Míg ​enyém leszel (Lorraine Fisher 1.) 69 csillagozás

Egyedül vagy.
Sebezhető vagy.
És van valamid, amit valaki meg akar szerezni.
Bármi áron…

Úgy tűnik, Claudia Morgan-Brown élete végre révbe ér: övé a majdnem tökéletes álomférj két édes négyévessel, szépen alakul a karrierje is, és számtalan fájdalmas vetélés után végre saját babáját várja.

Férje gyakori távolléte miatt hirdetést adnak fel, hogy megfelelő dadust találjanak, aki segít Claudiának. Zoéra esik a választás, aki szinte maga a tökély: a gyerekek imádják, képzett és tapasztalt, a referenciái is jók. Claudiát az ösztöne mégis óvatosságra inti.

Vajon mit titkol Zoe? Van oka félni Claudiának? Vajon milyen messzire képes elmenni egy nő azért, hogy saját gyermeke lehessen?

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Piros pipacs könyvek Pioneer Books

Pioneer Books, Budapest, 2015
268 oldal · ISBN: 9786155435089 · Fordította: Laik Eszter

Claudia Morgan-Brown

Bea_Könyvutca P>!

Hát ez a könyv!!??
Már nagyon rég ott csücsült a várólistámon, mire pár hete hirtelen felindulásból előjegyeztem a könyvtárban.

A borítón persze ott virít az utóbbi idők egyik szinte kötelező thriller borító kiegészítője, mégpedig, hogy a Holtodiglan rajongóinak. A Holtodiglant szerettem, úgyhogy gondoltam lássunk hozzá.

A történet jól indult, vannak, akik a könyv elejét vontatottnak neveznék, és egyet is értenék velük, de egyébként nekem thrillerek esetében semmi gondom sincs a hosszú felvezetéssel, amennyiben a briliáns befejezés kárpótol majd a végén.

Most is ugyanígy voltam ezzel a könyvvel, az első oldalakon egy igen ígéretesnek induló történet kezdett kibontakozni előttünk, a gond csak az volt, hogy ez a kibontakozás szinte egész a történet végéig tartott, amikor pedig is az írónő olyan csavaros befejezést kanyarított az eseményeknek, hogy csak lestem.

Egy-két oldalt még vissza is kellett lapoznom, hogy lássam, tényleg az történt, ami…, de ez a csavar közel sem volt nevezhető briliánsnak, inkább amatőrnek és nevetségesnek.
Váratlannak váratlan volt, ez biztos, de szerintem ezt az egészet még Samantha Hayes sem gondolta át rendesen.
Kár volt ezért az egész jó kezdésért és a történetért egyébként.

smetalin>!
Samantha Hayes: Míg enyém leszel

Mindenképp el kell olvasni a könyvet, mert tényleg jó!!!!! de amiért nem adtam több csillagot, sőt! 3,5 -en gondolkoztam sokáig, annak oka abban rejlik, hogy iszonyatosan lassú!!!!!
319. oldalon kezdenek felgyorsulni az események, és akkor született meg a plusz fél csillag is, addig is kitartást kívánok a leendő olvasóknak, mert így elolvasva már azt mondom megéri!!!
Egyébként a hajam égnek áll ettől, hogy mindent a Holtodiglanhoz hasonlítgatnak, nem-nem nem!
A cselekményről nem írnék és éppen ezért a szereplőkről sem, kell az, hogy mindenki megismerje őket , de a könyv által!
( oké, csak ennyit, több szálon fut a cselekmény, pontosan 3, – ebből kettő E/1, és néha zavaró, mert nem jön rá az ember egyből, melyik hölgyről van szó- a végén persze mind-mind összeér majd!)
Az biztos, hogy nagy meglepetéseket tartogat a vége!

Pepe0810 P>!
Samantha Hayes: Míg enyém leszel

Összességében tetszett. Volt, ahol elég vontatott volt, és nem olyan fontos dolgokról olvashattunk, de összességében megérte ezeket is elolvasni, mert a vége mindenért kárpótol. Hát nem gondoltam volna.. Végig az orromnál fogva vezetett az írónő, és egyáltalán nem hittem, hogy ilyen lesz a végkimenetel! :) Itt semmi sem az, aminek látszik! A borító gyönyörű, nekem nagyon tetszik! :)

Kókuszka>!
Samantha Hayes: Míg enyém leszel

Több szálon futó történet sokkoló befejezéssel. Női sorsok bemutatása, gyermek utáni olthatatlan vágy, párkapcsolati problémák, a család és a munka megfelelő összhangjának kezelése. Azt hisszük minden a helyén van, kezd kibontakozni egy kép az elménkben, aztán egész más megvilágításba kerülnek a dolgok. Claudia monológjai egész mást sejtetnek, és igencsak vakvágányra visznek. Ezt talán túlzásba is viszi az írónő.

szilvamag_>!
Samantha Hayes: Míg enyém leszel

Nem volt rossz ez a könyv, és a végén is sikerült igazán meglepnie az írónak. Egyetlen hibája volt csak, hogy nagyon lassan csordogáltak benne az események… Irtózatosan lassan.
Bővebben: http://szilvamagolvas.blogspot.hu/2016/03/samantha-haye…

sternenstaub P>!
Samantha Hayes: Míg enyém leszel

Sokaig tartott, mire be tudtam fejezni a könyvet: a közepen egyszerüen elment a kedvem az egesztöl. Mint ahogy sokan elöttem mar irtak, elegge lassitva haladt a törtenet elöre. A vegen a csavar nekem tetszett, de nagyon elajulni se ajultam el töle.

k_beby P>!
Samantha Hayes: Míg enyém leszel

Nagyon tetszett a könyv. Az írónő elég jól megkeverte az eseményeket. Mikor azt hittem, tudom, hogy mi lesz a vége, rádöbbentem, hogy a közelébe se jártam. Több szálon fut a történet, két nő, illetve a nyomozónő szemszögéből ismerhetjük meg az egész történetet. Mesterien van felépítve az egész történet, tényleg csak a végén derül ki minden. De ott már minden mindennel összefügg.

adriana23>!
Samantha Hayes: Míg enyém leszel

Hű, ez tényleg jó volt. Izgalmas volt és jól meglepődtem a végén.

Kókuszka>!

– Tudod, milyen érzés, ha az egyik ember, akit a legjobban szeretsz a világon, egyetlen gyors mozdulattal eltaszít magától, és kisétál az életedből úgy, hogy vissza se néz?

341. oldal, 42.fejezet

klaudia_kozak P>!

Mindig szerettem volna egy kisbabát, már kicsi koromban is, amikor még azt sem tudtam, miből lesz a gyerek

Kapcsolódó szócikkek: Claudia Morgan-Brown
Pirimari>!

Hogy is lehetnének a dolgok valaha is ugyan olyanok?