Micsoda ​lökött família! (Fiúk kizárva! 6.) 139 csillagozás

Thomas Brezina: Micsoda lökött família! Thomas Brezina: Micsoda lökött família!

Használati utasítás lányok részére: Ugyan melyikőtök ne szeretne tévésztár lenni? Ezt természetesen úgy képzelitek: menő cuccok, szuper frizura, csúcs alakítás – egyszóval: ragyogás. Igen ám, de a Családi boldogság című adás erőszakos műsorvezetőnője ragaszkodik ahhoz, hogy a Schnabel-Meierbeer família életének minden intim pillanatát, titkát kifürkéssze. Tinka lelkiismerete nem egészen tiszta; Lizit szétveti a méreg; a fiúk meg szinte lubickolnak a „hírnévben”. Mit lehet itt tenni? A lányok megint csak kénytelenek boszorkány tudományukkal befolyásolni kissé az események alakulását…

Eredeti megjelenés éve: 2002

Egmont-Hungary, Budapest, 2011
160 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633430866 · Fordította: Zsidányi Lilla · Illusztrálta: Betina Gotzen-Beek
Egmont-Hungary, Budapest, 2011
160 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789636297442 · Fordította: Zsidányi Lilla
Egmont-Hungary, Budapest, 2007
160 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636287269 · Illusztrálta: Betina Gotzen-Beek

BBianca>!
Thomas Brezina: Micsoda lökött família!

Tinka és Lizi szokás szerint hatalmas kalamajkába keverednek, ezúttal éppen egy tévéstáb jön hozzájuk forgatni. A lányok nagyon igyekeznek normálisnak beállítani a családjukat, de természetesen mindenki csak lököttebbnek tűnik, mint eddig valaha is.

Határozottan ez volt az eddigi kedvenc részem, még úgy is, hogy a kert és a Kristály utcai ház kevés szerepet kapott, cserébe viszont nagyon sokat nevettem! :D Sokkal jobban meg is szerettem a szereplőket. Jó volt őket úgy is látni, mint egy nagy összetartó család és nem csak a fiúkat és a lányokat, amint épp fújnak egymásra. Szerettem a végét is, ez egy klassz üzenet! Alig várom, hogy folytassam a sorozatot!

Adrienn1994>!
Thomas Brezina: Micsoda lökött família!

Ismét egy aranyos történet Thomas Brezina tollából.
Tanulság: Nem minden az aminek látszik és attól, hogy csak márkás dolgaid vannak, még lehetsz egy kibírhatatlan tuskó :)

AdelkaSzabo>!
Thomas Brezina: Micsoda lökött família!

Ez egy nagyon aranyos, élvezetes kis olvasmány egy teljesen normálisan lökött családról. :)
Szívesen ajánlom minden olyan gyereknek, aki egy izgalmas, varázslatos, könnyed könyvet szeretne olvasni. Az író humorával pedig még színesebb a történet.

Péripenna IP>!
Thomas Brezina: Micsoda lökött família!

Tündéri, humoros, fordulatos mese. Jót kacagtam egyes részein.

BallaNóci>!

Még mindig jó!!
Tinka azt hiszi, hogy nagy zűrbe sodorja a családját, és ezzel kockáztatja a boszorkányságát is. Lizi próbál neki segíteni a gondot megoldani, ami hát, fogjuk rá valamennyire sikerül. :D
Végül természetesen minden rendbe jön és a lányokat egy újabb izgalom várja majd.

Egyetlen dolog zavar. Annyira kíváncsi lettem volna, hogy ki kapja meg végül a díjat. :D

vadnarancs P>!
Thomas Brezina: Micsoda lökött família!

Fiatalkoromban nagyon imádtam! Igaz most is jókat derültem rajta néhány helyen! :) Kár, hogy nincs meg az összes része :(

Emmonita P>!
Thomas Brezina: Micsoda lökött família!

Régen kedvencem volt – ma újra elővettem. Talán 10 év is eltelt már az első olvasás óta, de élveztem:)
A sorozatról: szerintem zseniális. Két teljesen normálisan idióta lány egy teljesen normálisan idióta családban. Akinek kevésbé idióták a családtagjai, az büszkén kihúzza magát, hogy „na, mi nem vagyunk ilyen hülyék”, és máris nem érzi olyan szörnyűnek a világot. Akinek hasonlóan idióták a családtagjai, az büszkén kihúzza magát, hogy „na, nem mi vagyunk az egyetlenek”, és máris nem érzi olyan szörnyűnek a világot. Mondom, zseniális. :) Ami pedig még a szívembe lopta magát, hogy csak JÓT lehet varázsolni. Ez mindent visz. :)

Erről a részről: Hát Bertalan. Bertalan <3 (de csakis mert már 22 éves vagyok. Régen MINDIG Lizi oldalán álltam. :D)

Regike9>!
Thomas Brezina: Micsoda lökött família!

Hú hol is kezdjem ? Nekem ez a könyv nagyon tetszett ! Mindenkinek ajánlom aki szereti a boszis kalandokat. Az egyik ismerősömnek ebből a sorozatból ez a kedvence én még nem tudom de ha végzek majd a sorozattal fény derül rá.

vikcsu01 P>!
Thomas Brezina: Micsoda lökött família!

Féltem egy kicsit attól, hogy zavaros lesz ezzel a résszel kezdeni, de szerencsére minden fontos esemény, személy bemutatásra került, így egyszerű volt követni a történetet. Szimpatikus karakter nem igazán lett, de a nagy családokra jellemző furcsaságok, különcségek miatt a maguk módján kedvelhetők voltak. A galibák, amiket okoztak szórakoztatóak voltak, habár éreztem, hogy ebből valóban kinőttem, és ezeket én már felnőtt fejjel szemlélem. Nagy valószínűséggel megismerkedem a többi kötettel is. :)

Sara_Harka I>!
Thomas Brezina: Micsoda lökött família!

Hát én ezekből elolvastam vagy százat. Gondolom ez mindent elmond.

Péripenna IP>!

Törvénybe kellene foglalni, hogy a fiúkat csak pórázon lehet vezetni, szájkosárral. A húgaiknak és nővéreiknek meg biztosítást kellene kötniük ellenük.

barbikaunatkozik>!

– Dávid vagyok és egy kislány – magyarázta vigyorogva.

Fiúk kizárva! sorozat · Összehasonlítás