!

A rossz testvérrel ágyba bújni 264 csillagozás

Régikönyvek.hu · 3.499 Ft –15% 2.974 Ft
Book and Walk 1.999 Ft
Könyvtár

Melina Parker elbűvölő, kedves lány, de nem éppen a legjobb szerető. Mikor egy újabb férfi szakít vele emiatt, úgy dönt, ideje fejleszteni ágybeli képességeit.
Gyerekkori barátját, Max Daltont kéri meg, hogy adjon neki szexleckéket, pedig titokban a férfi ikertestvérébe, Rhysbe szerelmes már évek óta.
Melina végül rossz ágyban köt ki, és Rhys tanítja meg neki, mi az igazi szenvedély.

Eredeti mű: Virna DePaul: Bedding the Wrong Brother

2.300 Ft ★★★★★ Eladó Elcserélhető
kattyesz könyve Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

perpetua P
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Sokkal jobb volt, mint amire számítottam. :)
A „feladatát” teljesen ellátta. Jó szórakozást biztosított az estére. :) Elég rövid, ezért könnyű volt vele gyorsan haladni. És egyszerű is volt a történet, nem volt túlbonyolítva. Adott két felnőtt ember, akik már régóta vonzódnak egymáshoz, de különböző okok miatt még nem kötöttek ki egymás mellett. Mi pedig megtudhattuk, hogy pár nap alatt hogyan fordul meg a kapcsolatuk. Örülök, mert nem volt összecsapva, bár néhol lehetett volna picit jobban kidolgozva. Sokszor meg tudott lepni, mert már számítottam a sablonos fordulatokra, mégis kicsit máshogy alakultak mindig a dolgok, ahogy előre elképzeltem. Talán legjobban azt hiányoltam belőle, hogy az ikrekről, ha volt is normális leírás, és én csak elsiklottam valamiért fölötte, még se tudtam igazán magam elé képzelni őket, hogy hogy is néznek ki. A szereplők se emelkedtek ki, de egyáltalán nem voltak ellenszenvesek, jó volt megismerni a történetüket.
Nem tökéletes könyv, vannak hibái, nagy izgalmakra vágyóknak nem ajánlom, de egy kis kikapcsolódásnak nagyon jó. :)))

Sippancs P

Abszolút pozitív csalódás!
Minden megvolt ebben a könyvben, ami ahhoz kell, hogy néhány óra erejéig az ember lánya kellemesen kikapcsolódhasson:
– könnyed stílus ✓
– rövid, de tartalmas cselekmény ✓
– gyerekkori barátságból kialakuló szerelem ✓
– különleges foglalkozások, mint bogárkutató és bűvész ✓
– szerethető szereplők ✓
– vicces, romantikus és erotikus jelenetek ✓
– édes befejezés ✓
Jó lenne egyszer Max történetét is megismerni!

Fufukaaa
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Wow. Pozitívan csalódtam ebben a könyvben!:)
Először azt hittem, hogy olyan lesz, mint a többi. De nem. Valamiért nagyon tetszett.
Melina: Tényleg nagyon kedves szereplőnek bizonyult. Néha mondjuk kezdett már az agyamra menni a folytonos önbizalomhiányával, de ettől függetlenül sem volt az a kimondott idegesítő karakter:)
Rhys: *-* Ez a pasi. Úristen. Úristen. Véletlenül nincs belőle több?:D Nem mondom, hogy az a tipikus „álmaim férfija”, de azért szívesen megismerkednék vele. Nagyon aranyos volt tőle, ahogy Melina-val próbálta elfogadtatni önmagát, bebizonyítani, hogy a lány igazi ágyakrobata. :P
Max-re nagyon kíváncsi vagyok. Sajnos róla nem sokat tudhattunk meg csak annyit, hogy igazi khm jó barát és jó testvér:D
Nem tudnék kedvenc jelenetet kiemelni, csak annyit jegyeznék még meg, hogy kár, hogy ilyen rövid a könyv, mert még igazán olvastam volna Rhys-ről és Melina-ról. :))

Orsi041000
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Egy jó kis erotikus könyv, bár az idő ami alatt játszódik és a történet is elég rövid, de ettől függetlenül nagyon kellemes kikapcsolódás. A szereplők valósághűek, a bűvészkedés egy hatalmas plusz pont Rhys mellett, és Melina is kedvelhető :)

zuna19 P
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Hát nem erre számítottam az biztos, amikor elolvastam a hátoldalát. Tetszett. Annyira jó volt az eleje és a vége is. A történet nem volt túlbonyolítva és nem volt hosszú, éppen elég terjedelmes volt így. A karakterek nagyon kedvelhetők voltak számomra. Kicsit féltem hozzákezdeni, bevallom nem tudtam mire számoljak, de nem csalódtam, jó kis könyv.

Gretii
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Nem tetszett. Erőltetett volt az egész, a szereplők kiszámíthatók és idegesítőek, ráadásul Melina nevét állandóan Melindának olvastam, amiről Bánk bán felesége jutott eszembe (ez persze az én hibám).
Örülök, hogy rövid volt, tovább nem bírtam volna olvasni.

Démonika
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Megfogadtam hogy nem fogok több ilyen stílusú könyvet olvasni ezzel még is kivételt tettem. És hát egész jó volt nem ,nem lesz a kedvencem de ebben a könyvben volt valami nem is tudom aranyos. (?) Talán azért mert egy régi gyerekkori szerelem végre beteljesült. Jaa és plusz pont azért hogy ebben a könyvben végre egyenlően kezelik egymást a felek nem pedig domináns és alárendeltként… Rhys-t kifejezetten megkedveltem titokzatos de kedves, vándor aki „hazát” akar. :) Összességében jó volt szép volt elégvolt.

nat
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Nyár, nyaralás, agyhalott tevékenység folytatása.
Ezek miatt vágtam bele.
Annyira nem volt rossz.

Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Összességében nem rossz könyv ez szerintem,bár azért annyira nem ájultam el az erotikus részektől…Elég kevés volt és semmit mondó…
A történet könnyed,gyorsan emészthető. Van egy kis csöpp mondanivalója is és a romantikus szál is élvezhető. a vége annyira nem volt nagy szám…
Egy szégyenlős,visszahúzódó,önbizalom hiányos nő vajon megtalálhatja álmai lovagját? Vagy kénytelen lesz rosszabbnál rosszabb pasikat kifogni amíg meg nem öregszik? Le lehet-e győzni félelmünket,ha nem hiszünk magunkban? Te meg tudnál különböztetni egy ikerpárt egymástól,akik ugyanúgy néznek ki?
Egyszer el lehet olvasni ezt a könyvet,jó volt egy kis délutáni-esti időtöltésnek. =)

Lunemorte P

Az, hogy valami ritka, még nem jelenti azt, hogy kizárólag az álmaidban létezik.

Csibóca

Jobb szeretni, aztán elveszíteni valakit, mint soha nem is ismerni ezt az érzést.

Kapcsolódó szócikkek: Melina Parker
hrabi

Néha a tudás kulcsa az, hogy magad jössz rá a megoldásra.

zuna19 P

– Ha valami igazán fontos a számodra, akkor nem tétovázol, igaz?
– Egy igazi bűvészt szeretni nem lesz könnyű. Olykor – olykor kénytelen leszek színpadra lépni veled.
– Szóval szeretsz?
Melina bólintott.
– Már évek óta.
– Szerelemmel szeretsz, szerelmem?
– Szerelemmel, szerelmem – visszhangozta a lány.

Kapcsolódó szócikkek: Melina Parker · Rhys Dalton
Lunemorte P

Akkor az a helyzet, hogy ha az exeid kivetnivalót találtak benned, az nem ezért volt, mert nem vagy elég ügyes az ágyban, hanem azért, mert nem éreztél szenvedélyt irántuk. Ez nem azt jelenti, hogy a szenvedély ne lenne meg benned.

Kapcsolódó szócikkek: Rhys Dalton
Lunemorte P

– Te vagy a leggyönyörűbb dolog, amit valaha láttam, katicabogár.

Kapcsolódó szócikkek: Rhys Dalton

Már csak egy Viggo Mortensen-film kellene,
és félig a mennyországban érezném magam.
– Egyszer már kipróbáltad, nem emlékszel? Még úgy sem tudtál elélvezni, hogy Viggo dörmögött a háttérben.
Grace Lucyre sandított, és meglengette maga előtt a kanalát.
– Nehogy már Viggót hibáztasd!

perpetua P

Hihetetlen volt, hogy a férfi képes egyszerre elpusztítani, kicserélni, újra feltölteni és életre kelteni.

8. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Melina Parker · Rhys Dalton