27. legjobb romantikus könyv a molyok értékelése alapján
!

Törékeny szív (Chicago Stars 5.) 157 csillagozás

Susan Elizabeth Phillips: Törékeny szív Susan Elizabeth Phillips: Törékeny szív

Molly Sommerville tudja, hogy bajkeverő hírében áll. Igaz, hogy eladományozta tizenötmilliós örökségét, de hát, Istenem, senki sem tökéletes. Mégis életét majdhogynem tökéletesnek mondhatja: Daphne Nyusziról szóló gyerekkönyve nagy sikernek örvend, imádja szűk padlásszobáját, francia uszkárját, és örömét leli munkájában, a Fülemülék Erdejében élő képzeletbeli állatok megalkotásában.
Még testvérét Phoebe-t is szereti, bár nem volt könnyű az árnyékában felnőni. Phoebe szép, boldog házasságban él, és Amerika legsikeresebb futballcsapatának tulajdonosa.
Igen, Molly majdnem mindennel elégedett… egy kivétellel: emberemlékezet óta szerelmes a Chicago Stars kiállhatatlan, ellenállhatatlan hátvédjébe, Kevin Tuckerbe, aki Molly nevét sem tudja megjegyezni.

Egy este Molly, szokásához híven ismét bajba kerül, vagy inkább a baj kerül az útjába, Kevin személyében. Ettől kezdve minden a feje tetejére áll: Molly szívét összetörik és, amikor úgy érzi, hogy a dolgok már… (tovább)

Eredeti mű: Susan Elizabeth Phillips: This Heart of Mine

Eredeti megjelenés éve: 2001

Kevin Tucker

Ravey
Susan Elizabeth Phillips: Törékeny szív

Nagyon nagyon szerettem ezt a könyvet. Hamar elolvastam és teljesen lekötött, imádom minden szavát. Molly karaktere fantasztikus, nem is beszélve Daphne-ról. Kevin is tetszett, rendes, vicces, szexis :D Benny a borz meg valami állati. Nem nagyon találtam negatívumait a könyvnek, de ha egyszer sikerül megemberelnem magam, szép kis értékelést írok.
Mindenesetre, fantasztikus, amit el KELL olvasni. Nagy kedvenc <3

krisztina0419
Susan Elizabeth Phillips: Törékeny szív

A sorozat másik dobogós darabja. Az Apafogóban már megismertük Kevint, és már akkor igazi szívtipró volt, és itt is az az igazi macsó.
Mollyval is találkozunk a Csak te kellesz-ben, de ott nem ilyen pajkos és csintalan hölgyike.
Tényleg kiegészítik egymást.
Izzik köztük a levegő, és a történet sem laposodik el.
És persze Benny és Daphé. A csintalan kis borz.
Lilly és Liam kapcsolata is nagyon szívmelengető.
A legédesebb pedig az epilógus..

Sayara
Susan Elizabeth Phillips: Törékeny szív

Én nem tudom ennél is jobban imádni az írónőt. De tényleg. Annyira… annyira emberi az, amit ír, kezdve a karakterek jellemével, hibáival, és pontosan ettől válik olyan szerethetővé az egész.
Molly hihetetlenül be tudja fészkelni magát az ember bőre alá, szinte az első pillanattól kezdve eggyé tudsz válni vele, átérzed az érzéseit, együtt gondolkodsz, örülsz, sírsz vele. A szópárbajait imádtam Kevinnel, és a kis Daphne-mesével lévő párhuzam is bűbájos volt, ami végigkísérte a történetüket.
Kevin karaktere leginkább azért tetszett, mert nem arról volt szó rögtön az elején, hogy megőrül a lányért. Jóval a könyv fele után kezd csak kacsintgatni felé, de addig haragszik rá, hidegen hagyja, és nincs meg eközben az az ellentmondás, ami a legtöbb ilyen könyvben eléggé sűrűn előfordul, hogy míg nem kedveli magát a nőt, közben majd megőrül a vágytól. Fokozatosan szerette meg Mollyt, és ismerte ki, milyen is valójában, és abba a képbe szeretett bele, amit a legvégén kapott, abba a nőbe, akit megismert.
Ó és ki kell emelnem a mellékszálat, melyben a művész úr volt a legszimpatikusabb:D
Valahogy úgyis megszerzem majd sajátomnak is a könyvet, ez egyszerűen nem hiányozhat a polcomról, és tuti, hogy újraolvasásra van ítélve:D Ezt már most látom.
NEm kell amúgy hatalmas dolgokat várni tőle, ez az a műfaj, ami a kikapcsolódásra szolgál, ezért én mindenkinek csak ajánlani tudom:D

Nusii
Susan Elizabeth Phillips: Törékeny szív

A kedvenc részem a Chicago Stars sorozatból. Szerettem, hogy ennyire könnyed, de közben nem gagyi. Szerettem Molly karakterét és a kis történeteit, a fiúk közül pedig egyértelműen Kevin a kedvencem. Lehet újraolvasás lesz a vége…

dzsiudzsicu
Susan Elizabeth Phillips: Törékeny szív

Eddig ez a rész tetszett a legjobban a sorozatból. Kevin és Molly imádnivaló szereplők semmi extra nyavalygással. Szuperek voltak a mellék szereplők is. Jó volt olvasni :-)

ancsu
Susan Elizabeth Phillips: Törékeny szív

Ez az első kötet amitől nem igazán voltam elájulva. Voltak jó pofa részek, meg viccesek, de én többet vártam. Főként, hogy nagyon vártam Molly történetét. Ez a Benny-Daphne dolog volt, hogy már az agyamra ment. A mellékszálat meg kicsit összecsapottnak éreztem. Túl gyorsan végtak bele mindenbe. Ha nem tudtam volna mennyi idős Lilly és Liam, azt mondtam volna, hogy ugyan olyan túlfűtött huszonévesek, mint Amy és Troy. Sajnálom ez csak 4-es. :/

Blueberry21 P
Susan Elizabeth Phillips: Törékeny szív

Nagyon sokáig kerestem ezt a könyvet! Mikor végre a kezembe került, szinte faltam az oldalakat! Nem csalódtam az írónőben, be is került a kedvenc könyveim közé!:):)

wallery
Susan Elizabeth Phillips: Törékeny szív

Igazán feldobta a mai esős napot ez a könyv. S egyet kell értenem zzia-val jobb találkozást is el tudtam volna képzelni én is az elején.

nat
Susan Elizabeth Phillips: Törékeny szív

Talán a kedvenc könyvem az írónőtől. Kevin pedig az egyik kedvenc karakterem.
Számomra letehetetlen volt.

zia_montgomery
Susan Elizabeth Phillips: Törékeny szív

Tetszett. Bár az eleje, amikor először összejöttek, történhetett volna másképp.
Kevin már az Apafogóban is nagyon szimpatikus volt. Molly is aranyos.

Francica

– Vegetáriánus vagy, mint a nővéred?
– Nem annyira. Ő semmi olyan állatot nem eszik meg, aminek arca van. Én csak olyat nem, aminek aranyos arca van.

gladyna

– Tudok kajakozni. Az utolsó nyáron, amikor táboroztam, énrám bízták a hatéveseket.
Él még közülük valaki?

– A parton majd könnyebben
felmelegszel.
-Állj! Volnál szíves megállni?
A férfi engedelmeskedett, de úgy nézett Mollyra, mintha két feje nőtt volna.
Molly az ajkába harapott. Egyetlen jó cselekedet sem marad büntetlenül, s ezt meg kellett
mondania Kevin-nek. – Vagy egy kis problémám.
– Tudom mi az. Elment az eszed.
– Csak add ide a pólódat. Kérlek.
A férfi semmi hajlandóságot nem mutatott, hogy levegye. Inkább egyre gyanakvóbb lett. –
Miféle probléma?
– Úgy látszik… nagyon fázom. Te nem?
Kevin várt, makacs arckifejezése elárulta, addig egy tapodtat sem mozdul, amíg Molly el nem
mondja, mi a baja. – Én.'.. – köszörülte meg a torkát – … a tó fenekén hagytam a bikinim alsó
részét.
Kevinnek persze az volt az első, hogy lenézzen az iszapos vízbe.
– Ne!
Mikor a férfi felnézett rá, a szeme már nem jáde-tőrhöz, hanem inkább zöldborsóhoz
hasonlított. – Mit csináltál?
– Én semmit. Te csináltad. Amikor megmentettél.
– Lehúztam a bikinidet?
– Igen.
Kevin vigyorgott. – Mindig is átkozottul jól tudtam bánni a nőkkel.

vedina007

Gyűlölte, ha sajnálták. Nem volt elég okos, elég szép, elég különleges ahhoz, hogy szeressék

Francica

Kevin megállt és csak nézte. Molly törökülésben ült a mezőn, a nap meztelen vállára sütött, s egy pillangó szálldosott a feje körül. Ő volt az álom, ami hajnalban eltűnt, az álom, amire csak most jött rá, hogy szüksége van. Molly volt a játszótársa, a bizalmasa, a szeretője, akitől felforrt a vére. Ő volt gyermekei anyja, öregkorának társa. Ő volt szíve dobbanása.

(Molly) észrevett valami furcsát
az éjjeliszekrényen, valamit, ami korábban nem volt ott, s ami nem az övé volt. – Hhhrrrl
Kevin berohant a szobába. – Mi a baj?
– Ezt nézd! – Molly a kis parfümös üvegcsére mutatott. – Az a kotnyeles kis… lotyó!
– Miről beszélsz?
– Amy becsempészte a parfümöt. – Molly a férfihoz fordult. – Harapj meg!
– Miért rám haragszol? Én nem csináltam semmit.
– Harapj meg! Szívd ki itt a nyakamat! – Molly a kulcscsontja fölé bökött.
– Azt akarod, hogy kiszívjam a nyakad?
– Süket vagy?
– Csak megdöbbent.
– Máshoz nem tudok fordulni, s még egy napig nem bírom ki, hogy egy tizenkilenc éves
nimfomániás lásson el házassági tanácsokkal. Ennek véget kell vetni.
– Felejtsd el. Nem szívom ki a nyakad.
– Rendben. Akkor megkérek mást.
-Azt már nem!
-A cél szentesíti az eszközt. Megkérem Charlotte Longot.
– Ez undorító.
– Tanulmányozta a madarak viselkedését. Meg fogja érteni.
– Elmegy az étvágyam, ha arra gondolok, hogy az a nő összerágja a nyakad. Különben
is, nem lenne kínos kiszívott nyakkal mutatkozni mások előtt?
– Majd galléros blúzt veszek fel és felhajtom.
– Aztán le, amikor meglátod Amyt.

Javíthatatlan

Nem beszéltek túl sokat. Kevin cédéket hallgatott. Mollynak feltűnt, hogy a férfi szereti
a dzsesszt. De sajnos a rapet is, s miután Molly tizenöt percig próbált tudomást sem venni
Tupac nőkről alkotott eszméiről, megnyomta az eject gombot, fogta a cédét és kidobta az
ablakon.
Megtudta, hogy a férfi füle belevörösödik, ha ordít.

Javíthatatlan

Valami megremegett Molly bensejében, de adta a jégkirálynőt, s odament az asztalhoz,
hogy a szalvétával lesöpörjön néhány ottmaradt kenyérmorzsát. – Miért félnék? Nem
vonzódsz hozzám.
Kevin csak annyit várt ki, mielőtt válaszolt volna, hogy Molly ideges legyen. – Honnan
tudod, hogy nem vonzódom hozzád?
Molly szíve bosszantóan megdobbant. – Ó, istenem! Én meg azt hittem, hogy az
angoltudásom majd megvéd.
– Te nagyokos.
– Sajnálom, de én a jellemes férfiakat szeretem.
– Azt akarod mondani, hogy sekélyes vagyok?
– Mint egy pocsolya a járdán. De gazdag és jóképű, úgyhogy minden oké.
– Nem vagyok sekélyes!
-A legfontosabb dolog Kevin Tucker életében…
– A futball a hivatásom. Attól még nem vagyok sekélyes.
-A második, harmadik, negyedik legfontosabb dolog Kevin Tucker életében a futball, a
futball és istenem, a futball.
– Én vagyok a legjobb, s nem fogok ezért elnézést kérni.
– Az ötödik legfontosabb dolog Kevin Tucker életében… várjunk csak, az lenne a nők?
– A csendesek, úgyhogy te kiestél.
-Értem már. Csak külföldiek jöhetnek szóba… -A férfi fenyegetően nézett. – Nem akarsz
olyat, akivel tökéletesen tudnál kommunikálni. Gátolná, hogy hódolhass a fő szenvedélyednek.
– Fogalmad sincs, miről beszélsz. Rengeteg amerikai nővel randevúzom.
– Fogadni mernék, hogy gyönyörűek, nem túl okosak és… amint követelőzővé válnak…
lapátra kerülnek.
– A régi szép napok.
– Sértegetlek, ha nem vennéd észre.
– Én is sértegetlek, ha nem vennéd észre.

melka123

Kevint nem érdekelte más, csak a futball. A futball és az üresfejű nemzetközi fotómodellek. Hol szedhette össze őket? www.pontagyúak.com?

1. fejezet

– Honnan van a nyalóka?
-A városból. Csak egyet vettem.
– Szép.
– Csak kérned kellett volna.
– Mintha tudtam volna, hogy nyalókát akarsz venni.
– Csukd be az ajtót magad után. Ha csak nem akarsz levetkőzni és bemászni mellém.
– Köszönöm, de elég kicsinek látszik.
– Kicsinek? Nem hinném, drágám.
– Ó, te…!
A férfi kacagása még azután is elkísérte, hogy megfordult és bevágta maga mögött az ajtót.

Kapcsolódó szócikkek: Kevin Tucker

Ha tetszett ez a könyv, akkor ezeket is olvasd el