Született ​augusztus 20-án 7 csillagozás

Vona Gábor: Született augusztus 20-án

"(…) ​A hazai és a nemzetközi politika fekete bárányának számító Jobbik elnöke és frakcióvezetője vagyok, az Európában gárdaalapítási lázat indító, a bíróság által feloszlatott Magyar Gárda Egyesület egykori elnöke, a balliberális média egyik fő mumusa. Egy kommunikáció szakos hallgatótól tudom, hogy amikor interjút szeretett volna velem készíteni szakmai gyakorlatként, a tanára és a szemináriumi társai elborzadtak, hogyan képes egy ilyen emberrel, a „patás ördöggel” egyáltalán szóba állni.
Ennek a könyvnek nem az a célja, hogy a médiában rólam mutatott negatív képet megkísérelje pozitívvá tenni. Ugyan, ki hinné el egy pártelnök szájából, ki ne gyanakodna álszerénységre vagy valamilyen politikai sandaságra, ha azt állítanám: alapvetően egy visszahúzódó, introvertált ember vagyok, aki legszívesebben magában ücsörög a szoba sarkában, és vallásfilozófiai könyveket olvas? Nem hinné el senki. Én sem, ha valamelyik politikustársam írná könyvében ugyanezt. Naivitás lenne a… (tovább)

Magyar Hírek, Budapest, 2011

anika>!
Vona Gábor: Született augusztus 20-án

A könyv elejét nagyon élveztem mikor mesélt a Jobbik alakulásáról, a kezdeti évekről. Kár hogy hallgat Kovács Dávidról. A beszédeket, írásokat nem olvastam végig, egyelőre.