Robbie ​Williams 3 csillagozás

Tótavi S. Márk (szerk.): Robbie Williams

„Ha Robert Peter Maximilian Williams az Úr 1974. esztendejében vár még néhány órát, s csak a következő nap jön a világra, minden érthető lenne. Február 13-án született, egy nappal Valentin-nap előtt. Így is rajonganak érte a nők – s néhány férfi is bizonnyal –, mi lenne akkor, ha a szerelmesek napján születik? Mindenesetre hamar rajongótábora lett. Felfedezték ugyanis, hogy ügyesen szaval és énekel, s hogy korához képest egyáltalán nem rossz táncos. Édesanyja – aki egyébként egy bárt vezetett Stoke-ban, a Port Vale nevű futballcsapat edzőpályájának szomszédságában – műkedvelő színészként játszogatott néhány darabban. A próbákra a gyerekeket (…) is vitte magával.” (Részlet a könyvből)

Viktória, Budapest, 2003

ancsee P>!
Tótavi S. Márk (szerk.): Robbie Williams

Szeretem a zenéjét, ezért kíváncsi lettem az életére is. Már elég rég olvastam, így sajnos sok nem maradt meg belőle, csak néhány kedves, szívmelengető történet. :) A megjelenése óta eltelt 14 év, azóta már gyereke is van Robbienak, de nem tudom, hogy kiadtak-e „bővített”, aktualizált kiadást. Igazából nem is teljesen értem, hogy miért kell még élő emberről életrajzi könyvet írni, hiszen nem tudhatjuk, hogy mit hoz a jövő. :)