Csillaghúr ​és barátai 2. 3 csillagozás

Sás Károly – Sás Ildikó: Csillaghúr és barátai 2.

„Csillaghúr és barátainak történetei folytatódnak. A kis viráglányt és a könyv vidám meséit a gyerekek gyorsan megkedvelték, mert velük együtt kedves, játékos módon ismerkedhetnek meg a természettel. A sorozat második részében Csillaghúr újabb barátokra talál, és fény derül a tojáslakó kilétére is.
Ebben a könyvben is verseket ihlettek a történetek, melyeket Sás Károly megzenésített. Az egyéni, mára már jól ismert és közkedvelt csillaghúros hangzású dalokat a könyv CD melléklet formájában tartalmazza. A CD ezúttal is három generáció: a dalszerző, lánya és unokája közreműködésével készült.
A könyv színes, egész oldalas illusztrációival, meséivel, verseivel, dalaival audiovizuális élményt nyújt minden korosztálynak.”

Magánkiadás, Gödöllő, 2015

Eli>!
Sás Károly – Sás Ildikó: Csillaghúr és barátai 2.

Mivel én (most már egy ideje) gödöllői lakos vagyok, még inkább a szivem egyik csücske lett a szerzőpáros gyermek énekes-könyve.:) Nagyon kedves állatokról, természetről szóló történetek mesében, dalokban elregélve, amelyeket remélem még unokáimnak is elmesélhetek!

keleagi>!
Sás Károly – Sás Ildikó: Csillaghúr és barátai 2.

Kellemes hangzású zenék, egyszerű grafika, kedves szerzők, akik remek hangulatot termetenek az író-olvasó találkozón a gyerekeket is bevonva. Az óvodás gyermekem nagyon kérte a mese folytatását. Nekem törnöm kellett a fejem a szereplők nevén és hogy ki mesél mit. Megint nyitva maradt a vége, mint első kötetnek… vedd meg a folytatást.