!

A gyönyör művészete 3 csillagozás

Az erotikus örömszerzés
Szilágyi Vilmos: A gyönyör művészete
Könyvtár

Az ismert szexológus, dr. Szilágyi Vilmos legújabb kötete az erotikus örömszerzés kézikönyve. A könyv törzsanyagát az Erato című folyóiratban megjelent cikkei adják, melyek gyakorlati kalauzként szolgálnak azoknak, akik újabb, gazdagabb örömöket keresnek a szerelemben. Félreértéseket eloszlató és hasznos tanácsokkal szolgáló könyvét Lacza Márta merészen szép, orvosilag és művészileg egyaránt pontos grafikái illusztrálják.

Elcserélné vagy eladná

Szilágyi Vilmos: A gyönyör művészete

Bár 25 éves könyv, de mára alig veszített valamit az aktualitásából. Átfogó ismereteket tartalmaz a szexualitással kapcsolatban, és elég gyakorlatorientáltnak mondható. Többek közt korai magömlés, kispénisz-komplexus, hüvelyizom-gyakorlatok, egymás irányítása stb. kapott benne helyet. Megjegyezném, hogy nem minden gondolattal értettem egyet, de azért ez legnagyobb részt egy korrektnek mondható felvilágosító/ismeretterjesztő kiadvány. Az illusztrációk nagyon jók.

Zakkant_Tudós P

Már nem vagyunk az őserdőben, s a nő igényeit is figyelembe kellene venni!

Zakkant_Tudós P

Azok, akik a méretbeli össze nem illést hangsúlyozzák, többnyire egészen más okból nem illenek össze, amit esetleg maguk sem tudnak.

Zakkant_Tudós P

A női orgazmuskészség általában nem alakul ki magától. Ezt meg kell tanulni.

Kapcsolódó szócikkek: nők · orgazmus · tanulás
Zakkant_Tudós P

A szex terén közismerten sok a kétértelműség és a félreértés. (Nem szólva a hazugságokról.)

Kapcsolódó szócikkek: szex
Zakkant_Tudós P

Aki csak egyféleképpen tud kielégülni – márpedig sok nő ilyen – annak orgazmuskészsége beszűkült, visszafejlődött, illetve ki sem fejlődött. tehát kezelésre, fejlesztésre szorul.

Kapcsolódó szócikkek: nők · orgazmus · szexualitás
Zakkant_Tudós P

A múlt – és sajnos, a jelen is! – bőségesen tanúsítja, hogy a nő szexuális képességei elfojthatók és visszafejleszthetők. A magömlési képesség például sok nőben ki sem fejlődik, nyilván, mert nem kapja meg az ehhez szükséges, fejlesztő hatásokat.

Kapcsolódó szócikkek: nők · orgazmus · szexualitás