Osztozni ​Hailey-n 234 csillagozás

Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Vajon mi lehet Hailey Anderson sötét titka? A lány évek óta őrülten vágyakozik bátyja két legjobb barátja után. Mark Allennek, a szenzációs faszobrásznak és a jóképű doktornak, Tony Adamónak sejtelmük sincs róla, hogy minden éjjel róluk fantáziál a lány.

Egy csúnya szakítás után Hailey igyekszik távol tartani magát durva barátjától. Alig várja a kéthetes hawaii utazást bátyjával és annak két szexi barátjával, hogy Mark és Tony napbarnított, izmos testén legeltethesse a szemét. Még akkor is, ha nem érhet hozzájuk.

Ám – várakozásával ellentétben – a két férfi nem kishúgaként tekint rá. Az édes hármas izgató játékokat űz, és nem enged be kívülállókat a kapcsolatba. Mindkét férfi akarja Hailey-t, és elfogadják, hogy osztozniuk kell rajta. A forró valóság ezerszer jobb, mint a tiltott fantáziálgatás. Ám egy nap Hailey volt barátja fenyegetni kezdi új keletű boldogságukat…

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Az érzékiség mesterei Ulpius-ház · Tizennyolcas karika Ulpius-ház

Ulpius-ház, Budapest, 2013
348 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632548494 · Fordította: Horváth M. Zsanett

Tony Adamo · Mark Allen · Hailey Anderson · Jake Anderson

Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Hát ez remek volt, nagyon imádtam! ♥
Szórakoztató volt, erotikus, romantikus. Az expasis krimiszál pedig nagyot dobott rajta.
Mark és Tony eszméletlen pasik. A hárman párban meg amúgy is szívem csücske :)
Erotika rajongóknak mindenképp ajánlom, hisz nagyon akciódús a könyv ;)

Timi970120>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Habár többnyire bele tudtam élni magam, nemigen mondanám, hogy letehetetlen volt, sőt, akadt rész, amit már-már kicsit unalmasnak titulálném inkább!
A történetet annyira nem tartom különlegesnek; habár nem találkoztam még ilyennel, hasonlóval már igen. És úgy gondolom, többnyire egészen kiszámítható is volt. Viszont mindenképp meg kell említenem, hogy a lezárásával egészen kereknek éreztem.
Azt hiszem, két komoly vagy csak más témájú történet között megfelelhet ezt a könyv, azonban csodát nem várhatunk tőle – valószínűleg nem is emiatt lett megírva!

zuna19>!

Nekem tetszett!!!
Kétkedve kezdtem bele, de bevallom nagyon kellemes csalódás volt ez a könyv. Nem gondoltam, hogy ennyire meg fog tetszeni a történet és hihetetlen, de megfogott és magával ragadott. A karakterek többsége szerethető volt. Még mindig nem vagyok, ezzel a édes hármas dologgal kibékülve, de ez egyéni vélemény. És ez a történet igazán jól lett megírva. Azért azt nem mondom, hogy ez volt életem egyik legjobb könyve, de érdemes volt elolvasni. Műfajon belül viszont kiemelkedő volt, legalábbis nekem. Eddigi erotikus könyveim közül, amiket olvastam azért ez nem volt olyan rossz. Olvastam már ennél rosszabban megírt és fordított könyveket is. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az erotikus könyveket.

Másodszori olvasásra is le tudott kötni a sztori. Az akció szál dobott egy nagyot rajta. Biztos fogom még olvasni máskor is.

Unicooorn P>!

Ohhhhhh iggeeennnnn.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Még friss az élmény.
Újraolvasás volt,azt kell mondjam elsőre is tetszett de most teljesen levett a lábamról.
Kövezzetek meg de imádtam.
Imádtam ahogy az erotikus jelenetek meg vannak írva,szeretem ha nevén nevezik a dolgokat.
Volt cselekménye a történetnek a r@hadt sok szexen kívül is bár én azzal is beértem volna,de azért így izgalmasabb volt.☺☺☺❤❤❤❤❤❤
Hailey-t egy visszahúzódó,szerény nőnek gondoltam az elején a leírtak alapján,és itt jön az hogy „alamuszi nyuszi nagyot ugrik”.
Mark és Tony vagy Tony és Mark.
Igazán megértettem Hailey-t hogy nem tudott és nem is akart választani kettejük közül.
Azt hiszem már az elején az ujjuk köré csavartak mindketten,az ágybéli teljesítményeiket pedig már még sem említem,a lányos részeimről pedig már ne is beszéljünk…….
Igencsak sűrűn kellett legyezgetni magam……..
Nagyon megosztó a könyv ez az értékelésből is látszik.
Valakinek vagy nagyon tetszik (NEKEM) vagy pont az ellenkezője és valakinek túl sok.
Újraolvasós lesz az biztos.
Nagy kedvencet avattam.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
IMÁDTAM minden egyes sorát.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

nypiro P>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Sokadik újraolvasás. Hm, nekem valamiért kedvenc. Túl erotikus, sok benne a szex, mintha Duracell nyuszik lennének ☺. De történet van benne, ami nem is rossz. Olvastatja magát. Jó az írói stílus. Szeretem a MMF történeteket, esetleg még egy M-el is. Így műfajában nagyon jó. Ha romantikusként néznék rá, akkor 1 csillag, viszont a poliamorián belül nagyon jó. Sajna kevés a magyar választék, remélem 1-2 kiadó hoz valami jó félét.

Anita_Simon>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Nyugodtan megkövezhettek, nem bánom, akkor is vállalom, hogy naggggyon tetszett☝️☺❤❤❤❤
Imádom az erotikus olvasmányokat, és ebben nem volt hiány, az egyszer fixxx☝️❤
Haileyt szende szűzikének ismertük meg a történet elején, amíg el nem árulta, hogy évek óta szerelmes bátyja két legjobb haverjába. Hopppppá☝️ nah ez a kijelentés beeezony nem egy szende szűzikére vall XD
Mark és Tony, ohhhh hát majd elcseppentem én is Hailey-vel együtt, bizonyos részeknél…. Nah itt megjegyezném, hogy ennyi év visszafogottság után nem csodálom, Hailey milyen „nedvesen” reagált a fiúkra ☝️ XD
Ennyi nedvességből Dunát lehetne fakasztani, ráadásul állandóan, szinte másodpercek alatt jöttek ezek a mondatok… khmmmm…
Amúgy csodálom bizonyos fokig, hogy Mark és Tony képes volt elnyomni a birtoklási vágyukat, és egymást elviselték… nem sok pasi képes osztozni ilyen szinten egy nőn, le a kalappal srácok❤❤❤
Jake és Nikki iszonyat jó fejek voltak, ahogy Meredith és Landon is. Jajjj Tony szüleit ki ne hagyjam, imádom az ilyen jó fej szülőket❤❤❤
Daniel, hát ő azt kapta amit megérdemelt! Nem értem mit volt úgy oda. Sz@rt a kapcsolatukra konkrétan, mikor szakítottak meg a semmibe akart kapaszkodni. Nem értem az ilyen viselkedést… :(
Szóval imádtam, köszi @Zso89 a tippet, bejött☝️❤❤❤❤❤

Szami81>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Ram nem jellemzo modon ez most hosszu lesz, de nem tudom magamban tartani, bocs :D
Hat dragaim, ez a konyvinditas azert eleg in medias res volt. A szex is meg a „szeretlek”-ezes is. Senki nem mondta az irononek, hogy a varakozas, a vagyakozas finoman, aprankent felepitve mennyire jo dolog? (Es nem, nem eleg harom sorban leirni, hogy ja, mar evek ota egymasra vannak kattanva, oszt adjunk neki.)

A konyv amugy megdontotte az egy konyvre juto szeretlekek szamanak rekordjat, ami nagy szo, mivel ez alapvetoen egy orrba-szajba-s*ggbe jellegu tortenet volna. Pontosan 33 szeretlek szerepel benne igen, tenyleg megszamoltam.
Az orult exbarat – csaladon beluli eroszak szal bar izgalmas volt, de nekem tul sok, furanak ereztem ilyen reszletesen egy ilyen konyvbe beteve. Olyan volt, mintha az irono a konyv felenel meggondolta volna magat iras kozben „o, gyerekek, inkabb megse pornot irok, hanem krimit”…

„a nemi szerve akkor is tobbre vagyott” "Hailey vulvajahoz nyomta" Jajj ne mar, ez a forditas nehol olyan szexi, mint egy biosz tankonyv :D Ilyenkor mindig megbanom, hogy nem eredetiben olvasom.
+ 1 bonusz kiaakadas – ki az a troger, aki lehuzza a hasznalt gumit a wc-n??

Oke, akkor ajanlok ehelyett egy masik konyvet, ugyanebben a harmas felallasban (bar ott a sracok is szerelmesek egymasba) ami rendesen fel van epitve es szeretheto, hiheto is.

Ja, utolso kiakadas, aztan befogom vagy nem – a valo eletben egy darab tokeletes himpeldany fellelesenek eselye is a nullahoz konvergal, de fohosnonk egybol ket tokeletes (amugy teljesen egyforma, nulla karakterabrazolassal rendelkezo) pasit is beujitott. Gratulalok.

Hogy akkor miert adok harom es fel pontot? Annak ellenere, hogy nehol horogve felakadt a szemem, elveztem az olvasast, nem unatkoztam, vicces volt, vitt a tortenet, a korhazas resz meg cuki volt.

PEvice>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Érdekes könyv… nem tudom mért olvastam már el harmadjára….

Csoszi >!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

A cím, a borító (ami nem igazán tetszett) és a rajta lévő 18-as karika már sejteti, hogy ez egy felnőtteknek szóló könyv. Az ötlet (1 nő – 2 pasi édes hármas) még akár jó is lehetett volna, de a kivitelezés, a fordítás minősége sajnos elég sokat levont a kötet élvezeti értékéből (nem tudom, vajon eredetiben is ennyire pocsék-e a szöveg). Egyes szavaktól a falra másztam!
Aki azt gondolja, hogy csak és kizárólag szex van a könyvben, az bizony téved. Egy nagyon súlyos problémára hívja fel a figyelmet, konkrétan a családon belüli erőszakra / zaklatásra, amely sok esetben tragikus kimenetelű lehet. Ami viszont hatalmas pozitívum az óvszerhasználat gyakori megemlítése.

LibrariAnne P>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Eredetileg azért vettem a kezembe ezt a könyvet, mert egy kihíváshoz olyanra volt szükségem, aminek a címe O betűvel kezdődik, ami azért nem olyan gyakori. Alapjáraton nem hiszem, hogy a kezembe vettem volna ezt a könyvet. Utólag azonban nem bántam meg. A történetbe mondjuk egyáltalán nem tudtam beleélni magam, ez nekem túl sok. A történet talán azzal emelkedik ki a hasonló erotikus sztorik tömegéből, hogy benne van a bántalmazó szál, ami komolyságot kölcsönöz a könyvnek, ettől nyújt valamilyen plusz értéket, hogy erre felhívja az olvasó figyelmét, egyénként abszolút a szórakoztató ponyva kategóriába tartozik.
Bővebb értékelést itt olvashattok: https://librarianne.blog.hu/2020/12/05/samantha-ann-kin…

Cicu>!

Ha nem kapom meg a kávémat, keservesen megbánjátok.

Cicu>!

– Azt hiszem, jól jönne most egy kis countryzene. Tudjátok, egy olyan „az asszony elhagyott, a kutyám megdöglött, és összetörtem a tragacsot, miután elvesztettem a melómat” dal.

Hailey fölnevetett.
– Csak azt mondom, jó pasik vagytok, és a nők a karjaitokba vetik magukat, aminek még egy szent se tudna ellenállni.
– Akkor most hívd a pápát, és szólj, hogy avasson szentté -felelte Mark dacosan.

Cicu>!

– Na igen, az orvosok a legrosszabb betegek. Már megszokták, hogy övék az irányítás.

_Enii_>!

Elképzelhető, hogy ha valaki már eleve nem képes megszólalni, még jobban elakad a szava?

Cicu>!

Az asztalnál kimentette magát, és a női mosdóba menekült. Amikor Mark követni akarta, megfordult, és a mellkasára tette a kezét, hogy megállítsa a férfit.
– Nagylány vagyok. Ki tudok menni egyedül is.
Mark azonban megrázta a fejét.
– Sajnálom, de nem tetszik, ahogy egyes kanok bámulnak.

Kapcsolódó szócikkek: Hailey Anderson · Mark Allen