A ​Láz-mocsár farkasa (Libabőr 3.) 45 csillagozás

R. L. Stine: A Láz-mocsár farkasa

Valami szörnyű történik a Láz-mocsárnál.Valami nagyon szörnyű. Minden azzal a különös éjszakai üvöltéssel kezdősött. Aztán ott volt az a széttépett nyúl is. Mindenki azt hitte, hogy mindez Farkasnak, Grady kutyájának a műve. Ami azt illeti, tényleg úgy néz ki, mint egy farkas és kissé vadnak is látszik. De Grady tudja, hogy Farkas csak egy nagy termetű, ám békés kutya. Nem ugatja a holdat, …nem tűnik el éjfélkor, … és telihold ideján nem változik rémisztő teremtménnyé. Vagy talán mégis?

Eredeti megjelenés éve: 1993

Passage, 2000
136 oldal · puhatáblás · ISBN: 9632282450 · Fordította: Venczel Mihály

Jean>!
R. L. Stine: A Láz-mocsár farkasa

Az abszolút kedvencem a sorozatból :)
Annyira olvastatta magát, annyira szerethetők a szereplők. Imádom mindegy egyes sorát.

Jó érzés felidézni a kiskamaszkori gondtalan nyári szüneteimet, amikor a sorozat köteteit olvastam :)

cirmilla>!
R. L. Stine: A Láz-mocsár farkasa

Kedves kis ifjúsági fantasy, kedvenc szereplőkkel. Kutya és farkasember. Vaúúú. Kis misztikum sok-sokvadon élő állat. Mocsár és bűntény meghökkentő befejezés. Hajfá fiatalok!

rex501>!
R. L. Stine: A Láz-mocsár farkasa

Gyors és kicsit rövidke, ez volt a benyomásom. Ha valaki nagyon figyel, akkor már az elején rájön, hogy ki is valójában a vérfarkas. Amúgy nem olyan rossz történet. Kicsit lehetett volna ijesztőbb is. Egy laza délutáni olvasmánynak elmegy.

NyZita>!
R. L. Stine: A Láz-mocsár farkasa

Nagyon vérfarkas-olvasós időszakom van, ez most egy kifejezetten ifjúsági darab, de attól még igen jó. Kellemes és hatásos a floridai helyszín, az útvesztőszerű mocsárral, ahonnan a telihold éjszakáin farkasüvöltés hallik, és amelynek mélyén különös szerzetek tanyáznak. És a főszereplő kiskamaszok természetesen minden szívbaj nélkül gyalogolnak bele…

A legeslegvégére már idejekorán rájöttem, de még így is élvezetes volt. Egyetlen kifogásom, hogy a befejezésnél több tekintetben is hiányérzetem volt, valahogy nem lett minden kellőképpen megmagyarázva. Vagy csak túl sok krimit olvastam mostanában, és amolyan poárósan-serlokosan azt várom, hogy az összes kicsiny darabka tökéletesen illeszkedjen a kirakósba :)

Bee_bookworm>!
R. L. Stine: A Láz-mocsár farkasa

Erre a mesére már nem emlékszem gyerekkoromból. Azt hittem, hogy mivel itt nem lép fel majd a „hmmm, de jó volt ezt gyerekkoromban olvasni” érzés, kevésbé fogom élvezni. De nem. Lehet, hogy titkon én még mindig 11-12 éves vagyok?

Molymacska>!
R. L. Stine: A Láz-mocsár farkasa

Kis aranyos volt, de azért picit többet vártam volna… mármint még egy fordulatot vagy valami, Nem volt rossz egyébként, a hangulata még mindig tetszik.

Panda>!
R. L. Stine: A Láz-mocsár farkasa

Elég kiszámítható, vagy én tippelek jókat, de továbbra is remek és imádom. :) Bár én a végét kicsit happy endesnek éreztem, de jó volt. :)

Lahara IP>!
R. L. Stine: A Láz-mocsár farkasa

Jó kis hangulatos könyv ez. Szinte árad belőle a forró pára meg a farkasüvöltés.

Anita_Juhász>!
R. L. Stine: A Láz-mocsár farkasa

Ez volt a kedvencem a sorozatból, többször is olvastam.

Libabőr sorozat · Összehasonlítás