Az ​Erő 138 csillagozás

Rhonda Byrne: Az Erő

A Titok a vonzás törvényéről szólt.
Rhonda Byrne most feltárja az univerzum legfőbb hatalmát…
AZ ERŐT

Könyve a világegyetem leghatalmasabb erejéről szól – az Erőről, amellyel mindent megszerezhetsz.

Bármit megteremthetsz, bármit megváltoztathatsz, csupán egyetlen dologra van szükséged…
AZ ERŐRE.

Ebben a könyvben meg szeretném mutatni neked a csodálatos élethez vezető utat. Rengeteg mindent meg kell értened önmagaddal és az életeddel kapcsolatban – és mindez jó. Sőt, több mint jó! Egyszerűen lenyűgöző!

Az élet sokkal egyszerűbb, mint gondoltad, és ahogy megérted, hogyan is működik, és mire képes a benned lakozó Erő, megtapasztalhatod a létezés varázsát a maga teljességében – és akkor valóban csodálatos életed lesz.
Most pedig kezdődjön a varázslat!

Eredeti megjelenés éve: 2010

Édesvíz, Budapest, 2021
Édesvíz, Budapest, 2019
Édesvíz, Budapest, 2016

Nikola Tesla

nicosia P>!
Rhonda Byrne: Az Erő

Nekem ez abszolút ismétlés volt. Alapvetően a Titok is eléggé elnagyolt, nem alapos, bár elég érdekes. Ez már csak ismétlése az ottaniaknak, és bár meg lehetett volna tenni, hogy kifejti a Titok mondanivalóját, vagy hozzátesz még, igazán ez nem sikerült. Variációk egy témára.

Chris_Land I>!
Rhonda Byrne: Az Erő

„Amit adsz, azt kapod vissza.” KARMA.
„Legértékesebb, legbecsesebb tulajdonaid és leghatalmasabb erőid láthatatlanok és felfoghatatlanok. Senki sem veheti el, csakis te adhatod oda őket. Bőkezűségednek pedig túlcsorduló bőség lesz a jutalma."
W. Clement Stone (1902- 2002)
A magam részéről a Lélekvesztő és a Jaguár árnyéka című műveimben a lelkemet és teljes valómat adtam oda az olvasóknak, mindezt rengeteg információval és humorral átszőve. Várom a visszhangot, mert teremtettem, megcsillogtattam nem egyszer a humorom, felfedtem legrejtettebb értékeimet, a vágyaimat, fordulatokat, izgalmat, romantikát, egyedi stílust és elképesztő fogalmazást, mindez, Kedves Olvasó, már a Tiéd belőlem!
„A teremtés csupán formába öntése annak, ami már létezik.
Srímad Bhágavatam (9. század)
Olyan író lévén, aki mindent átérez, nemcsak néz, hanem lát is, hiszem és vallom, hogy egy szebb jövőt teremthetünk mindannyian! Én már elkezdtem, benne vagyok, nem csak képzelem, hanem tudom és érzem, hogy képesek vagyunk megváltoztatni magunk körül mindent! Én is azt teszem! Szebbé és jobbá varázsolom a könyveim által az életed! Elgondolkodtatlak épp úgy, ahogy jelen esetben az „Erő” című alkotás tette. Rezgések, frekvenciák, szeretet, pozitivitás, humor és vonzás törvénye a lényeg! A képességek benned vannak minderre, csupán használnod kell őket! Én elkezdtem, de Te be ne fejezd! Folytasd, mert benned is megtalálható az a hatalmas erő, ami ott lappang a legtöbbünkben:
„Van egy szó, ami felszabadít, és megkönnyíti a terheket: a szeretet."
Szophoklész (kr.e.496-406)
Görög drámaíró

Ferger_Jolcsi P>!
Rhonda Byrne: Az Erő

Életformáló üzeneteket tartalmaz ez a könyv, ami nagyon szépen és logikusan építi fel a szeretet erejét. Mégsem tudott semmi újat mondani számomra, mert mindezen gondolat adott a Biblia egyes részeiben is. Annyi a különbség, hogy itt szépen ki vannak gyűjtve, valamint hogy nem nevezi nevén Istent, hanem a vonzás erejének, valamint a szeretetnek (ami lényegében Isten) nevezi meg a boldogság kiváltóit. Érdemes elolvasni, mert nagyon jó gondolatokat tartalmaz.

ÁrnyékVirág>!
Rhonda Byrne: Az Erő

Jó-jó, értem én, de nem erről szólt a Titok is? :))
Továbbá várom a beígért milliókat, a fotómodell testet és az örök életet. Ámen.

Zsuzsanna_Makai>!
Rhonda Byrne: Az Erő

Megértettem, h mindig akkor kívánok rá, h újra elővegyem ezt a könyvet, amikor a depresszió határára sodródom. Mindig segít is. Byrne könyvei közül eddig ez a kedvencem. Mindig helyrerakja az agyam.

_Fannalala_>!
Rhonda Byrne: Az Erő

Ez a könyv is hatalmas hatással volt rám, akár csak A Hős c. könyv, és biztos vagyok benne, hogy pozitív változásokat okozott bennem, mert annyira szépen leírta az élet működését az erő által. Sajnos ez is egy olyan olvasmány, amit ha az ember nem elég fogékony rá (optimista, lelkes, vidám, nyitott), akkor azonnal tűzbe akarja dobni, és esetleg azt mondani, hogy ez humbuk hülyeség, közben pedig nagyon fontos lenne, ha az emberek végre nyitnának az ilyen könyvekre is, és lehet, hogy akkor nem lenne ennyi gyűlölet, rosszindulat és káröröm.
Nekem jobban tetszett ez a könyv A Hősnél, bár azt is imádom és a kedvencem, ennek a szerkezete sokkal olvashatóbb, nem akasztja meg annyira a szöveg követést, és pont annyi idézet van benne, amennyi kényelmes. Itt talán jobban átjött miről is van szó, szóval több volt a leírás, mint az „összeollózott" bölcsességek hada, ezért ha ajánlanom kéne egy Byrne könyvet, akkor EZ lenne az, a többi meg jöjjön ez után.
Szerintem egyértlmű, hogy nagyon szép, végtelenül kedves és segítőkész olvasmány, és sok ember polcán kellene díszelegnie, de úgy a jó, ha az ember maga talál rá, remélem ez így lesz sokunknál:)

Britta89 >!
Rhonda Byrne: Az Erő

Egy igazán különleges könyv, ami rámutat egy teljesen új világszemléletre. Nekem az elmúlt évek során sokat segített Rhonda a műveivel. Váratlanul került hozzám a könyv, de azóta a rabjává váltam. Az év minden napjára jut egy-egy fejezet és nem telik el úgy reggel, hogy ne olvasnék bele.
A példák és a történetek, amiket megismerhetünk, mind egyedi és ösztönző. A nyelvezete könnyen érthető és ahogy megírta szinte végig motivál a változásra.
Engem elég gyorsan megnyert magának. Csak ajánlani tudom!

Scarlet_Rose>!
Rhonda Byrne: Az Erő

Ez már a 3. újraolvasásom volt.
Mint a többi könyve is, ez is nagyon sokat segít.
Nagyon örülök, hogy ezt és más ilyen könyvet elolvastam, mert az utóbbi időszak nem volt jó és nagyon szètcsúsztam..
Újra egyre jobban èrzem magam, megfogadom a könyvben leírtakat.
Természetesen ez csak akkor működik ha valaki hisz benne és tènyleg változást akar :)
Nagyon hálás vagyok ès köszönöm az egyik ismerősömnek,hogy jó pár éve általa megismerhettem az írónőt és a könyveit :)

Angria_Wolf>!
Rhonda Byrne: Az Erő

Érdekes kis könyv volt. Rájöttem, sok mindent belőle màr tudattalanul is alkalmaztam. Az elején kicsit idegesítő volt a szájbarágós stílus, de aprànként olvasva màr megszoktam. Vannak benne néhol kifejezetten túlidealizàlt dolgok, de a nagy része érzésem szerint, valóban működő alapelv. Mint az, hogy nincsenek véletlenek, hogy minden mindennel összefügg, és hogy amilyen energiát sugárzunk ki, azt tükrözi vissza környezet, és aszerint kommunikálnak velünk…
A könyv nyomdai kivitelezése pedig aranyos. Nekem néhol kicsit túlzóan színes ugyan, meg élénk, de aranyos.

wustberg>!

Ne hallgass senkire, aki azt mondja, kevesebbet érsz bárkinél. Ne hallgass senkire, aki azt mondja, bármiben is korlátozva vagy. Ne hallgass senkire, aki azt mondja, nem teheted azt amit szeretnél, és nem fogsz megélni belőle. Ne hallgass senkire, aki azt mondja, nem vagy elég jó, bizonyítanod kell az életben. Ne hallgass senkire, aki azt mondja nem lehet a tiéd, amit szeretnél, nem teheted azt, amit szeretnél, vagy nem lehetsz az aki szeretnél.

Carmilla >!

Bármi is az, amire vágysz, teljes szívedből akarnod kell. A vágy egyenlő a szeretettel, és amíg nincs égő vágy a szívedben, nem lesz elég hatalmad, hogy tápláld a szeretet erejét. Igazán vágynod kell arra, amit akarsz, ahogyan egy atléta vágyik arra, hogy kedvenc sportját űzhesse, ahogyan egy táncos vágyik arra, hogy táncolhasson, ahogyan egy festő vágyik arra, hogy festhessen. Teljes szívedből vágynod kell arra, amit akarsz, mert a vágy a szeretet érzése, neked pedig szeretetet kell adnod, hogy megkapd, amit szeretnél!

Az erő és a teremtés

Kapcsolódó szócikkek: vágy
Qwerf>!

Egyetlen pillanatot se vesztegess megbánásra, mert ha hagyod, hogy a múlt hibái érzéseket váltsanak ki belőled, visszafertőzöd önmagad.
Neville Goodard (1905-1972)

Kapcsold ki érzéseid robotpilótáját! - 48. oldal

Qwerf>!

Minden másnál fontosabb, hogyan érzed magad minden egyes pillanatban, mert ahogy most érzed magad, az teremti meg jövőbeli életed.

Az érzések ereje - 28. oldal

Chi >!

Valahányszor az érzéseid harcban állnak a vágyaiddal, az érzések fognak diadalmaskodni. (Neville Goddard)

Chi >!

[…]szeress, mert ha szeretsz, a világegyetem leghatalmasabb erejét használod.

Nikol1124 >!

A lehetőség és a csoda ugyanazt jelenti.

Nikol1124 >!

A pozitív érzések mindenféle víz szerkezetét képesek megváltoztatni – használd hát ki ezt a lehetőséget.

Chi >!

Az élet nem csupán megtörténik veled – az élet reagál rád. Az élet a te hívásodra történik! Minden területén, minden egyes dolgot te hívsz magadhoz. Te vagy az életed teremtője. Te írod a saját történeted. Te rendezed a filmed. Te döntöd el, milyen lesz az életed – azáltal, amit sugárzol kifelé.