kucrek P értékelése

kucrek P
Carole Matthews: Nyári ábrándok

Úgy álltam neki ennek a könyvnek, hogy akkor most jöjjön egy csajos könyv, mert már régen volt ilyen a kezemben.
Nem voltam elragadtatva tőle – annyira nem jött be. Szerettem volna egy tényleg nagyon könnyed, álomba illó, nyálas, csöpögős izét. Helyette az életet kaptam.
Nincs ezzel gond, csak minden dologhoz kell hangulat is. Nekem meg nem ehhez volt.

Carole Matthews: Nyári ábrándok

Mi van akkor, ha világéletedben többről álmodtál…?

Nell McNamara élete boldog: biztos állása van a helyi falatozóban, kedvese, Olly, imádja, négyéves kislányuk, Petal pedig tündéri, körülötte forog az egész világ. A falatozó renoválásra szorul, Nell pedig azonnal kapva kap az alkalmon, hogy kreativitását kiélje.
Az eredményen felbuzdulva, na meg legdrágább barátainak az unszolására Nell elhatározza, hogy saját vállalkozásba fog. Tüneményes kézitáskákat gyárt, amelyek rövidesen igen-igen kapósak lesznek.
Úgy fest, hogy Nell álmai egy csapásra valóra válnak! Azonban a sikernek ára van, és Nell hamarosan ráébred: rengeteg nehézséggel jár, hogy mindent megtarthasson…
Carole Matthews a Sunday Times bestseller írónője. Tizenkilenc könyve jelent meg eddig. Munkáit húsz nyelvre lefordították, a filmes jogokat Hollywood vette meg

Csupa móka, kacagás és szeretet.
Szívd magadba a napsütést a Nyári ábrándokkal!