66. legjobb romantikus könyv a molyok értékelése alapján
!

Csak Te kellesz! (Chicago Stars 1.) 186 csillagozás

Susan Elizabeth Phillips: Csak Te kellesz!

Egy buta liba, akinek saját futballcsapata van? Na, ne… De igen! Susan Elizabeth Phillips pontosan ebből az alaphelyzetből indítja boszorkányosan megírt romantikus regényét.

Phoebe Somerville éppen az a fajta nő, akiről minden férfi sóvárogva álmodik. A szexis idomokhoz borotvaéles ész is tartozik. Édesapjával sohasem volt felhőtlen a viszonya, ezért a furcsa végrendelet sem éri váratlanul. A Chicago Starst, az NFL egyik futballcsapatát örökli – legalábbis hat hónapra…
Ha a bajnokság során sikerül eljutniuk a döntőig, megtarthatja a csapatot, ha nem, a tulajdonjog átszáll Reed Chandlerre, gyűlölt unokatestvérére.

A Szeles Város azonban nem készült fel Phoebere, a lépten-nyomon botrányokat kavaró, a feltűnőbbnél is feltűnőbb New York-i jelenségre. Igaz, Phoebe sem számított egy alabamai születésű hajdani futball-legendára. A Chicago Stars edzője, az NFL egykori legendás irányítója, Dan Calebow viszont arra nincs felkészülve, hogy ezentúl olyan valaki ül majd a… (tovább)

Eredeti mű: Susan Elizabeth Phillips: It Had to be You

Eredeti megjelenés éve: 1994

catilde
Susan Elizabeth Phillips: Csak Te kellesz!

Nem is tudom eddig mért nem olvastam az írónőtől eddig egy könyvet sem. Nagyon tetszik, ahogyan ír. A történet is nagyon jó volt. Igaz nem szeretem az amerikai focit, de a könyv nagyon megfogott magának. Nem sokszor tettem le. Vége izgalommal teljes volt. Epilógus meg különösen jóra sikeredett.

krisztina0419
Susan Elizabeth Phillips: Csak Te kellesz!

Szerintem ebben a könyvben, és ebben a sorozatban minden passzol.
Nagyon hálás téma, véleményem szerint az izmos futballista fickók.♥♥♥♥
Phoebet és Dant szerintem, nem lehet nem szeretni. Az okos szőke, és a macsó edző. Az egyik kedvenc jelenetem,mikor a stadion szerződést kötik meg. Phoebe okosan túljár a férfiak eszén!
Abszolút 5 csillag.

lattimore P
Susan Elizabeth Phillips: Csak Te kellesz!

Nem csalódtam az írónőben. Imádom a regényeit. Humorosak, szerethetőek, a szereplők beszólásai szuperek, örültem, hogy egy magyar karakter is megjelent a történetben. A kutya meg csúcs szuper volt az elején. <3 :) 5 csillagot megérdemel! :)

Banshee
Susan Elizabeth Phillips: Csak Te kellesz!

Nekem annyira nem dobogtatta meg a szívemet, bár voltak benne izgalmas jelenetek. Egyszeri olvasmánynak két vizsga között tökéletes!

_nalla_
Susan Elizabeth Phillips: Csak Te kellesz!

Az elején nagyon lassan haladtam vele, azt hittem sose érek a végére, aztán egyszer csak beindult a story és onnantól nem volt megállás, alig bírtam letenni. Engem kicsit J.R.Ward Fekete Tőr Testvériség sorozatára emlékezet emberi kiadásban :D Könyvtár, vigyázz, megyek a második részéért :D

csibene
Susan Elizabeth Phillips: Csak Te kellesz!

Kemény izmok, izzadt férfi felső test és egy fantasztikus írónő,aki mindezt egy romantikus történet köré tekeri :)

veresjudit81
Susan Elizabeth Phillips: Csak Te kellesz!

Jaj, hát ez szuper volt!!! Romantikus, humoros, és a foci… nagyon izgi.
Az utolsó száz oldal pedig eszméletlen izgalmas.
Kíváncsi vagyok a második részre. Remélem Dan Calebow megjelenik ebben a részbe is, mert Ő egy szuper pasi. A szó szoros értelmében.

goldfish
Susan Elizabeth Phillips: Csak Te kellesz!

A borító rémes. De mivel nem szabad a borító alapján ítélni, elolvastam. :) És tetszett. Könnyed, vicces könyv egy pici izgalommal fűszerezve.

Dinky
Susan Elizabeth Phillips: Csak Te kellesz!

SEP humor ismét megnyert magának. Vicces elképzelni ahogy Dan, vöröslő fejjel, halántékán lüktető érrel üvöltözik. Remek párosítás az „elérhetetlen” Phoebe-vel. Volt itt minden, mi szem szájnak ingere. Na meg NFL. Jókora adagban. Imádom. Hajrá Green Bay Packers és Aaron Rodgers! :)

Quiconque

– Tudod, van néhány dolog, amit meg kellene beszélnünk, mielőtt összeházasodunk.
– Nem szabadulok meg Micitől.
– Látod, már megint ez az ellenségeskedés. A házasságban meg kell tanulni kompromisszumokat kötni.
– Nem mondtam, hogy nem vagyok hajlandó kompromisszumot kötni. Megígérem, hogy kiveszem a masnit a copfjából, mielőtt elviszed sétálni.
– Aranyból van a szíved.

Quiconque

– Arra gondolok, hogy kezdjük itt a kanapén, aztán járjunk szobáról szobára.
– Úgy hangzik, mint egy tavaszi nagytakarítás.

Quiconque

Viktor személy szerint úgy vélte, Phoebe egy kicsit túlfeszíti a húrt, de magyar volt és arra kódolt, hogy pesszimista legyen, ezért hát egy csókot dobott Phoebe felé […].

bbabri

– Tudom, hogy le kellene fogynom öt kilót, de nem tudok koplalni, te pedig hozzá vagy szokva a vékony lányokhoz. Valerie…
– Mi köze van ehhez Valerie-nek?
– Ő karcsú, én meg egy kicsit… én kövér vagyok!
– Ez óriási. Én feladom a nőkkel. Esküszöm, feladom. – (..) – Tudom, hogy sok nő kritikus a testét illetően, és tudom, hogy nekem kedvesnek és megértőnek kellene lennem. De Phoebe drágám, az, hogy te a súlyod miatt aggódsz, olyan, mintha egy milliárdos amiatt aggódna, hogy túl zöld a pénze.

Nusii

– Miss Somerville, még nem találkoztunk, de… meg kell paskolnia a fenekemet.

Quiconque

– Dobja el, amikor a rúgó elrúgja a labdát! Jobb kézzel. A háta mögé. Világos? Ne szúrja el! Jobb kézzel. A háta mögé. Amikor a rúgó elrúgja a labdát.
Phoebe rámeredt – Melyik a rúgó?
Dan kezdett enyhén szólva tébolyultan nézni. – Az alacsony fickó a pálya közepén! Semmit nem tud? El fogja szúrni, ugye?

Quiconque

Mici, aki a visszautasítást személyes kihívásnak tekintette, lötyögő nyelvvel rohangált körülötte, bojtos farka mintha azt az ütemet verte volna: szeressszeressszeress. Dan felnézett a kutyáról Phoebere:
– Ha lepisil, megnyúzom.

bbabri

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

Újabb monstrum jött felé. (…)
Mikor a férfi végre megállt mellette, Phoebe szemügyre vette kékesfekete haját, kampós orrát, apró, szinte nőies ajkát. – Miss Somerville… az apja… – A férfi egy pontot bámult Phoebe bal füle mögött és lehalkította a hangját. – Azt mondta minden meccs előtt: „Nyald ki a seggem, te nagy bohóc!”.
Phoebének elszorult a szíve. – Lehetne… nem paskolhatnám meg inkább a fenekét?
A férfi megrázta a fejét, az arckifejezése vad volt.
Phoebe félrekapta a fejét és olyan gyorsan hadarta el a szavakat, amennyire csak tudta.
Az irányító hallhatóan felsóhajtott a megkönnyebbüléstől. – Köszönöm, Miss Somerville. – Elkocogott.

gladyna

– Ron nem olyan alkalmatlan, mint amilyennek nyilvánvalóan gondolja.
– Egy lekvár.
– Maga meg piskóta, úgyhogy akár jól ki is jöhetnének egymással.

Bagneso

A medencénél felharsanó hangos nevetés rántotta vissza a valóságba. Még éppen idejében fordult oda, hogy lássa, ahogy az öt lány belelöki Bobby Tomot a vízbe, ruhástól. Amikor a férfi nem bukkant fel azonnal levegőért, Phoebe a fogát csikorgatta. – Vissza kell fognom magam, nehogy odarohanjak és kihúzzam.
Dan kuncogott és levette a lábát a padról. – Nyugi. Több pénzt fektetett Biederot-ba, mint Bobby Tomba, és Jim épp most lasszózta meg a kéményt, hogy felmásszon a ház oldalán.
– Határozottan nem nekem való ez a munka.

Ha tetszett ez a könyv, akkor ezeket is olvasd el