Várandósnapló 8 csillagozás

Szinetár Dóra: Várandósnapló

A Várandósnapló olvasmány, egy kismama naplója. Szinetár Dóra hétről hétre olyan témákat érint, melyek nemcsak őt, de minden kismamát foglalkoztatnak. Naplója a hasznos, gyakorlatban jól bevált ötletek és tanácsok mellett személyességével is megérint. Ez a Várandósnapló megírásra váró könyv is: rögzíthetjük benne saját feljegyzéseinket, így később várandósságunk tökéletes emlékkönyvét tarthatjuk kezünkben, s bármikor felidézhetjük a várakozás legszebb pillanatait. A kötethez ajándék CD-lemez tartozik: hét csodálatos dal hallható rajta Szinetár Dóra előadásában.

Alexandra, Pécs, 2008

picurka13>!
Szinetár Dóra: Várandósnapló

Nagyon jó kis ötletes napló ez. Örültem neki, hogy beleolvashattam egy másik kismama kismamaságába és tippeket is kaptam tőle. Szerencsére kiderült, hogy kislányunk lesz, így még a kinézete is megfelelő lesz majd neki. Örültem, hogy megvettem és csak az enyém lett! :)

eeszter>!
Szinetár Dóra: Várandósnapló

Nem a saját példányomat olvastam, hanem könyvtárból származót, így én „csak” olvastam, és nem használtam saját naplómnak (értelemszerűen). Annyira mondjuk nem is motivált volna írásra, szerintem sokkal jobb volt így, csak olvasni. Ez Sz. D.-ról szól, nem is akartam volna belekeverni a saját életünket. Viszont nagyon jó volt belemerülni, szinte majdnem mindenben eleve egy véleményen vagyunk, ahogy olvastam, sokszor bólogattam, hogy „igen, én is épp így gondolom, épp így éltem át…” stb. (Kivéve a légzésfigyelőt, én nem nagyon mernék nélküle meglenni…) S mivel ennyire egyetértettem, motivált is az általa ajánlott könyvek elolvasására.

moncsicsi83>!
Szinetár Dóra: Várandósnapló

Jó volt olvasni egy anyuka gondolatait, tapasztalatait a terhességgel kapcsolatban. Igaz újdonságot nem írt, de jó volt olvasni.
Könyvajánlói tetszettek, és a cd mellékleten lévő dalok is szépek, csak egy baj van. Én mindegyiken elsírtam magam :)

Angelita>!
Szinetár Dóra: Várandósnapló

Kedves könyvecske, szép a kinézete, jó bele írogatni… Egy kicsit „lányos” kinézete van, ami elsőre nem tűnt fel, csak miután (a 22. héten, azaz kb. a felénél) megtudtam, hogy kisfiunk lesz… remélem, hogy azért szép emlék lesz majd a gyerekemnek egyszer, függetlenül a rózsaszínű borítótól.

ElinorA>!
Szinetár Dóra: Várandósnapló

Nagyon jó ötlet ez a napló és érdekes volt olvasni tapasztalatokat – én szerintem ennek mintájára fogok saját várandósnaplót készíteni majd, valami szép határidőnapló-féleségbe, mert nem tudom elképzelni, hogy a saját élményeim egy másik nő gondolatai és terhes-fényképei mellett szerepeljenek. Nagyon szép és ötletes kiadvány! :)