A ​Kapu őrzője (Prófécia 2.) 27 csillagozás

Michelle Zink: A Kapu őrzője

A trilógia második kötete.

A tizenhat esztendős Lia Milthrope elszántan kutat a Kulcsok után, hogy végre véget vessen a próféciának, amely generációk óta keseríti családjuk életét. Eközben ikertestvére, Alice tovább csiszolja sötét tudományát, hogy Liát megakadályozza törekvéseiben. Alice mindent képes feladni, csak hogy visszaszerezhesse magának a szerepet, amelyet ikernővére a sors váratlan fordulatával örökölt. S ez nem az egyetlen dolog, amire vágyik. Hiszen Lia kedvese, James immár egyedül maradt…
Lia és Alice mindig tudta, hogy a prófécia legközelebbi szövetségeseiket is ellenük fordíthatja. Azt azonban egyikük sem sejtette, mire késztetheti őket az árulás. Hiszen csak egyikük tarthat ki a végsőkig.

Eredeti megjelenés éve: 2011

Ciceró, Budapest, 2012
322 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635397822 · Fordította: Robin Edina

Duduci>!
Michelle Zink: A Kapu őrzője

Izgalmas, bár néha vannak nagyon átlátható történések, előre megmondható események. Még mindig tetszik, bár nem letehetetlen. Várom a folytatást.

Kiera>!
Michelle Zink: A Kapu őrzője

hát elment. még mindig a jelenbe képzelem el az egész történetet, nem az 1800-as évekbe. mellesleg akkor voltak bizonyos társadalmi normák, amiknek egyáltalán nem feleltek meg, amit egy kicsit furcsállok, pedig jól jött volna egy kis hétköznapi képek.

Infinity21>!
Michelle Zink: A Kapu őrzője

Huhh hát ezt nehéz szavakba önteni. Izgalmas, fordulatos és mindig meglep valamival. Imádtam az elejétől a végéig. Csak ajánlani tudom :)

Prófécia sorozat · Összehasonlítás