Reklám ​és pszichológia 17 csillagozás

Sas István: Reklám és pszichológia

Sas István a magyar reklám egyik kultikus alakja, a magyar reklámfilmezés látványosan legeredményesebb, bel- és külföldön egyaránt legismertebb rendezője. Még napjainkban is a szakma „tengelye”. Beszélnek „Sas István előtti és Sas István utáni” korszakokról, stílusokról, felfogásokról. Reklám és pszichológia címmel nemrég könyve jelent meg, megírta mindazt, amit tud erről a világról. A könyv felvállalt célja bizonyítani, hogy az embereknek nem kell annyira félni a reklámtól. Nem kell kikerülni, csak érteni kell egy kicsit azt, hogy hogyan is működik. Sas István szavaival: „a reklámnak az a dolga, az a kötelessége, hogy eladjon valamit. Tudom, hogy ő tudja, hogy én tudom, hogy tudja.” Kötelező olvasmány mindenkinek, akit érdekel a reklám, vagy ilyesmiről tanul az iskolapadban, sőt – neagyisten – abból él! De erősen ajánlott belelapozni párszor azoknak is, akik szeretnék értelmiségnek vallani magukat, kicsit érteni, hogy mi folyik napjaink média-reklám-kommunikáció dzsungelében.

Kommunikációs Akadémia, Budapest, 2012
362 oldal · keménytáblás · ISBN: 9632197909
Kommunikációs Akadémia, Budapest, 2006
360 oldal · ISBN: 9632197909

babu>!
Sas István: Reklám és pszichológia

Alapmű a témában, nagyon érdekfeszítő és szórakoztató olvasmány. Sokat tanultam belőle.
Azért a Tv-s reklám blokknál még mindig elkapcsolok…

düválka>!
Sas István: Reklám és pszichológia

Mióta ezt a könyvet forgattam, más szemmel nézem a reklámokat, mondjuk úgy, hogy tudományos szemmel és így már élvezhetőek!:)

nemszerda>!
Sas István: Reklám és pszichológia

Én is, aki csak műkedvelő vagyok, nagyon sokat tanultam belőle. Azt hiszem marketingszakembereknek is ajánlható a tudásuk felfrissítéséhez. Szórakoztató és világos nyelvezetű olvasmány.

Farkasdal>!

A kommunikáció lényege úgysem a szavak szintjén zajlik.