Jane ​és a nagyestélyi 30 csillagozás

Susan Andersen: Jane és a nagyestélyi

Három kislány – Jane, Poppy és Ava – tizenkét éves korukban örök barátságot fogadnak. Egy kedves, ám kissé extravagáns idős hölgy, Miss Agnes a védőszárnyai alá veszi őket, és mindhármukat megajándékozza egy-egy gyönyörű, bőrkötéses naplóval, amelybe a lányok felnőttként is lejegyzik a legtitkosabb érzéseiket és gondolataikat.

Amikor Miss Agnes meghal, a három barátnőre hagyja ódon villáját, valamint kincset érő ruha- és ékszergyűjteményét. Jane nagyszabású kiállítást tervez ezekből az egyedi darabokból, ám egy napon rejtélyes körülmények között eltűnik a tárlat éke: a Dior-nagyestélyi! Kész szerencse, hogy a lány mindenben számíthat a villa renoválásán dolgozó, bűnösen vonzó Devlin Kavanaugh-ra…

„Aki megismeri Jane-t, az máris egy új barátnőt talált magának.”
Romantic Times

Eredeti cím: Cutting Loose

Eredeti megjelenés éve: 2008

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A New York Times sikerszerzője: Romantika Harlequin Magyarország, Vinton

Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
288 oldal · ISBN: 9789635388622 · Fordította: Gaáli István
Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
ISBN: 9789635389230 · Fordította: Gaáli István

Kathreen>!
Susan Andersen: Jane és a nagyestélyi

Aranyos volt a maga nemében, csak Jane hisztijeit viseltem oldalról oldalra nehezebben.

Dianka>!
Susan Andersen: Jane és a nagyestélyi

Már nagyon régóta várólistás volt, de így olvasás után kis hiányérzetem maradt. Talán Devlin és Jane közti harmóniát és megértést hiányoltam, nagyon nem voltak egy hullámhosszon. Jane-nek rengeteg „hibája” van, minden helyzetben egy életunt, unalmas, hideg nőként tetszeleg, (amit ő profizmusnak gondol) elnyomja magában az érzéseket, mindent és mindenkit kritizál. A férfi pont az ellentéte, a mának él, vidám, élvezi az életet, bár messzire kerüli a felelősséget és a komolyságot. Kettejük kapcsolatától olyan bizsergést, pezsgést vártam, ahogy összecsap a két ellentétes személyiség, de valahogy nehezen találták a közös hangot és mindig sértődés lett a vége. Maga az alaptörténet tetszett, és a karakterek is jók, de valahogy mégsem állt össze.

kerva>!
Susan Andersen: Jane és a nagyestélyi

Az eleje kicsit lapos volt, bár lehet, csak én nem tudtam rá koncentrálni. Aztán beindult.
Szerethetők a karakterek.
Nekem a krimiszál kicsit erőltetett volt, meg is lettem volna nélküle és hiányoltam a végén a kiállítást.

Kicsicsillag123 P>!
Susan Andersen: Jane és a nagyestélyi

Aranyos könnyed kis nyári olvasmány. Csak azért kapott másfél csillaggal kevesebbet mert én kicsit kidolgozatlannak éreztem egy-két helyen. De maga a történet tetszett szerintem mindenképp megér egy próbálkozást.

hrabi>!

– Hát, ez úgy hangzik, mintha tényleg jó fogás lennél.
– De még mennyire! A nők sorban állnak, csak hogy a közelembe lehessenek. Némelyikről azt beszélik, már a gondolatra, hogy esetleg faképnél hagyom, a Földközi tengerbe ölte magát.
Jane félrehajtotta a fejét.
– Biztos vagy benne, hogy nem csak az önhittség sarát akarták lemosni, ami rájuk ragadt rólad?

hrabi>!

Azon tűnődtem, vajon mit írna a naplójába egy olyan pasi, mint Devlin. Először is egész biztosan jegyzőkönyvnek nevezné (így férfiasabb). És valószínűleg az egész kizárólag a szexuális életéről szólna.