!

10 év kék-sárgában 1 csillagozás

RAFC-krónika
Varga Ferenc: 10 év kék-sárgában

E kis könyvecske összefoglalja a RAFC felnőtt labdarúgó csapata működésének tíz évét. Tartalmazza az összes bajnoki-, kupa- és nemzetközi mérkőzésének eredményeit, az összeállításokat, góllövőket, bajnoki táblázatokat.
A statisztika mellett igyekeztem azokról az eseményekről is röviden említést tenni, amelyek kiemelkedtek a tíz év történései közül, és meghatározó szerepet játszottak labdarúgó-csapatunk életében.
Nagy öröm, hogy időközben a szakosztály ifjúsági-, serdülő-, előkészítő- és öregfiúk csapattal bővült. Természetesen róluk sem feledkeztünk meg, az ő munkájukról, eredményeiről a 2001 őszén megjelenő, „100 éves Rákosszentmihály sportja” c. könyvben fogunk beszámolni. (Ugyancsak ebben a könyvben ismertetjük a RAFC kézilabda és tenisz szakosztályának történetét.)
Munkám célja az volt, hogy a gazdag sportmúlttal rendelkező Rákosszentmihály újjáéledt egyesületének, a RAFC labdarúgócsapatának első tíz évét megörökítsem az utókor számára.
Az eltelt tíz… (tovább)

pwz SP
Varga Ferenc: 10 év kék-sárgában

Kis csapat, dicső múlt, szép újraindulás. Öröm ilyet is olvasni :)!
Kovács Gábor RIP… Emlékszem rá, amikor mindez történt…