Kalandok ​a lovardában 16 csillagozás

THiLO: Kalandok a lovardában

Se ló, se csók! Úgy látszik, ez Lilla sorsa. Bár a tarot-kártya jóslata szerint hamarosan felbukkan álmai hercege, egyelőre csak az biztos: ő az egyetlen lány az osztályban, aki még nem csókolózott! És ez nem minden, a kedvenc lovát is el akarják adni. Elhatározza, a föld alól is előteremti a pénzt, hogy megvásárolja Campinót. Harcában váratlan segítséget kap Rózsa, az új osztálytárs személyében. És nemsokára egyjóképű srác is feltűnik a színen. De a történet még bőven tartogat meglepetéseket…

Eredeti cím: Ein Reitstall voller Peinlichkeiten

Eredeti megjelenés éve: 2005

Fabula, Budapest, 2008

BertaPalikSzilvi P>!
THiLO: Kalandok a lovardában

A kislányomnak szerettem volna valami lovas történetet, mert bár szereti a lovakat fél tőlük, inkább csak távolról szemléli őket. Amit olvastunk eddig lovas történet az nem igazán kötötte le, ez viszont a borító alapján annyira kis barátságosnak tűnt, hogy erre esett a választás.
Barátság, kitartás, első szerelem mind helyet kapott ebben a rövid kis történetben.
Lilla úgy érzi kilóg az osztálytársai közül, hiszen már mindenki életében elcsattant az első csók, de ettől nagyobb gondja is akad hiszen a kedvenc lovát is el akarják adni.
Kedves kis történet volt, de inkább idősebb már iskolás gyerekek számára érdekes és élvezhető, a 6 éves lánykámat nem kötötte le.

Antal_Zsuzsi>!
THiLO: Kalandok a lovardában

Régebben olvastam és nagyon tetszett. Nem volt túl hosszú, hamar el lehetett olvasni.
Több lovas könyvet is olvastam már, de ez most valahogy jobb volt, mint a többi.

molfanad>!
THiLO: Kalandok a lovardában

Van, ami változik és van, ami nem: ugyanúgy pirultam a cikis helyzeteknél, mint régen.
Ez a könyv egy gyerekkori szerelem volt, és az is marad <3