!

Angyali szárnyalás (Angyali vadász) 150 csillagozás

Könyvtár

Az Angyali vadász könyvsorozat lenyűgöző, vad és gyönyörű világa még részletesebben tárul fel a regények mellékszereplőit bemutató négy novellában.
A pompás angyalok múltjának titkai, rideg játszmái és forró szerelmei; a vadászok emberpróbáló küldetései és emberi érzelmei; a veszélyes vámpírok félelmei… A négy történet feltárja a sok részletet, titkokat, amelyeket a regények csak sejtetnek.

Angyali játszmák
Sosem származik jó abból, ha egy vámpírvadász és egy vámpír együtt dolgozik. Pláne, ha a vámpírvadász egy nő, a szóban forgó vámpír egy tapasztalt, őrjítően csinos férfi, aki már többször kicsúszott a vadász markából. De vajon Ashwini képes lesz ellenállni Janvier-nak, miközben elsimítanak egy igen kényes ügyet, amelybe vámpírok, vámpírvadászok és angyalok is belekeveredtek?

Angyali próbatétel
Sara, a Vámpírvadász Céh egyik legjobb vadásza választás előtt áll: Simon, a Céh vezetője felajánlja neki az igazgatói széket. Vajon egy vérbeli vadász… (tovább)

Eredeti mű: Nalini Singh: Angel's Flight

Eredeti megjelenés éve: 2012

Illium · Raphael · Dmitri · Elena P. Devereux · Janvier · Ashwini (Ashblade) · Galen · Sara Haziz · Nimra · Noel · Jessamy

Elcserélné vagy eladná

1.500 Ft ★★★★☆ Eladó
Niki_ könyve Nalini Singh: Angyali szárnyalás

monibook

És ezennel kész, kivégeztem az írónő minden magyarul megjelent könyvét! És persze ezek után a kis novellák után igazán kedvem támadt újraolvasni a sorozatot, szerintem fogom is hamarosan. :-) És most már biztosan tudom, hogy szerelmes vagyok az angyalokba, és főleg a szárnyaik… angyalszárnyakat akarok simizni:-)

Angyali játszmák
Emlékszem, már felfigyeltem egyszer Ashwini és Janvier cívódására, és jót mosolyogtam magamban ezen a furcsa macska-egér játékon. Az egyetlen gondom ezzel az volt, hogy nagyon rövid. Ha nem is egy könyvben, de egy hosszabb novellában szívesen olvasnék még róluk. :-)

Angyali próbatétel
Mindig is aranyosnak találtam Sara és Deacon párosát, kedveltem mindkét szereplőt, mert látszott rajtuk, mennyire szeretik Elenát. Ebben a novellában a lány fel is bukkan egy időre, és jót somolyogtam, mikor közölte, hogy három méternél közelebb nem merészkedne egy arkangyalhoz. magamban pedig körülbelül ilyeneket mondogattam hogy: dehooooogyneeem foooogsz! Visszatérve Sara-ra és Deacon-re, jó volt megismerni a történetüket, hogy hogyan találkoztak, miként jöttek össze, és jót mosolyogtam a végén Hóhéron. :-)

Angyal és farkasa
Nekem valamiért ez volt a kedvencem. Nem is tudnám megmondani a pontos okát…talán mert sok-sok érzelem volt benne, és főleg Nimrát, de Noelt is sikerült igazán megkedvelnem. Az pedig csak hab a tortán, hogy milyen aranyos volt a vége, csak úgy olvadoztam. :-)

Angyalszárny
Nekem ez a novella tetszett a legkevésbé. Nem tudnám megmondani, miért, talán mert Galen nem volt annyira szimpatikus. Persze, nem sokkal marad el a többitől, csak ezt egy icipicit gyengébbnek éreztem, de talán mert Nimra és Noel története úgy megfogott. Apropó, mondtam már, hogy teljesen oda lettem Jessamy kis angyalgyerekeiért? Egyszerűen iszonyú édesek az aránytalanul nagy szárnyukkal és a kis testükkel. :-)

Összességében nekem nagyon tetszett, örülök, hogy kaphattam még egy kis Singh-t, és persze igazán jó alap ahhoz, hogy az embernek kedve támadjon újraolvasni az egészet. Aki szereti a sorozatot, az ezt se hagyja ki. :-)

_nalla_

Angyali játszmák
Két szóval tudnám jellemezni ezt a részt: túúúúl rövid. Rengeteget nevettem Ashwini-n és Janvier-en, nagyon megkedveltem őket (remélem lesz saját könyvük), épp ezért mikor rájöttem hogy vége a novellának, úgy ültem itt mint egy gyerek akitől elvették a játékát és legalább olyan csúnyán néztem. Nem ér, annyira nagyon rövid volt!

Angyali próbatétel
Már nagyon kíváncsi voltam Sara-ra és Deacon-re, arra hogy hogyan találkozhattak meg úgy mindenre, úgyhogy nagyon örültem, hogy olvashatom az ő novellájukat is. A végére még jobban megszerettem őket, szívesen olvastam volna róluk még tovább.

Angyal és farkasa
Ezt a részt olvastam a legtovább. Az eleje valahogy nagyon nem tetszett, épp ezért abba is hagytam kicsit, aztán apránként, nagyon lassan haladtam vele. Szerencsére aztán beindult a történet, és Nimra-t és Noel-t is egyre jobban megkedveltem (azt azért hozzátenném, hogy nem lettek a kedvenceim, de nem volt rossz ez a novella sem).

Angyalszárny
A könyv végére hagyták a legjobb novellát, nekem legalábbis ez lett a kedvencem. Az tetszett benne a legjobban, hogy attól függetlenül milyen sokáig voltak távol egymástól, egyikük érzései sem változtak, sőt, még erősödtek is. Nagyon összeillik Jessamy és Galen, remélem egyszer lesz egy kisangyaluk.

Elhaym

Angyali játszmák

Ashwinire már az Angyalvérben és az Angyaltáncban is felfigyeltem. Janviert üldözi a 240 éves vámpírt, de a férfi mindig túl jár az eszén. Ebben a novellában végre megismerhettem Janviert is, akit már az első oldalon sikerült nagyon megkedvelnem. Vonzó, bosszantó, tele titokkal. Párosukról a cicám Rufus és a kutyám Gombóc jutott az eszembe. Szeretik egymást, de állandóan incselkednek egymással. Novella sajnos nagyon rövid, olyan volt mintha Ashwini és Janvier könyvének csak az elejét olvashattam volna el. Szerencsére Singh elárulta, hogy Janvier New Yorkba érkezik, így sokat találkozhatunk vele a sorozat további részeiben is. Remélem Nazarach is fog még sokat szerepelni. Könyörtelen, halálos, embertelen, nagyon érdekes karakter ő is.

Angyali próbatétel

Ez a novella sem volt rossz, de a 4 közül ezt éreztem a leggyengébbnek. Valószínű azért, mert sem Sara, sem Deacon nem tudott közel kerülni hozzám, egymásra találásukat is nagyon gyorsnak éreztem. Krimi szál viszont izgalmas , jó volt megtudni Sara hogyan lett a Céh igazgatója és Elena is feltűnt egy rövid időre.

Angyal és farkasa

Ezt a novellát már olvastam a Sötétség angyalai antológiában, most újra olvasás után sem változott róla a véleményem, mindig nagyon jónak tartom.

Korábbi véleményem róla:

Nagyon vártam ezt a novellát mivel ez is az Angyali vadász sorozat része. Más hangulatú történetre számítottam, de annyira szívszorító a cselekmény, hogy hamar megszerettem.

A 200 éves Noelt Louisiana államba rendelik. Ez a terület is Raphael fennhatósága alá tartozik, de a 600 éves apró angyal Nimra uralkodik itt már 80 éve. Noelt a 2. kötetben tőrbe csalták, megnyomorították. A szörnyű támadást azóta sem tudta feldolgozni, rémálmok gyötrik. A lelki sérült Noel nem akar szexuális tárgy és rabszolga lenni. Nimra szerencsére nem is ilyen sorsot szán Noelnek, egy fontos feladattal bízza meg , a férfinak kell kiderítenie ki áll a mérgezések mögött. Noel nem egy szépfiú, de olyan ajándékkal lepi meg Nimrát a történet végén amivel egyből levett a lábamról. Legszebb ajándék amit egy nő kaphat a szerelmétől, engem meghatott. Szívesen lettem volna Nimra helyében.

Nimráról az a hír járja, hogy könyörtelen, nem ismer irgalmat és hajlik a kegyetlenségre. De ez csak látszat. Nimra érzékeny, sérülékeny és nagy macskaszerető. Nem akar gyengének tűnni, ezért nem akarja, hogy mások megtudják, hogy milyen valójában. Sokan nem értik miért szereti ennyire az állatokat, de aki szintén családtagnak tekinti őket azok könnyen meg tudják érteni Nimrát.

A novella több emléket is felidézett bennem. Amikor Mimóza cica fázott és remegett, egyből eszembe jutott Rufus. Ő is ilyen fázós. Macskamérgezésről sem volt könnyű olvasni, nagyon át tudtam érezni Nimra fájdalmát. Tudom mit érzett amikor a kezében tartotta a szenvedő cicát, majd amikor el kellett temetnie.
Fájdalmas, megindító történet, macskaszeretőknek nem fog csalódást okozni.

Két kedvenc gondolatom:

” Ha valaki egy állatot szeret, azzal a saját szívének jóságát táplálja. “

” Pici, törékeny életek és mégis mennyi örömet tudnak adni. “

Angyalszárny

A 4 novella közül a legjobb. Hosszú, aprólékosan kidolgozott, imádtam.
Történet 400 évvel korábban játszódik. Jessamy a Menedékben él, földhöz van kötve, mivel a bal szárnya a hátára csavarodott. Elmúlt 3000 éves, Raphaelnek is ő volt a tanítója. Férfiakkal nem volt még dolga, világot könyvekből ísmeri, nem is tud könyvek nélkül élni. Egy nap betoppan az életébe Galen és végre ő is megismerheti milyen szabadnak lenni, végre ő is megérintheti az eget.

Galen harcosként nőtt fel, nyers, nem szeret finomkodni, csökönyös, makacs, önfejű, hirtelen haragú, magabiztos, a durva külső azonban egy magányos, szeretetre éhes férfit takar, aki Jessamy álmát is valóra tudja váltani.

Eleinte Jessamyt és Galent nem éreztem összeillőnek, Galen még csak 275 éves, Jessamy gyermeke is lehetne, de ahogy haladtam előre a történettel már nem zavart a korkülönbség, ők egymásnak lettek teremtve. Levelezéseik is nagyon megható volt. A novellában az is tetszett, hogy találkozhattam a fiatal Raphaellel, Dmitrivel, Aodhannal, Jasonnal és Illiummal is.
Aodhan már itt is szégyenlős, Jasont már itt is megnyomorította az élet, nagyon várom az ő könyvét, hoigy megtudjam mi tette így tönkre. Illiumot meg nem lehet nem szeretni. 150 éves, nagyon-nagyon fiatal még, nem ismeri az élet árnyoldalait sem, szeret bolondozni. Jó volt megtudni, hogyan kapta a Harangvirág becenevet , Illium nagyon szórakoztató. :) Miután elolvastam Galen novelláját, jó lett volna egyből kézbe venni Illium történetét. Érdekel hogyan ismerte meg a halandó szerelmét, milyen volt a kapcsolatuk. Illium nagyon szerette ezt a lányt és szomorú, hogy nem sokáig lehettek együtt, halandók élete sajnos véges.

” Mindannyian megsérülünk néha. Senki sem őrzi meg a szíve épségét egész életében. “

Bővebben:

catilde P

Nagyon élvezetes volt ez a könyv! Főleg így, hogy 4 történet volt benne az ismert személyekről! Legjobban mégis Jassamy és Galen történte tetszett! Az annyira jó volt! Főleg a vége ahogy várják a viszontlátás édes pillanatát! Aki szereti az angyali vadász sorozatot azok mindenképpen kötelező elolvasni!

Egmont-Hungary, Budapest, 2012
414 oldal · ISBN: 9789636294748 · Fordította: Bottka Sándor Mátyás
DarknessAngel

Az összes novella nagyon jó volt, iszonyatosan tetszett.

Angyali játszmák

Imádom Ashwinit és már nagyon vártam egy róla szóló külön kis történet. Csak azt sajnálom, hogy olyan rövid volt, és hogy nem kapott rendes boldog befejezést Janvierrel. Az ő történetük még mindig nincs lezárva :)

Angyali próbatétel

Ez volt a második kedvencem a novellák közül. Jó volt olvasni Sara és Deacon megismerkedésének történetét. Annyira aranyosak voltak, ki ne zúgna bele egy ilyen pasiba? Tetszett, hogy Elena is megjelent és kiderült, hogy hogyan tettek szert Hóhérra. Ők ketten már az elejétől fogva nagy kedvenceim voltak.

Angyal és farkasa

Ez a történet is megállta a helyét, habár személy szerint ezt tartottam a leggyengébbnek. Noelt már ismertük az előző könyből, de ott nem igazán játszott nagy szerepet. Engem mondjuk kevésbé érdekelt az ő története, lehet inkább olvastam volna Elijah és Hannah megismerkedését. De sebaj, ez is jó volt…. csak kevésbé érdekes.

Angyalszárny

És igen, a legeslegjobb a végére maradt. Abszolút kedvenc Galen és Jessamy, minden formában. Felbukkant Raphael, Dmitri, Illium és Jason is, ami csak még tovább fokozta az érdeklődésemet.
Galen egyszerűen csodálatos, egy csomó hmmm; meg ahh ^^
Az előző részekbe ezt így nem is láthattuk, és nagyon örülök, hogy kiderült Galen is lényegében olyan pasi, mint Raphael is Dmitri. Jessamyt szintén már az előző részben is nagyon kedveltem, de itt még sokkal jobban. Nem maradtak el a vicces megjegyzések sem és persze a romantika :))
A legobb történet!

perpetua

Ashwini és Janvier: Nagyon tetszik a páros, de ez a novella túl rövid volt. :( Éppen csak bepillantást nyerhettünk éppen alakuló kapcsolatukba. Eddig meg vagyok velük elégedve, teljesen felcsigázott ez a szösszenet, csak többet szeretnék. De ahogy láttam, már lassan megkapják a saját könyvüket, kíváncsian várom. :)

Sara és Deacon: Deacon karaktere engem teljesen meglepett. Fel-fel tűnt már a könyvekben, de igazán semmit nem lehetett róla tudni. Nem gondoltam volna, hogy ilyen múltja van, és hogy ő is ilyen erős férfi volt. Sarat már megszerethettük, Ellie legjobb barátnőjeként. Maga a szereplő jelleme nem volt új, de jó volt belelátni az életébe, amíg ő is vadász volt. A történet itt is tetszett, de nyugodtan lehetett volna hosszabb vagy kicsit bonyolultabb a szerelmi szál, bár legalább nem volt fölösleges dráma se.

Noel és Nimra: Hirtelen nem is tudtam ki az a Noel, de aztán hamar rájöttem. :) A cím kifejezetten tetszik, farkashoz való hasonlítása szerintem nagyon találó. Ez már egy sokkal kerekebb történet volt, nem hiányoltam belőle semmit, a hossza is megfelelő volt. Olvasásakor nem izgultam halálra magam, kicsit fordulatosabb is lehetett volna, de unatkozni se unatkoztam, úgyhogy összességében mégis jó volt. Az utolsó/lezáró jelenet pedig nagyon nagyon nagyon aranyos volt. :) Megszerettem őket is. :)

Jessamy és Galen: Féltem, hogy Jessamy egy kicsit unalmas szereplő lesz, de szerencsére nem így lett. Sőt ennek a párosnak a novellája sikerült e legjobban. :) Érdekes volt látni, hogy milyen volt 400 évvel ezelőtt az angyalok világa. Itt kaptunk már egy kis szerelmi drámát, de mivel mégis csak novelláról van szó, szerencsére, nem indokolatlanul hosszút. Tetszett, ahogy Galen megszeretteti magát a történetíróval, és az is, ahogy megnyílik neki Jessamy. Persze a kedvenc „momentumom” itt is Illium gyakori jelenléte volt, mikor kapunk már egy egész könyvet belőle??? :)

Egyértelműen az utolsó novella húzta fel a könyvet, de a többinek is inkább csak a hosszával volt bajom. Meg azért jó a többi szereplőről is olvasni, még ha csak novellákat is. :)

Shanara P

Négy történet az Angyali vadász sorozat világából. Tetszési indexük elég magas volt nálam. Nalini még mindig gyönyörűen és érdekesen ír. Mindegyik történetben volt valami, amivel sikerült megfognia magának. Az Angyali játszmában a feszültség mellett jelen volt a játékosság és a pimaszság. Egy vámpír és egy vadász nem éppen új keletű, de mindenképp érdekes és folytatásért kiáltó története. Ezt a részt kicsit rövidnek éreztem.
Az Angyali próbatételben is rengeteg érdekességet rejtett el az írónő és érdekes volt olvasni a páros történetét.
Az Angyal és farkasa volt az a történet, ami a legjobban megérintett a kötetben. Cselekmények tekintetében nem a legmozgalmasabb, de érzelmek tekintetében a legmélyebb.
Az Angyalszárny is olyan időszakot mutat be, amelyről még csak utalásokat találhatunk a már megjelent kötetekben. Kicsit hosszúra sikerült, de azért jó volt olvasni.
Szerettem olvasni ezt a kötetet és várom a sorozat folytatását. Remélem, hogy még sok könyvet fog írni az írónő.

MFKata P

Sokáig olvastam, mert minden egyes történetet úgy vettem, mint egy különálló könyv és így tovább élvezhettem az írónő angyali világát. Azt hiszem Galen és Jessamy története tetszett a legjobban.

Frytu

Szerettem ezeket a kis történeteket. Azzal, hogy jobban megismerhettem néhány eddigi mellékszereplőt, még teljesebb lett az egész történet.

Angyali játszmák
Tetszett ez a macska-egér játék Ash és Janvier között, csak az volt a baj, hogy olyan rövid volt. Olyan mintha egy történet előzetesét olvastam volna és ez beindította kíváncsiságomat. De pont ott fejeződött be, ahonnan a legérdekesebb lett volna és ezt nagyon sajnáltam. Ezért is vontam le fél csillagot. De azért talán a későbbiekben olvashatunk még róluk.

Angyali próbatétel
Imádom Sara és Deacon párosát. Jó volt megismerni az ő szerelmük kialakulását is. Jót mosolyogtam az arkangyalos beszólásokon Saratól, tudva, hogy később milyen kapcsolatba kerül az egyikükkel Elena által. :)

Angyal és farkasa
Én valamiért ezt a novellát szerettem a leginkább, nem is igazán tudom, hogy miért. Kedveltem Noah-t és Nimra-t és ahogy egymásra találtak.

Angyalszárny
Érdekes volt bepillantást nyerni a régebbi időkbe, amikor még csak kezdett kialakulni Raphael hatalma és a Hetek csapata. Galen és Jessamy szerelme pedig az ellentétek vonzzák egymást tökéletes esete. :)

bbabri

Angyali játszmák: 5/5

Imádtam! Ez nagyon-nagyon jó volt! Még párszor tuti elolvasom.
A történet nagyon megfogott. Tetszett a vámpírvadászat is.
Ashwini már az Angyalvérben nagyon szimpatikus volt, és tudtam, hogy ha megjelenik a saját kötete vagy novellája, akkor azt nagyon fogom szeretni. És milyen igazam lett!
Janvier-t is imádtam. Alig várom, hogy még többet olvashassak róla. És ezek a „Non” –ok és egyebek is nagyon illettek hozzá. Ashwini-vel nagyon is összeillenek. Úgy értesültem, hogy majd lesz saját kötetük is. Ha az is ilyen ütős és pörgős lesz, mint ez, akkor engem már megvett magának ez a páros.
Nazarach-ról is szívesen olvasnék még. Tudom, hogy kegyetlen, meg ilyenek, de akkor is felkeltette az érdeklődésemet.

Angyali próbatétel: 5/5

Sara-val és Deacon-nal már találkozhattunk az Angyalvérben. Akkor nem nagyon voltam rájuk kíváncsi. Sara ott is tökös volt, kedveltem is, de nem akartam róla többet tudni.
Nem voltak elvárásaim. Ha lettek volna, akkor azt is túlszárnyalják. Imádtam olvasni. Sokszor felkuncogtam olvasás közben.
Nagyon tetszett a nyomozós szál, bár a végére nagyon összekuszálódtak a dolgok. Elena is felbukkant egy rövid időre, aminek külön örülök.
Sara-t nagyon megkedveltem. Ilyennek képzeltem. Tökös, humoros és még okos is. Nekem elég ennyi, hogy kedveljek egy hősnőt.
Deacon is sikert aratott nálam. És még azt is megtudtam, hogy honnan van az a behemót kutyájuk.:-D
Shah-ra meg külön kíváncsi vagyok. Remélem a következő kötetekben ő is szerephez jut.

Angyal és farkasa : 4,5/5

Ezt már olvastam a Sötétség Angyalai novellás kötetben. Ott értékeltem is.

Angyalszárny : 5/5

Ha az eddigi novellákra 5 csillagot adtam, akkor erre csillagos ötöst.
Ezt vártam a legjobban, és egyáltalán nem csalódtam. Néha úgy éreztem, mintha az Angyali Vadász sorozat prológusát olvasnám.
Imádtam, hogy sok kedvenc szereplőm felbukkant. Főleg Illium. Úgy tűnik, ő nem sokat változott. Amikor olvastam róla, tényleg úgy éreztem, hogy ő egy pillangó.
Az egyik kedvenc jelenetem, amikor Raphael felméri Galen erejét, és Illium beszólogat nekik.
Tetszett, hogy Raphael is megjelent, és hogy még itt elég fiatal arkangyal. Jó volt olvasni, hogyan is áll össze a csapata.
Aodhan viszont meglepett. Amikor olvastam, hogy szégyenlősen elmosolyodott, csak pislogtam, hogy tényleg Aodhan mosolyog-e. Egyre kíváncsibb vagyok rá.
Jason is felbukkant, és úgy tűnik, hogy ő nem igazán változott.
Jessamy-t az Angyalcsókban egy pillanat alatt megkedveltem. Alig vártam, hogy róla is többet tudjak. És kicsit se csalódtam. Azt kaptam, amit vártam. Galen-nel igazán összeillenek, bár elsőre úgy tűnik, hogy semmi közös nincs bennük, és annyira különböznek egymástól, mint az ég és a föld.
Galen-nel viszont bajba vagyok. Nem jutottunk dűlőre. Tényleg olyan, mint egy barbár, és amit az Angyalcsókban láttam belőle, nem igazán győzött meg. Itt megmutatta magát, de még így is semleges vagyok vele kapcsolatban. És kicsit furcsának tartom, hogy az Angyalcsókban már együtt voltak, de ott semmi jelét sem mutatták.
Viszont Alexander-re nagyon kíváncsi vagyok. Remélem minél hamarabb felébred.

Zsanó

– Nézzük, milyen gyors vagy igazából, harangvirágom!
(…)
– Ó, csak nem mindketten elhibáztátok? – Színpadias, megjátszott sajnálkozással a hangjában folytatta. – Szegény drágáim!
– Azt hiszem, megfeledkezel arról, hogy én arkangyal vagyok – intette tiszteletre száraz hangon Illiumot Raphael.
A kék angyal a bűntudat legkisebb jele nélkül lenevetett rá.
– Megpróbáljátok újra? Ígérem, hogy nagyon lassan mozgok majd, mert tudom, hogy mindketten olyan öregek vagytok!
Galen Raphaelre pillantott.
– Hogy lehet, hogy még életben van?
– Senki sem tudja elkapni.

Kapcsolódó szócikkek: Galen · Illium · Raphael
Sunshine

– A testi épséged érdekében mondom: talán jobb lenne, ha nem úgy festenél, mint a macska, aki beszabadult a tejfölös bödönhöz, amikor legközelebb Jessamyval találkozol.
Galen mosolyából a fogai is kivillantak.
– A férfinak joga van kinyilvánítani, ha udvarol valakinek. – És mindenki tudtára adni, hogy aki az útjába kerül, azt kibelezi.
A kék szárnyú angyal megrázta a fejét.
– Micsoda barbár! Egy dolog kinyilvánítani, és egy másik kalapáccsal egyenként mindenki fejébe verni az információt.

Angyalszárny - 9. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Galen · Illium
Sunshine

– Illium szerint annyi finomság szorult belém, mint egy tompa bunkóval hadonászó medvébe. De a tompa bunkós medvék hatékonyak.

Kapcsolódó szócikkek: Illium
Sunshine

– Raphaelnek nincs udvartartása – válaszolt Dmitri. Levett egy polcról egy vékony tőrt, és figyelmeztetés nélkül a magas terem plafonja felé hajította.
Illium felreppent, mintha puskából lőtték volna ki, fél kézzel elkapta a levegőben a tőrt, és ugyanazzal a mozdulattal vissza is dobta a vámpír felé. Dmitri elkapta a markolatát, éppen mielőtt a penge az arcába fúródott volna.
– Nem látja értelmét annak, hogy helyes semmittevők lebzseljenek körülötte.
Galen figyelte, ahogy Illium leszáll a földre: senkit nem látott még ilyen pontos manőverrel földet érni. A fiatal angyal szárnyának szépsége nem rejtette el az erőt, amely ehhez a mutatványhoz kellett. Ekkor jött rá, hogy Illium szándékosan mutatja magát kellemes, szórakoztató díszítőelemnek. Így senki sem feltételezné, hogy milyen veszélyes igazából.
Illium meglátta, hogy Galen nyíltan végigméri, és válaszul olyan bonyolult, és ékes bókot mutatott be, ami Lijuan bármelyik nagyképű udvaroncának becsületére vált volna.
– Parancsol az úr egy tőrt a torkába ma reggelire? – A hangja kifinomult és előkelő volt, de az aranyszemekben kacérság villant.
– Csak ha muszáj.

Kapcsolódó szócikkek: angyal · Dmitri · Galen · Illium
Zsanó

– Menj, vegyél fel egy inget, és gondolatban is mássz ki az ágyból!
– Lehetetlen, ha a közelemben vagy.
– Képzeld azt, hogy puska van a kezemben. Tudod mit? Képzeld azt, hogy célkeresztben vagy.
Janvier felsóhajtott, végigsimított reggeli borostáján.
– Imádom, amikor mocskos dolgokat mondasz!

Kapcsolódó szócikkek: Ashwini (Ashblade) · Janvier
RavenS

– Ugye nem engeditek egyedül az utcára? – kérdezte Galen Dmitritől, és magában már azt latolgatta, milyen hasznát veheti Illium képességeinek. – Csak ha muszáj.

Angyalszárny - 2. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Dmitri · Galen · Illium
RavenS

– Ugyan már! – vitázott változatlanul kényelmesen a férfi. – Egyszer már végigvezettelek a mocsáron, édes! Rengeteg nedves talaj, ahol a nyomolvasó sok-sok áruló jelet találhat!
– A vadászat végére meg penész nőtt a lábujjaim között.
– Most már a penészt is irigylem! Látod, mit csinálsz velem?! – A szavai incselkedők voltak, a tekintete lángnyelvekként perzselte végig a lány testét.
– Ha még egyszer arra kényszerítesz, hogy olyan szottyos helyen vadásszak rád – Ashwini gyomra összerándult, amikor a férfi végighordozta rajta a tekintetét, sokkal birtoklóbban, mint ahogy erre bármi joga lett volna – esküszöm, hogy lenyomom a torkodon a rohadt penészedet.

Kapcsolódó szócikkek: Ashwini (Ashblade) · Janvier
Sunshine

– Csak intézd el, hogy én vadásszak rá legközelebb, oké?
– Oké. – A Céh igazgatója felsóhajtott. – De van egy kérdésem.
– Mondd!
– Akkor ti most flörtöltök?
Ashwini érezte, hogy fülig szalad a szája.
– Ha a következő vadászaton nem csinálok belőle krokodileleséget, akkor talán.

Kapcsolódó szócikkek: Ashwini (Ashblade) · Sara Haziz
perpetua

Galen Raphaelre pillantott.
– Hogy lehet, hogy még életben van? – kérdezte.
– Senki sem tudja elkapni.

Angyalszárny - 8. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Galen · Illium · Raphael
Aerien

Galen figyelte mindezt, de nem avatkozott közbe… és rendszeresen a földbe döngölte Dmitrit.
A vámpír a legutolsó forduló után letörölte felrepedt ajkáról a vért, és fejcsóválva megjegyezte:
– Mazochistának kell lennem, hogy mindig újra elveretem magam veled.
– Nem. Csak eltökélten javítani akarod a képességeidet.

Kapcsolódó szócikkek: Dmitri · Galen

Összehasonlítás