6. legjobb romantikus könyv a molyok értékelése alapján
!

Angyali csók 262 csillagozás

Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók
Könyvtár

Alex Markov és Daisy olyanok, mint a tűz és a víz. Alex mogorva, (természetesen) jóképű és igazán modortalan azokkal a nőkkel, akiket nem tart többre haszontalan, pénzleső piócáknál. Daisy egyszerű üzleti megállapodásnak reméli a házasságukat, Alex azonban lerántja a felső tízezer világából és ragaszkodik hozzá, hogy Daisy vele tartson oda, ahol dolgozik. Upsz, elfelejtettem megemlíteni, hogy vándorcirkusz igazgató. Daisy ellenben a végtelenségig undorodik az állatoktól. Az undoránál már csak a félelme nagyobb. Amikor márkás ruhában és magassarkúban megérkezik a cirkuszba, úgy érzi magát, mint egy partra vetett hal.

Daisy Devreaux az a fajta nő, akit túl gyakran ítélnek meg a megjelenése és a híre alapján, Alex pedig elköveti azt a megbocsáthatatlan hibát, hogy mindkettőt megteszi. Ez a lelketlen férfi azonban méltó társra talál Daisyben, akinek semmi mása sincs, csak a hatalmas szíve. Harca azért, hogy elfogadják és tiszteljék, fájdalmas és őszinte; együtt sírunk vele. Azt… (tovább)

Eredeti mű: Susan Elizabeth Phillips: Kiss an Angel

Eredeti megjelenés éve: 1996

Alex Markov

Elcserélné vagy eladná

Tyna
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Este elkezdtem és egyszerűen nem tudtam abbahagyni, inkább nem is aludtam, de annyira nagyon nagyon jó volt, olyan, ami most igazán kellett az én lelkemnek.
Most pedig el akarok szegődni egy cirkuszhoz :D:D:D
IMÁDTAM :):):):)

ggizi
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Egy újabb letehetetlen! :)
Ez az egyik kedvenc SEP történetem. Már eleve a helyszín is különleges a vándorcirkuszi élettel és a hozzá tartozó állatokkal. Imádtam, ahogy Daisy bánt velük, és irigyeltem a kialakult kapcsolatait. (Mindent azért nem tudtam elhinni, de cseppet sem izgatott a dolog.)
Egy újabb kényszerházasság, messze nem sablonos formában. A karakterei nagyon érdekesek és színesek – még az állatok is :). Daisy jellembeli átalakulása a kiszolgáltatottság, a megaláztatások és árulások hatására nagyon látványos. És Alex érzelmi fejlődése is igazán erőteljes. Nagyon jó párossá váltak.
Szerettem az egész könyvet.

catilde P
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Nagyon, nagyon tetszett. Fantasztikus szerintem, a cirkuszos történet amúgy is nagyon megfognak. Alex eszméletlen, minden nő álma egy ilyen pasi. Tater a kiselefánt annyira édes. Annyira jól ír az írónő a titkok, amik folyamatosan derülnek, végig fent tartja az olvasó érdeklődését. Kedvenc részem amikor Sinfun kiszabadul. Aki szereti a Vizet az elefántnak, annak csak ajánlani tudom, mert szerintem ez a regény jobb annál! :) Köszönöm, hogy ajánlottátok @csibene,@snoemi86,@Szilvika01

Odilia P
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

S.E.P könyveknek van egy hatalmas hibájuk :

Hiába van megfelelő oldalszám, ha egyszer peregnek a lapok, és túl gyorsan a végére érünk :(

Szívesen olvasnám tovább, és tovább….

Tóth_Orsolya_3
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Első SEP könyvem és imádtam minden egyes sorát! :-)
A szereplők szerethetőek, még Sheba is! ;-) Alex-Daisy páros felülmúlhatatlan. Tater és Sinjun…. nem tudtam betelni velük, imádtam őket. Én is akarok egy ilyen bébielefántot és egye fene, még a tigris is jöhetne! :D

Csoszi P
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Most fejeztem be a könyvet, és máris újra olvasnám! Talán a legjobb SEP könyv. Egyszerűen imádom! Könnyed, humoros, letehetetlen. A romantikus könyvek rajongóinak kötelező olvasmány!
A helyszín egy vándorcirkusz, ami nekem különlegessé, izgalmassá tette a történetet. A két főszereplő belopta magát a szívembe. Daisy hihetetlen ember, türelmes, kitartó, kedves és hatalmas szíve van. A lány semmit sem tud a cirkusz világáról, ráadásul az állatoktól is retteg. És mégis remekül helytáll. Nagyon sajnáltam, hogy olyan dolgokért kellett bűnhődnie, amit nem ő követett el. A legalantasabb munkát kell végeznie, mégis méltósággal teszi és kitart. Tetszett, ahogy megváltozott az állatokhoz, különösen az elefántbébihez, a gorillához és a tigrishez való viszonya.
A férj, Alex egy újabb könyves álompasi:-) Ő a cirkusz igazgatója. Múltja és a cirkuszon kívüli élete tele van titkokkal. A férfi büszke, hideg és kemény, akár a jég. Zéró érzelem. Szívén páncél, ahova nem akarja beengedni Daisy-t. Ám a lány szép lassan fontossá válik számára, és csak akkor döbben rá, hogy beleszeretett, amikor Daisy elhagyja.

Natsu
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Könyörgöm, valaki, aki ért hozzá, idézze meg Alexet a könyvből és klónozza, mert nekem kell egy Markov!

Tamlilla
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Ez az egyik kedvenc könyvem. A karakterek és fejlődésük szuper, remek helyszín, (egy cirkusz, ahol mindig történik valami érdekes), természetesen félreértések és konfliktusok, szerelmi háromszögek és mivel cirkusz, állatok, akik személyiséggel rendelkeznek és megdobogtatják a szívünket. Főhősünk titokzatos múltja pedig egy szuper ráadás, szóval nem egy átlagos könyv, amely pár hét után felejthető. Kedvenc.

Annie04
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Nem vagyok oda a cirkuszokért, kicsit csalódtam is amikor megtudtam hogy egy ilyen helyre került a főszereplő lány, de később megszerettem a közeget, az állatokat, főleg azt a gőgös tigrist. Nagyon tetszett ahogy idővel Daisy viszonyult a vadállatokhoz, és rettenetesen megnevettetett azzal, hogy a kiskutyáktól még ezután is félt. :D A romantikus vonal is jó volt, bár Alexet néha megrángattam volna (ostoba férfi teee), a többi szereplővel elvoltam. Daisy volt a kedvenc, azt hittem sokáig fog kényeskedni a munka miatt, de büszkén húztam ki magam, amikor nem rettent el még a legmocskosabb melóktól sem, továbbá nagyon bejött a jellemfejlődése.

otaksa
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Kedvenc SEP könyvem. De szerintem minden írót nézve is ez az egyik kedvenc könyvem. Egymás után kétszer olvastam ki, ittam minden szavát. Könnyed, romantikus, nevetős és sírós, tökéletes…

Sunshine

– Van valami problémád? – üvöltötte Alex.
Ez az egész vita nevetséges volt, és Daisy csintalanul elmosolyodott. – Ha valaki azt mondaná, szép vagy, amikor mérgelődsz, hazudik.
A férfi elvörösödött, Daisy pedig egy pillanatra azt hitte, dührohamot kap. Alex azonban felemelte a könyökénél fogva, és a vattacukrot árusító bódéhoz nyomta. Aztán kifulladásig csókolta.
Mikor végül letette a földre, még ingerültebbnek látszott, mint a csók előtt. – Sajnálom! – kiabálta.
Bocsánatkérésnek nem volt túl meggyőző, és ahogy elviharzott, sokkal inkább hasonlított felbőszült tigrisre, mint egy bűnbánó férjre.

Kapcsolódó szócikkek: Alex Markov
Sunshine

– Mi történt azzal a nővel, akit feleségül vettem? Azzal, aki úgy vélekedett, civilizált emberek nem kelnek fel tizenegy előtt?
– Hozzáment egy cirkuszi csavargóhoz.

Kapcsolódó szócikkek: Alex Markov
Sunshine

– Én, Theodosia… – nagy levegőt vett… – téged, Alexander… – ismét erőt gyűjtött… – kiállhatatlan hites férjemül fogadlak…

Reika

Nagyon köszönöm, hogy szóval tartotta a férjemet a távollétemben.
A pincérnő, akinek névtábláján a KIMBERLY felirat volt olvasható, szemmel
láthatóan megdöbbent Daisy barátságos viselkedésén.
– Kérem… nincs mit.
Daisy suttogóra fogta a hangját.
– Senki nem volt hozzá ilyen kedves, mióta kijött a börtönből.
Alexnek cigányútra szaladt a korty kávé, amit éppen le akart nyelni.
Daisy lehajolt, hogy hátba veregesse, miközben sugárzó arccal nézett a
meghökkent Kimberlyre.
– Engem nem érdekel, mennyi bizonyítékot mutatott be az állam. Egyetlen
pillanatig sem hittem el, hogy ő ölte meg azt a pincérnőt.

monibook

– El kell végeznie a házimunkát is. Kezdheti azzal, hogy kitakarít az utánfutóban. S nem utasítanék vissza egy meleg vacsorát.[Alex]
– Én sem. Keresnünk kell egy jó éttermet.

Sunshine

– Szerintem időpocsékolás arra pazarolni az embernek az energiáját, hogy meggyőzze a világot, különb mindenkinél. Én ezt nem értem.
– Hát persze hogy nem. Te mindennél jobban élvezed, ha fűnek-fának kimutathatod a jellemhibáidat.
Daisy bizonyára mulatságosnak találta a férfi keserű hangját, mert elmosolyodott.
– Maguk is megtalálnák azokat a szálkákat, ha elég időt töltenének velem. Én csak megspórolom nekik az erőfeszítést.

Sunshine

– Külsőre maga sem megvetendő – mondta fukarkodva –, de még több jellemhibája van, mint nekem.
– Nem igaz.
– De igen.
– Például?
– Először is… biztos, hogy hallani akarja?
– A világ minden kincséért sem szalasztanám el.
– Önfejű, makacs és zsarnok.
– Azt hittem, valami rosszat fog mondani.
– Nem bóknak szántam.

Sunshine

– Úgy festesz, mint egy kísértet.
– Nos, te sem nézel ki valami rózsásan.
– Nők – horkant fel Brady. – Nem élhetsz nélkülük. Nem ölheted meg őket éjjel álmukban.

nykyriana

– Azt mondta, a fenébe, Heather, vidd a vacakjaidat a kanapéról. Csak azért, mert szeretlek, még nem akarom, hogy az összes arcfestéked a fenekemre tapadjon.