Nyári ​flört 130 csillagozás

Milly Johnson: Nyári flört

Amikor a csupa élet Christie forgószélként beviharzik hozzájuk az irodába, hogy átvegye a részlegük vezetését, öt nagyon különböző nőnek kell csapattá kovácsolódnia.

A 39 éves Anna képtelen feldolgozni, hogy a vőlegénye elhagyta őt egy fiatalabb nőért. Az ötvenes Grace egy szerelem nélküli házasság foglya, aki annak idején azért ment hozzá a férjéhez, mert beleszeretett annak gyerekeibe. A tinédzserként árvaságra jutott 33 éves Dawn egy iszákos menyasszonya, aki talán ugyanazt a hibát készül elkövetni, mint Grace.

Mindnyájuk közül a 28 éves Raychel lehetne a legboldogabb, hisz szerető férjével kettecskén éldegél édes otthonukban. Ám a tökéletesség leple mögött sötét titkok rejtőznek.

Christie gondoskodó irányítása alatt az öt nő ráeszmél, hogy súlyos döntések várnak rájuk. És közben azt is megértik, milyen nagy szükségük volt már a nevetésre, az igaz barátságra, és a női összetartásra.

Eredeti megjelenés éve: 2010

Ulpius-ház, Budapest
puhatáblás · ISBN: 9789632548197

Navi>!
Milly Johnson: Nyári flört

Tipikus tündérkeresztanyás történet, amikor megjelenik a SEGÍTSÉG, s mindenki élete jóra és szépre fordul.Most valahogy túl sok volt a rózsaszín, a vásároljunk és a huza-vona. Kétszáz oldallal kevesebbel szerintem sokkal jobb lett volna.

aram76>!
Milly Johnson: Nyári flört

Annyiszor leírtam már, hogy nekem az írónő könyvei igazi pihentető és egyben üdítő olvasmányok. Mikor úgy mindenből elég, amikor nehéz olvasmányon vagyok túl, igazi kalandok ezek a könyvek nekem. Könnyed, olvasmányos, egyszerű és mégsem unalmas mondatok, mondanivaló. A tipikus “meseregény” amikor a szegény szomorú lány megtalálja a boldogságot. Olyan egyforma minden könyve és mégis más és más. Valamit azért nagyon tud. Megismerünk 5 ilyen-olyan sorsú nőt, akinek valami gond van az életében, majd a történet olyan sodrásába kerülnek, ahol a vége mint mindig happy. Azt gondolnám egy tucat, más-más élettörténetekbe ültetve, pedig nem, mert még mindig nem unom☺️ Jöhet a többi.

Borcsy P>!
Milly Johnson: Nyári flört

Vegyesek az érzéseim a könyvvel kapcsolatban. Az első fele nagyon tetszett, mert valóságos és komoly női problémák jelennek meg benne spoiler. Aztán teljesen átfordult egy szürreálismesébe, főleg ami Anna és Dawn szálát illeti spoiler.
A címadást egyáltalán nem értettem… Azt is sajnálom, hogy Christie -ről semmit nem tudtunk meg, és hogy milyen viszony fűzi a főnökéhez.
Nyaralás alatt olvastam el, arra tökéletes könnyed olvasmány, de sokat nem kaptam tőle.
3,5 csillagra értékelem.

Zoe27>!
Milly Johnson: Nyári flört

Nagyon tetszett, hogy öt különböző nő történetét szőtte össze ezúttal az írónő.
Ahhoz képest, hogy egy újabb frissítő limonádéra számítottam, jó mellé fogtam. Olyan családi hátterek/kapcsolatok kaptak teret ebben a regényben, hogy ettől minden volt csak könnyen emészthető nem.
Ha az olvasó ezeket nem tapasztalta a saját életében akkor semmi gond, megbotránkozik, de továbblép, azonban fontos, hogy aki úgy érzi, hogy sebet szakít fel vele inkább ne vegye a kezébe.

Milly Johnson: Nyári flört

A harmadik könyv, amit Milly Johnson-tól olvastam, és eddig ez tetszett a legjobban. Nagyon olvastatja magát.
A könyvben négy különböző korú nő történetét ismerhetjük meg. Kolléganők, akik szinte semmit sem tudnak egymásról. Új főnökük, Christie egy jó kis csapatot kovácsol belőlük, és a végén igazi barátok, egymás támaszai lesznek.
Nagyon megszerettem a főszereplőket: Anna-t, Grace-t, Dawn-t, Raychel-t és természetesen Christie-t. Nem hiába szorítottam, hogy mindannyiuk sorsa jól alakuljon. Ki-ki megtalálta a szerelmet és a nyugalmat.
Remek kikapcsolódás volt, elsősorban nőknek ajánlom a könyvet.

mokus33>!
Milly Johnson: Nyári flört

Igazán jól szórakoztam ezen a könyvön, pedig tartottam tőle a terjedelme miatt. Azt gondoltam, hogy majd inkább időrabló cselekménnyel lesz tele, de szerencsére, mivel öt nőről szól a történet, bőven akadt megoldásra váró probléma. Csak néha éreztem azt, hogy túl nehezen oldódik meg ez a probléma, ezt leginkább Dawn esetében éreztem, jobban örültem volna, ha hamarabb a sarkára áll.
Egyébként mind az öt nő nagyon szimpatikus volt, még ha sokszor bután döntöttek is, még ha néha a saját maguk ellenségei voltak, akkor is… Hiszen erről szól az élet, sokszor hozunk rossz döntéseket, néha bután viselkedünk, de ha idejében rájövünk hibáinkra, ha megpróbáljuk úgy élni az életet, hogy a legjobbat hozzuk ki belőle, akkor még a legnagyobb probléma is megoldódhat. Szerintem ez a mondanivalója ennek az alapjában véve könnyed és kedves regénynek. Az, hogy érdemes néha kockáztatni és felelőtlennek tűnő döntést hozni ahhoz, hogy megtaláljuk a boldogságot.

Milly Johnson: Nyári flört

Nem hittem volna,hogy ennyire tetszeni fog. Úgy kezdtem neki,hogy ez egy kicsit idősebb korosztálynak íródott és nem nekem. De nagyot tévedtem.
Az elején nekem túl sok volt az információ.Nevek,gyors leírások a lányok életéről,de aztán meg lehet szokni,csak bele kell rázódni.
Titkok, gyötrelmes, átszenvedett múltak lapulnak a háttérben és ez köti össze az öt nőt…
Annyira megszerettem őket! Sokszor nevettem és sokszor sírtam, valamikor örömkönnyeket hullatva, valamikor pedig a szomorúságtól.
Egy gyönyörű történet, öt különböző személyiségű nőről,akiket valami mégis összeköt, és együtt verhetetlenek! :)

nat>!
Milly Johnson: Nyári flört

Nekem ez most annyira nem tetszett. Túl sok volt a kedves, rendes, önfeláldozó női sors.
Christie „tündérkeresztanyu” karaktere számomra teljesen hihetetlen volt, a többiek pedig idegesítettek.

Judit91>!
Milly Johnson: Nyári flört

Könnyed, romantikus történetet vártam Milly Johnson regényétől, azonban ennél jóval többet kaptam. Az öt főszereplő nő mindegyike csodás volt, hamar szívembe zártam őket. Jó volt olvasni, ahogy kollegákból barátnők lesznek a történet végére. Azonban a nők története külön-külön is megért volna egy-egy regényt. Nem egyszerű témákat dolgoznak fel a történetük, egyik másik nem volt könnyen emészthető. Ezzel együtt vagy épp ezért nagyon szerettem a történetet.

Ani88 P>!
Milly Johnson: Nyári flört

Kicsit zavarosan induló,de nagyon szerethető történet. Néha vicces, néha elgondolkodtató, kedves történet happy endel mindenki számára. :) Bárcsak olyan főnököm lenne egyszer mint Christie,de félek ilyen emberek,csak könyvekben léteznek…
Egy dolog egyértelmen kiderül a könyvből: Barátokra mindenkinek szüksége van!

Csoszi>!

Mindenkinek ki kell engednie valahogy a fáradt gőzt. Szerintem semmi sem károsabb az egészségre, mint az, ha valaki képtelen felengedni.

Csoszi>!

Nem megy a fejembe, hogy jöhetünk izgalomba attól, hogy havonta ki kell fizetnünk egy halom pénzt. Ez olyan szánalmas.

Csoszi>!

Szeretlek, Dawny Sole. És te is szeretsz, mert amikor megcsókoltalak, éreztem a szívemmel a szívedet, szóval tudom. Gyere haza velem.

Lakibookfan>!

A szerelmes ember bármire képes. Nincs lehetetlen a számára. Légy bátor, és hagyd, hogy a szerelem megerősítsen. Ha befogadod a szerelmet a szívedbe, az olyan, mintha szárnyad nőne, nem gondolod?

518. oldal (80.fejezet)

Eszti_Mmm>!

Szeretni és szeretve lenni olyan, mintha kétfelől sütne rád a nap.

Csoszi>!

Eddig bérelt lakásban éltünk, de most vettünk egy másikat a Milk Streeten, ahol régen a tejüzem volt.

Lakibookfan>!

Minden nő megérdemel legalább egy pillanatnyi virágzást.Hogy legyenek az életükben olyan napok,amelyekre visszatekintve azt mondhatják: „akkor voltam a legszebb".

67. oldal (10.fejezet)