Egymásba ​fonódva (Crossfire 3.) 512 csillagozás

Sylvia Day: Egymásba fonódva

Eva és Gideon nem menekülhet a múlt démonai elől – viselniük kell birtoklási vágyuk következményeit.

Megismertem Gideon Crosst, és abban a pillanatban éreztem, hogy van benne valami, amire szomjazom, aminek képtelen vagyok ellenállni. Veszélyt jelent, jól tudom, és hozzám hasonlóan az ő lelke is sérült. Ám ellenállhatatlanul vonz, s az élet nélküle elképzelhetetlen számomra.
Senki nem tudja, mi mindent kockáztatott értem. Ijesztő, hogy múltunk sötét árnyai elől nincs menekvés – felfalhatnak minket. Súlyos titkainktól nem szabadulhatunk, mégis megpróbáltunk dacolni a sorssal, és megadtuk magunkat leküzdhetetlen vágyunk elsöprő erejének.

Eredeti megjelenés éve: 2013

Ulpius-ház, Budapest, 2013
444 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632547145 · Fordította: Hoppán Eszter
Ulpius-ház, Budapest, 2013
444 oldal · ISBN: 9789632549002 · Fordította: Hoppán Eszter

Gideon Cross · Eva Tramell

csillagka>!
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Gideon Cross sokan Greyhez hasonlítják bár szerintem sokkal inkább közelebb áll James Cavendisht karakteréhez, akit nagyon kedvelek ellenében a szürkével.
Már a harmadik részét fogyasztom a sorozatnak, mégis gondolkoznom kell, ha megjelenik egy szereplő hova is tegyem, milyen ármánykodást követett el a múltban, éppen kit dobott, kivel kavart, lépett félre, újdonságként kinek csinált gyereket.
(nincs spoiler Eva nem terhes, legalábbis nem volt róla szó)
Voltak részek amelyeket kimondottan lekötöttek, azután mégsem, valahogy az egész könyv egy nagy beteljesületlen ígéret, fejezeteket várunk semmi kis titkokra, minden konfliktus vége egy jól elnyújtott ágyjelenet, nincs mélység és ezért nincs magasság se, ha csak a repülőn eltöltött hálóidőt nem számoljuk. Nagyon zavar Cross pánikbetegsége, azt hiszem Eva egy kicsit félvállról veszi.
Kicsit megint emelkedett a színvonal, lehet az utolsó rész már egészen olvasható lesz, ha így folytatódik.

Hópárduc P>!
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Sokkla több történés nem volt benne, mint az első kettőben.
A szerelmi szál erősebb, talán.
A második rész izgalmasabb volt és ebben a részben valahogy az elveszett!
haladós volt! :)

Viktória_Erdei P>!
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Az előző könyvek izgalmasabbak voltak de ettől függetlenül imádtam. Kíváncsi lennék a következő részre.

kreiszdorcii>!
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Nem volt annyira rossz de a második résznél szerintem nem volt jobb. A rengeteg szeretlek az nekem már sok volt. Meg hogy így húzza a sorozatot az írónő. Szerintem elég lett volna 3 rész. Azért remélem, hogy a következő rész jó lesz. Biztos, hogy azt is el fogom olvasni.

Pesu>!
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Az egész sorozatból (az utolsó részt kivéve, amit még nem olvastam) ez a rész a kedvencem! Ez nagyon tetszett! Pörögtek az események! Izgalmas volt, vártam mi fog történni! Ez egy szuper rész volt! :) Kíváncsi leszek azért az utolsó részre, túl tudja-e szárnyalni ezt. De sajnos az nincs meg, így nem tudom mikor fog sorra kerülni nálam! Szeretném azért megtudni mi lesz a karaktereink sorsa, mi lesz az ő történetük vége! :)

agi89>!
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Ahj a 2. rész felemelkedése után kicsit visszaesett a történet.
És függővég. Miért kellett ennyire elnyújtani ezt a sorozatot?

Paulina_Sándorné P>!
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Bejött a történet, bár néha olyan volt, mintha csak az „ágyban” lettünk volna. :-) Gideont csíptem nagyon, imádtam, ahogy körbeveszi Eve-t. Ébren nagyon kemény fiú. Néha a köztük lévő kémia, szikra, mintha kinyúlt volna a könyvből. Eve most azért jobb volt, mint előzőleg. Az anyján behaltam. Nem semmi a mama. Corinne-t nem tudtam sajnálni. Brett-et szívem szerint leütöttem volna. Cary nem semmi helyzetbe került spoiler. Olvadtam a nyaralásuk miatt, szívesen lettem volna ott velük, szerintem nagyon romantikus volt :-) spoiler

Karinaa7 P>!
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Mindig van valami, ami miatt nem tudom letenni a könyvet. Nagyon el van húzva az egész, de mindig van valami, ami miatt kíváncsi vagyok a következő könyvre.
Eva és Gideon feltud idegesíteni nagyon könnyen, de a többi karakter se semmi.
Már csak két könyv és nagyon remélem, hogy tényleg minden kiderül és minden jó lesz a végén.

Annie04>!
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Valahogy ez a kapcsolat kezd egyre furábbnak tűnni, amit a szükség és a testi vágy hajt előre, de ne legyen igazam, remélem a későbbiekben jobban átérzem majd a romantikát, az igazi érzelmeket.
Az Egymásba fonódva ízig-vérig átvezetőkötet, ami tocsog a szexjelenetekben, viszont a történet többi része száraz, mint a sivatag. De kategóriájában még így is az elfogadhatók közé tartozik, viszont félek a folytatástól, mert ez a könyv is nagy zuhanás a korábbiakhoz képest, és ha a többi rész olyan minőségű lesz mint a Megigézve, akkor gyászolni fogok.

Sylvia Day: Egymásba fonódva

Igazából nem értem,hogy az írónő miért nem zárta le ebben a részben a trilógiát…Nekem ez már csak húzás halasztás,oké volt benne pár igazán jó pillanat,de sajnos a többi részében már csak az együtt-külön dolog ment. :/ Persze,ha kijön a 4.rész azért még elolvasom,de ha nem akkor sem esek kétségbe…

SzAngelika>!

– Maga ugyan szőke, de nem lehet olyan naiv, hogy ezt elhiggye.
– Maga ugyan ideges – vágtam vissza –, de nem lehet olyan ostoba, hogy ne tudja, mekkora seggfej.

SzAngelika>!

– Teljesen diszfunkcionálisak vagyunk.
– Én inkább azt mondanám, hogy szelektíven deviánsak.

Black_widow>!

– Van egy pont, ahonnan már nyilvánvaló, hogy nincs remény …

Kapcsolódó szócikkek: Gideon Cross
_Enii_>!

Kit érdekel a bor meg a rózsa? Azt bárki meg tudja csinálni. De kimutatni azt, hogy nem tudsz élni a másik nélkül? Ez az igazi romantika.

Black_widow>!

Beálltam a DB9-essel egy üres helyre, és levettem a gyújtást.
– Remek. Pont a liftnél.
– Tényleg – mondta apám. – Ez a te kocsid?
Már vártam a kérdést.
– Nem. Az egyik szomszédomé.
– Elég barátságos szomszéd lehet – felelte szárazon.
– Egy bögre liszt. Egy Aston Martin. Mi a különbség? – néztem rá vigyorogva.

Kapcsolódó szócikkek: Aston Martin · Eva Tramell

– Jól vagy?
– Persze – hajtottam a vállára a fejem. – Nincs jobb egy kis Gideon-terápiánál, ha fel akarok vidulni.
– Mondtam már, hogy házhoz is megyek? Nonstop.

kicsiboszi P>!

New York portyázó domina volt, kezében korbáccsal, édes bűnökkel.

SzAngelika>!

… már megtanultam, hogy nem szabad mindig harcolni. A továbblépés a legjobb bosszú.

SzAngelika>!

Belehalnék, ha elengednélek, de sosem bántanálak, csak hogy megtartsalak.

Crossfire sorozat · Összehasonlítás