Ezüstszálak 12 csillagozás

Stella Cameron: Ezüstszálak Stella Cameron: Ezüstszálak

A gazdag, de végtelenül magányos, fiatal lány Bliss Winters, és a veszedelmes fickónak elkönyvelt fiú, Sebastian Plato szerelme titokban szövődik, de napról napra erősebb és mélyebb lesz az unalmas középiskola falai közt. Mire elérkezik a vakáció, a fiatalok elhatározzák, hogy megszöknek és összeházasodnak. A megbeszélt időpontban azonban csak Bliss várakozik a találkahelyen, méghozzá hiába: Sebastian nővére ugyanis felvilágosítja, hogy kedvese megszökött egy másik lánnyal…
Tizenöt év múlva látják viszont egymást a szerelmesek. A környezetük éppolyan ellenséges velük, mint hajdan volt: könyörtelenül el akarja taposni az érzelmeiket. Vajon Bliss és Sebastian be tudják-e bizonyítani, hogy igaz maradt a régi mondás: a szerelem mindent legyőz.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vadrózsa könyvek

Aquila, Debrecen, 2003
400 oldal · ISBN: 9636792062 · Fordította: Bartha Réka
Aquila, Debrecen, 1998
400 oldal · ISBN: 9639073458 · Fordította: Bartha Réka

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!
Stella Cameron: Ezüstszálak

Határozottan jó könyv volt, igazán tetszett, pedig tévedésből vettem meg, mert azt hittem, hogy történelmi romantikus, aztán kiderült, hogy kortárs és az nem igazán a kedvenc műfajom. De ez nagyon jó volt, pörgős, izgalmas, nem is tudtam letenni.
Igazi második esély történet, a főszereplők tini szerelmesek voltak, akiket elválasztottak egymástól és 15 év múlva felnőttként újra találkoztak, és a szerelmük nem múlt el.
Mindketten nagyszerű emberré váltak, de a környezetükben élő rokonok, üzlettársak mindent elkövettek azért hogy újra szétválasszák őket. Úgy állították be, mintha főhőseink érdekében cselekednének, pedig mindenki csak a saját hasznát, vagy a háttérben húzódó bűnei miatt próbálkoztak. De szerelmeseink tűzön, vízen keresztül is megharcoltak azért hogy végre egymásé lehessenek.
A sötét múlt titkai csak az utolsó oldalakon derültek ki, ezért végig fenntartotta a könyv az érdeklődésemet.
Arról nem is beszélve, hogy szövevényes krimi szál is futott a történetben, nem lehetett tudni és ki vagy kik és miért törnek főhőseink életére. Volt sok érzelem, ármány, intrika, merényletek, szerelem és fülledt erotika a könyvben.

Scarlet_Rose>!
Stella Cameron: Ezüstszálak

Nem is tudom,mikor volt olyan utoljára,hogy alig tudtam letenni 1 könyvet..
Imádtam,nagyon jól megírt,lebilincselő könyv!
Azt gondoltam,hogy a sok törtènelmi ès egyèb komolyabb olvasások után rám fèr egy kis „lazítàs”.
Na ez összejött,de nem számítottam rá, hogy ilyen jó lesz.
Soha nagyobb bajom ne legyen :D

Sünike>!
Stella Cameron: Ezüstszálak

Remek, fordulatos, izgalmas regény volt. Alig tudtam letenni.
Nem volt túl romantikus, ezzel szemben mindig volt benne valami izgalom vagy váratlan fordulat.
Szerezhetőek voltak a főszereplők, és kedveltem a művésztelep lakóit is.

RBeni>!
Stella Cameron: Ezüstszálak

A kedvenc romantikus könyvem! Nem tipikus csöpögős, egy kaptafára készült történet, mint a hasonló, romantikus regények. Izgalmas, fordulatos, érdekes, szívmelengető. Teljesen belefeledkeztem az olvasásába. Nagyon régen olvastam, de örök kedvenc marad.

cassiesdream>!

– Bízom benned – mondta Sebastian, tovább vezetve a nőt. – Te olyan jó vagy. Soha nem értettem igazán, mit is láttál bennem.
– Én sem – felelte Bliss, miközben felvetette a fejét, és hátradobta a haját. – Mindenkinek van valami ízlésficama.