Ariadne értékelése

Ariadne

Sheila O'Flanagan: Egy igazán különleges férfi Közelebb lehet, mint gondolnád

Elég sokszor idegesítettek a szereplők, és untatott a cselekmény. Nem tudom, hogy milyen címkét is aggassak erre a történetre, hiszen idegesítő is volt, szórakoztató is volt. Keith volt a kedvenc karakter, csak sajnos túl keveset volt szó róla a történetben. Egyszeri olvasásnak elment. :)

Sheila O'Flanagan: Egy igazán különleges férfi

Romy Kilkenny imád Ausztráliában lakni. Tárasági életben sosincs hiánya, úgy tűnik, a munkahelyén is komolyabb feladatot bíznak rá, és boldogan él Keith házában. Ám az egészben az a legjobb, hogy kellő távolságra lehet őrjítő családjától. Amikor azonban befut a telefonhívás, hogy feltétlenül haza kell térnie Írországba, a lány élete fenekestül felfordul.

Romy rendkívül csinos édesanyja, Veronica sosem értette meg legkisebb gyermekét. Romy minden igyekezete ellenére úgy érzi, két féltestvére mellett ő a család hamupipőkéje.
A bátyja Darragh, boldog házasságban él a tökéletes Giselle-lel,míg a nővére, Kathryn a gazdagok csillogó életét éli New Yorkban. Így a hazaérkező Romy még inkább kívülállónak érzi magát közöttük, mint valaha. Ráadásul egyfolytában arra gondol, bárcsak ne csókolta volna meg Keitht a repülőtéren indulás előtt! Hiszen a fiú a legjobb barátja, nem pedig a szerelme!

Sheila O'Flanagan legújabb kötete a családi életből adódó örömöket és keserűségeket járja körbe. Megmutatja, hogy sosem tudhatjuk, mikor tűnik fel egy igazán különleges férfi a sarkon, méghozzá abból az irányból, ahonnan nem is vártuk volna…