Jézus ​a mi sorsunk 14 csillagozás

Wilhelm Busch: Jézus a mi sorsunk Wilhelm Busch: Jézus a mi sorsunk Wilhelm Busch: Jézus a mi sorsunk Wilhelm Busch: Jézus a mi sorsunk

Wilhelm ​Busch német igehirdető szenvedélyesen prédikálta az evangéliumot, hogy embereket vezethessen Jézus Krisztushoz. Előadásai most „Jézus a mi sorsunk” címmel jutnak el a magyar olvasóhoz, a fordításban is megőrizve eredeti formájukat, stílusukat. Kívánjuk, hogy Wilhelm Busch előadássorozata ilyen módon is sokakat segítsen a Jézus Krisztus melletti döntésre, a vele való életre és üdvösségre.
A magyar kiadó

Jézus a mi sorsunk

„Jézus a mi sorsunk” – ezt választotta Busch lelkész az 1958-ban Essenben tartott nagy evangélizáció fő témájául.
Nagy örömmel szolgált Essenben, mint ifjúsági lelkész, azonkívül az evangélium szenvedélyes hirdetőjeként minduntalan úton volt. Számtalan előadásban hívta hallgatóit Jézushoz – városban és falun, Keleten és Nyugaton, Európában és világszerte.
Mennyire örült, amikor az emberek csak úgy özönlöttek előadásaira, hogy üzenetét meghallgassák! Meg volt győződve róla, hogy a Jézusról szóló evangélium minden idők… (tovább)

Primo, BUDAPEST, 1991
Evangéliumi, Stuttgart, 1987
Evangéliumi, Budapest

Florentino>!
Wilhelm Busch: Jézus a mi sorsunk

Jézus Istennek az emberekhez intézett utolsó szava. Aki Őt nem fogadja be ahhoz Istennek nincs több szava!

eper29>!
Wilhelm Busch: Jézus a mi sorsunk

Nagyszerű könyv! Olyan írás, ami ma is aktuális. Hihetetlenül motiváló volt olvasni a különböző kis történeteket, ahogyan minden helyzetben Jézust állította a középpontba a szerző.

k_szll>!
Wilhelm Busch: Jézus a mi sorsunk

Az ember életének változatos helyzeteit hozza az ifjúsági lelkész, nem hagy megválaszolatlan kérdéseket. „Felfedi” a nagy titkot az élet értelméről – bár inkább csak közli az emberek felé. Egyszerre elképesztő és provokatív. Csodálatos olvasmány!

MissWenut>!

Minden vallásban Istent keresik az emberek. Minden vallásban közös: eltévedtek a ködben, és nem találták meg az Istent!

MissWenut>!

Egy füzetet meg lehet venni és újat kezdeni – de az életet nem. Csak egyetlen életünk van! Milyen félelmetes, ha azt elrontottuk, ha rosszul éltünk! Csak egy életünk van! Ha azt eljátszottuk, akkor örökre eljátszottuk.

MissWenut>!

Nekem az a feladatom, hogy felrázzam önöket, és megmondjam: nem elég terveket szőni a sírig. Meg kell kérdezni: és mi jön azután?

MissWenut>!

Az emberek ma saját veszélyükre élnek, úgy tesznek, mintha a halál után semmi sem lenne, vagy természetesen a mennybe jut az ember, ha megkeresztelték és pap temette el. A pokolban nyüzsögni fognak azok az emberek, akiket megkereszteltek, és akiket a pap temetett el. Értenek engem? Önök sürgető, komoly életveszélyben vannak! Előbb vagy utóbb mindannyian Isten ítélőszéke elé kerülünk.