Határtalan ​gondolatok 62 csillagozás

Rhonda Byrne: Határtalan gondolatok

Tedd meg a következő lépést…

A Titok egyértelmű alapelvei megmondják, hogy miként éld az életedet az Univerzum természeti törvényeivel összhangban. A lényeg azonban mindig az, hogy MEGÉLD ezeket az elveket.

A Határtalan gondolatokban, Rhonda Byrne újabb könyvében, a szerző végigvezet az év napjain, minden egyes napra egy-egy bölcsességet vagy felismerést nyújtva, amelyek összhangban vannak az emberi lényeket irányító törvényekkel.

A Titok nagyhatású igazságain alapuló gondolatok tovább bővítik a vonzás törvényére vonatkozó ismereteidet, hogy igazán sorsod kovácsa lehess. Több öröm, több fényűzés, több nagyszerűség – az év minden egyes napján.

Eredeti megjelenés éve: 2008

Édesvíz, Budapest, 2016
392 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635291731 · Fordította: Béresi Csilla

Jeffi P>!
Rhonda Byrne: Határtalan gondolatok

Ha szereted az idézet és okossággyűjteményeket akkor feltehetően tetszeni fog. Ha olvastad a Titkot akkor szintén tetszeni fog. Azt kell amúgy mondanom, hogy nekem ez sokkal jobban tetszett, mint a Titok. Kevésbé tűnt kapkodó és innen-onnan szedett dolgoknak. Ennek ellenére innen-onnan szedte, és ismételte is önmagát, de szabályosan jó érzés volt olvasni, néha megmosolyogni amit ír, néha csak úgy belemosolyogni az egészbe olvasás közben.
Súlyos kis könyvecske amúgy önvédelmi fegyvernek is beillene.

Bartha_Niké P>!
Rhonda Byrne: Határtalan gondolatok

Nagyon jól összeszedett könyv, nem egyszeri olvasmány, az a fajta, amelyet időről időre újra és újra előveszünk. Ha A Titok, Az Erő, A Varázslat tetszett, akkor ez a könyv is nagyon fog tetszeni. Értékes gondolatokkal és idézetekkel teli kötet, amit nem utolsósorban öröm kézbe venni, annyira gyönyörűen megszerkesztett.

Scarlet_Rose>!
Rhonda Byrne: Határtalan gondolatok

Amúgy is imádom az idèzeteket ❤ :)
Nagyon szèp,jó ès elgondolkodtató.
Termèszetesen tele van post it-ekkel jelölve a könyv :D

DEliza>!
Rhonda Byrne: Határtalan gondolatok

Jó kis könyv. Minden napra tartogat egy kis tanácsot, idézetet. Sajnos nem érek rá nap mint nap elővenni, ezért elolvastam az egészet 4 napon át. Úgyhogy csak annak ajánlom, aki betudja tartani a rendszert. De az biztos, hogy megérte elolvasni. Biztos, hogy többször a kezembe fog még kerülni. :)

Leah P>!
Rhonda Byrne: Határtalan gondolatok

A legjobb szöveg/idézet gyűjtemény;)
Összefoglalja az összes könyvét, csak a lényeget, a fontos dolgokat gyűjtötte ide.
Jó párat ki is írok idézetbe ;)

Memécske>!
Rhonda Byrne: Határtalan gondolatok

A titokkal kezdtem, és úgy éreztem, hogy mindenképpen kell egy olyan gyűjtemény is, amit bármikor elővehetek és tényleg csak néhány percbe telik, hogy átgondoljak dolgokat.
Így a Határtalan gondolatok az éjjeliszekrényre került, és minden nap 1-5 oldalt olvastam belőle. Ez után az Erő következett, amit szintén részletekben olvastam, fejezetenként, hogy legyen mindig időm átgondolni az olvasottakat.
Szerintem Rhonda Byrne könyveinek mindenki könyvespolcán ott a helyük, mert bármikor aktuálisak és egy teljesen másfajta életszemléletet adnak, mint ami a mai világban elterjedt.

AnZsu_01 P>!
Rhonda Byrne: Határtalan gondolatok

Olvastam már a szerző A titok című könyvét. Sok minden megmaradt a vonzás törvényével kapcsolatban, néha-néha éreztem is hatását az életemben. Valahogy mégse vált szerves részévé az életemnek a gyakorlati alkalmazása. Aztán egy kihívásban ausztrál szerző olvasását sorsolta nekem a kihívásgazda, ráadásul azon a napon, amikor felmondtam a munkahelyemen. Nem is volt kérdés, hogy ezt a könyvet fogom kézbe venni. Olvastam villamoson, megállóban, sorban állás közben…mert lehet. Minden oldal egy-egy gondolatot tartalmaz. Némelyik egy mondat, némelyik egy nagy ókori gondolkodótól származik, de mindegyik inspiráló. Maga a könyv addiktív. Volt olyan mondat, amely megmosolyogtatott, volt olyan amelyik meghatott, volt, amelyik gyomron vágott és volt ami miatt a homlokomra csaptam, hogy „Jézusom, tényleg!”. Sok mondatot bemásoltam még az idei, de már a jövő évi határidőnaplóm lapjaira is, hogy inspiráljanak, hogy emlékeztessenek arra, ami fontos.

Purpur>!
Rhonda Byrne: Határtalan gondolatok

Valahogy sosem éreztem elég kedvet Rhonda Byrne könyveihez; ezt is azért kölcsönöztem ki a könyvtárból, mert megtetszett a külseje. Az elejétől nem igazán voltam lenyűgözve – ezekkel a gondolatokkal bármelyik spirituális könyvben találkozhatunk, és nem értettem, miben más ez, mint a többi. Mégis olvastatta magát, és egyszer csak azt vettem észre, hogy nem tudom letenni. Sokat segített ebben a könyv szép kivitelezése (mennyivel jobb egy ilyen könyvet kézbe venni, nem?), és az is, hogy a szokásos, véget nem érő „prédikációk” helyett itt minden oldalon csak egy-egy apró gondolat található.

Read4Change>!
Rhonda Byrne: Határtalan gondolatok

Nagyon szeretem a napi tanításokkal rendelkező köteteket, ez pedig gyönyörűen csokorba szedte A Titok megértéséhez és mindennapjainkba való beépítéséhez szükséges tudnivalókat.

Aki szereti Rhonda Byrne írásait, ezt is szeretni fogja.
Idézet, tanítások, fontos tudnivalók vannak benne, teljesen emészthető formában.

Számomra rendkívül sokat adott, fantasztikus évet töltöttünk együtt. Biztos, hogy fogom még forgatni sokszor. ♥ ♥

Rhonda javaslata, hogy hogyan építsük be mindennapjainkba a vonzás törvényét, ha a hét napjait ilyenformán osztjuk fel:
• A pozitív gondolatok hétfője
• Felszabadult szombat
• A jó számbavétele vasárnap

Lassunyuszi>!
Rhonda Byrne: Határtalan gondolatok

Nekem most nagyon nagy szuksegem van arra, hogy legyen ami fokuszban tart. Es ez fokuszban tart.

Leah P>!

Nincs mentség arra, ha nem szánsz két percet holnapod elgondolására.

353.nap

Black_Angel>!

Gondolatainkon kívül semmi mást nem tudunk tökéletesen uralni.

A pénz nem tesz boldoggá – ám a boldogság pénzt hoz a házhoz.

72. nap

Black_Angel>!

Az aggodalom újabb aggodalmakat vonz. A szorongás több szorongást. A boldogtalanság több boldogtalanságot.
és..
Az öröm további örömöket vonz. A boldogság több boldogságot. A szeretet több szeretet.

maneki_neko>!

Változtasd meg az életedet, cseréld fel fényre a sötétséget, pozitívra a negatívat. Valahányszor a pozitívumra koncentrálsz, több fényt hozol az életedbe, márpedig te is tudod, hogy a fény eloszlatja a sötétséget. A hála, a szeretet, a kedves gondolatok, szavak és cselekedetek fényt hoznak, és elűzik a sötétséget.

25. nap.

Lélle P>!

„Nem az számít, hogy mi történik, hanem hogy miként reagálsz rá.”

Epiktétosz (i. sz. 55 k.-135 k.)

119. nap (Édesvíz, 2013) · Epiktétosz

Kapcsolódó szócikkek: esemény · reakció