A ​mélység titka (Libabőr 6.) 48 csillagozás

R. L. Stine: A mélység titka

Billy és húga, Sheena meglátogatják nagybátjukat, Doktor Deep-et, egy karib-tengeri kis szigeten. Tökéletes hely a búvárkodásra… s Billy nyitott a kalandokra. Csak egyetlen szabályt kell észbentartania: távolmaradni a korallzátonytól! Ám a zátony csodálatosan szép. Olyan békés hely. Billy nem képes ellenállni. Ám a vízben nincs egyedül…Valami bújkál a tenger mélyén… Egy sötét pikkelyes lény… 10 éves kortól ajánljuk az olvasóknak.

Eredeti megjelenés éve: 1994

Kiadói ajánlás: 10 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

Passage, 2001
130 oldal · ISBN: 9789632282473 · Fordította: Horváth Marianna

Dorka50 P>!
R. L. Stine: A mélység titka

Biztos elfogult vagyok, de nekem tetszett ez a rész. Nem volt valami őrült izgalmas, de azért nem volt rossz. Volt benne egy kis akció is azért, de inkább az agyaláson volt a hangsúly. Szerintem hozta a színvonalat, hiszen egy gyerekeknek íródott könyvről beszélünk, gyerek főszereplőkkel. A vége pedig kifejezetten tetszett.

tintapaca>!
R. L. Stine: A mélység titka

Gyerekként nekem kimaradt a libabőr sorozat, de tavaly elkezdtem pótolni ezt a hiányosságot. Alapból jónak tartom őket, a célzott korosztálynak megfelelőnek, de ez a rész valahogy nem volt olyan erős tinihorror-ban mint a többi. A sellő vonal sem fogott meg.

Bee_bookworm>!
R. L. Stine: A mélység titka

Szokás szerint elfogult vagyok, hiszen egy gyerekkori kedvencről van szó. A Libabőr olvasásnál mindig megpróbálok újra 10-11 éves lenne és akkori szemmel tekintetni a történetre (haha, mintha ez lehetséges lenne). Szerintem egyáltalán nem gyenge láncszeme ez a sorozatnak, mert itt végre eléggé szembe találhatjuk magunkat a valósággal, miszerint: Az igazi szörnyeteg az ember.

gabszintyu>!
R. L. Stine: A mélység titka

Gyors kis olvasmány, nem volt rossz. A hableányos szál tetszett, de csodálkoztam, hogy hova lett a szörny… De persze, ő sem maradt el!

Lahara IP>!
R. L. Stine: A mélység titka

Antikváriumból szereztem meg pár éve, de kicsit csalódás volt. Valahogy nem hozta a színvonalat.
***
2013. június
De hát ez nem is félelmetes! Ííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí~

Libabőr sorozat · Összehasonlítás