógiát, kellemes, hogy nem a szokásos amcsi nyálas)

Kerstin Gier: Rubinvörös

Olykor tényleg nagy terhet jelent egy rejtélyekkel teli családban élni. A 16 éves Gwendolyn legalábbis meg van győződve erről. Amíg egy napon egyszerre – mint derült égből a villámcsapás – a 19. és 20. század fordulóján nem találja magát, és világossá nem válik számára, hogy ő maga a legnagyobb rejtély a családban. Amit viszont még csak nem is sejt: az időutazások alatt kerülendő a szerelem. Mert ettől aztán tényleg a feje tetejére áll minden!
Kerstin Gier bestseller-szerző utánozhatatlan érzékkel kelti életre a legcsodálatosabb érzést a világon!
Éld át te is Gideon és Gwen kalandjait, akik szerelmükkel áttörnek az idő korlátain!