!

Egymásba fonódva (Crossfire 3.) 214 csillagozás

Apple iTunes
Book and Walk 1.999 Ft
Könyvtár

Eva és Gideon nem menekülhet a múlt démonai elől – viselniük kell birtoklási vágyuk következményeit.

Megismertem Gideon Crosst, és abban a pillanatban éreztem, hogy van benne valami, amire szomjazom, aminek képtelen vagyok ellenállni. Veszélyt jelent, jól tudom, és hozzám hasonlóan az ő lelke is sérült. Ám ellenállhatatlanul vonz, s az élet nélküle elképzelhetetlen számomra.
Senki nem tudja, mi mindent kockáztatott értem. Ijesztő, hogy múltunk sötét árnyai elől nincs menekvés – felfalhatnak minket. Súlyos titkainktól nem szabadulhatunk, mégis megpróbáltunk dacolni a sorssal, és megadtuk magunkat leküzdhetetlen vágyunk elsöprő erejének.

Eredeti mű: Sylvia Day: Entwined with You

2.300 Ft ★★★★★ Eladó
erdosiakos könyve Sylvia Day: Egymásba fonódva

Dodesz56
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Nem volt annyira rossz de a második résznél szerintem nem volt jobb. A rengeteg szeretlek az nekem már sok volt. Meg hogy így húzza a sorozatot az írónő. Szerintem elég lett volna 3 rész. Azért remélem, hogy a következő rész jó lesz. Biztos, hogy azt is el fogom olvasni.

Niki_
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Remélem a végén nem brazil szappanopera lesz belőle 120 kötettel, mert már most agyhalottként olvastam végig. Minek folytatni? Miért nem lehetett befejezni? Meg amúgy is, ilyen uncsi, semmit mondó résznél lezárni a kötetet? Legalább ha belevett volna egy várható terhességet, vagy egy prostit G. ágyában, vagy egy elrablást, vagy mit tudom én. De így!
Unalmas volt, az egész vicc. Viszont b.sszus, nem tudok leállni, ha jön a folytatás, tuti el fogom olvasni. :oS

Annie04
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Valahogy ez a kapcsolat kezd egyre furábbnak tűnni, amit a szükség és a testi vágy hajt előre, de ne legyen igazam, remélem a későbbiekben jobban átérzem majd a romantikát, az igazi érzelmeket.
Az Egymásba fonódva ízig-vérig átvezetőkötet, ami tocsog a szexjelenetekben, viszont a történet többi része száraz, mint a sivatag. De kategóriájában még így is az elfogadhatók közé tartozik, viszont félek a folytatástól, mert ez a könyv is nagy zuhanás a korábbiakhoz képest, és ha a többi rész olyan minőségű lesz mint a Megigézve, akkor gyászolni fogok.

Sylvia Day: Egymásba fonódva

Főszereplőink továbbra is képtelenek egymás nélkül meglenni, vadul élvezik egymás közelségét és testét egyaránt, még az a bizonyos nagy kérdés is elhangzik, sőt, végre Gideon is megnyílik kicsit, és elárul néhány részletet arról, mi is történt vele gyermekkorában. De a lepedőszaggató szex és a szeretlek szó ezerszeri elismétlésétől én többet, átütőbbet vártam volna. Inkább éreztem egy hosszabbacska félkész epilógusnak, mint valós regénynek.
Bővebben a blogbejegyzésben.

Casperson
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Igen, igen itt a Crossfire harmadik része ami kiderült, hogy nem is az utolsó! Nem tudom, hogy sírjak- e vagy nevessek ezen, mert tény, hogy trilógiának indult majd pedig lett/lesz belőle egy ötkötetes valami. Fogalmam sincs, hogy minek a hatására döntött így Day, (pénz? rajongás? nem tud új könyvbe kezdeni?) de egy biztos ebből jó kisülni nem fog. Vártam, hogy végre lezáródjon a sorozat, mert az első könyv tényleg tetszett. Nem soroltam egyik szenny könyv mellé sem, mert láttam benne potenciált. Ezek után, hogy mi lesz a sorozattal vagy velem nem tudom, de bízom abban, hogy dűlőre fogunk jutni.

Vártam a megjelenést, mert kíváncsi voltam és egyszerűen vágytam arra, hogy megtudjam miképp is alakul majd a főszereplők élete. Nem mondom, hogy csalódtam, de egy kisebb fajta befejezést feelingre mindenképp számítottam. Nos, nem kaptam meg, de helyette sok-sok oldalon keresztül olvashattam Gideon állóképességéről, Eva mohóságáról és a kettejük egyesüléséről.
Eleinte nem tetszett ez a nagy titkolózás a közönség elől, de jót tett a sztorinak és izgalmat csempészett bele. Viszont fontosnak érzem elmondani, hogy Day részéről túlzás volt a rengeteg szex jelenet. Már az első részben is egymásnak ugrottak mindenhol, de ebben a részben nagyon irritáló volt, mert nem volt olyan oldal ahol a főszereplők nem csinálták volna.
Pozitívum az, hogy Gideon és Eva együtt maradt, mert személy szerint arra számítottam, hogy szétmennek, de nagyon meglepett az amit a szigeten csináltak így már valamilyen szinten biztos vagyok abban, hogy a folytatásban kerül amibe kerül, de nem halogathatják, hogy találkozzanak egymással.

Bővebben a blogomon:

janka0416
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Borító: 5/5 – amolyan egymásba fonódva. :)
Cselekmény: 5/5 – kevés volt.
Nem volt annyi,mint a második részben. Viszont Eva&Gideon házassága… valahogy éreztem :D vagyis inkább csak tippeltem. Vagy ez, vagy egy váratlan terhesség.
Mivel a sorozatnak nem ez a befejező része, én mégis írnék egy ideiglenes lezárást.
A cselekmény önmagában hasonlít az árnyalát trilógiára. Van benne pornó dögivel, a főhősnek álmatlan éjszakái vannak, és a sok-sok exbarátnő, expasi.
Szereplők:
Eva: 5/3 – Kiakasztott néha.. nagyon örültem neki,hogy a harmadik részben már valaki leszőkézte, mert már nem tudtam eldönteni,hogy agykárosodása van a sok hancúrozástól vagy szimplán ostoba.
Gideon: 5/5** – hát ha tényleg olyan jól néz ki, mint ahogy Eva előadja a könyvben, akkor szívesen megnézném a Magic Mike második részében :D
Cary: 5/5**- Imádtam! Egy hatalmas cukorfalat. :D
Corinne: 5/1 – gáz…
Éva édesanyja: 5/2 – egy kicsit készen van/volt, de csak a lányát akarja megóvni.
Deanna: 5/2 – valami azt súgja lesznek még vele problémák.
És végül… Gideon Cross marry me! *.*
*Kari Kimmel – Remember * – https://www.youtube.com/watch?v=kA9xCmjoKaw

Dagus P
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Meglepett a vége. Végig abban a hitben voltam, hogy trilógia. Várom a folytatását nagyon

Zalabai_Ági P
Sylvia Day: Egymásba fonódva

A történet tetszett, Gideont még mindig csípem. Jó lenne, ha mondjuk a történetben legalább egy hét eltelne ármánykodás, zsarolás és társai nélkül, mert kezd nagyon életszerűtlenné válni, hogy ilyen higgadtan és lazán kezelik ezt a sok sz@rt.
A levonást azért adom, mert az írónő nyilvánvalóan többletbevétel reményében kínozza az olvasókat. Vagy csak divat lett hülye befejezéseket adni a könyveknek, amik köszönőviszonyban sincsenek a rendes függővéggel?

Hajdu_Ildikó P
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Csalódás volt az előző kötet felfelé ívelése után pedig olyan magasról kezdett, de ezt nem sikerült megugrani. Gyakorlatilag a szexen van a hangsúly, de azon nagyon, sajnos inkább sok, mint minőségi az erotikus jelent.
Az az érzésem maradt, hogy ez a kötet csak azért íródott, hogy szükség legyen a folytatásra, és amikor egy író már csak a profitért ír, na akkor indul durván hanyatlásnak az egész. A második rész volt az igazi, ezt kár volt kiadni.

Badiga
Sylvia Day: Egymásba fonódva

nekem ez a harmadik rész tetszett ennek a sorozatnak könyvei közül jobban. Ez már össze szedettebb, nincs benne annyi nyafogás, és lehet a könyv történetére koncentrálni, bár a második rész izgalmasabb volt, de a harmadik meg „romantikusabb” A vége az vége, biztos lesz folytatás és nem lesznek elvarratlan története.

SzAngelika

– Maga ugyan szőke, de nem lehet olyan naiv, hogy ezt elhiggye.
– Maga ugyan ideges – vágtam vissza –, de nem lehet olyan ostoba, hogy ne tudja, mekkora seggfej.

SzAngelika

– Teljesen diszfunkcionálisak vagyunk.
– Én inkább azt mondanám, hogy szelektíven deviánsak.

SzAngelika

Belehalnék, ha elengednélek, de sosem bántanálak, csak hogy megtartsalak.

SzAngelika

– Fogd be, ősember. Hagyjuk az „én Cross, te kicsi Cross lány” dumát – csattantam fel. – Ha már elfelejtetted volna, akkor megállapodtunk. Én a tiéd, te az enyém. És én megvédem, ami az enyém.

SzAngelika

… már megtanultam, hogy nem szabad mindig harcolni. A továbblépés a legjobb bosszú.

lizzyke21

– Vidd az én kocsimat.
– Melyiket?
– Az új szomszédod DB9-esét.
– Mi?
– Felismered ha meglátod.
Ebben nem kételkedtem. Bármi legyen is, biztosan áramvonalas, gyors és veszedelmes – akárcsak a tulajdonosa.

Lejla08

Rád felébredni olyan… mint megtalálni az ajándékokat karácsony reggelén.

SzAngelika

A tested a doboza annak a sok mindennek, amit még szeretek benned.

LittleDhampir

– Van itt egy hívásom tartásban, átkapcsoljam? – kérdezte. – És remélem, privát, mert állati szexi a hangja. Mint a szex csokiba mártva, tejszínhabbal.

Zalabai_Ági P

– Jesszusom – mordult fel. – Fantasztikusan nézel ki. Legközelebb figyelmeztess, mielőtt ajtót nyitok.
Elmosolyodtam.
– Helló, Mr. Sötét Veszedelem!