A ​V mítosz 19 csillagozás

Michael E. Gerber: A V mítosz Michael E. Gerber: A V mítosz

Az Egyesült Államokban a statisztikák szerint az induló kisvállalkozások 40%-a az első évben megbukik. A következő négy évben további 40% megy tönkre. Bizonyára nálunk sem jobb a helyzet…

Miért? Miért vállalkoznak oly sokan csak azért, hogy utána csődbe menjenek? Mi az, amit nem tanultak meg ezek az emberek? Miért van, hogy szinte korlátlan ismeretanyaggal rendelkezünk arra nézve, hogyan vállalkozhatunk sikeresen, mégis olyan kevés a sikeres vállalkozás? Mi az eredményesség valódi titka?

A könyv ezekre a kérdésekre válaszol.
– Bemutatja, milyen fontos, hogy a vállalkozásunkon, és ne a vállalkozásunkban dolgozzunk, mert csak így érhetjük el, hogy annak urai, ne pedig rabjai legyünk.
– Bemutatja, hogyan építsük fel vállalkozásunkat úgy, hogy az biztosítsa számunkra az anyagi függetlenséget és életcéljaink megvalósítását.
– Bemutatja a vállalkozásfejlesztési folyamat legfontosabb lépéseit és az ezekkel kapcsolatos gyakorlati teendőket…

és még sok minden mást.

Bagolyvár, Budapest, 2020
284 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155030727 · Fordította: Doubravszky Júlia
Bagolyvár, Budapest, 2020
Bagolyvár, Budapest, 2007
234 oldal · ISBN: 9789639730489 · Fordította: Doubravszky Júlia

borsi>!
Michael E. Gerber: A V mítosz

kicsit cheesy amerikai könyv, de ha ezen túl tudsz lépini, annak ellenére, hogy roppant kicsi, nagyon sok bölcsesség szorult bele. Érthetően és intelligensen rágja a szádba a vállalkozásépítés kis lépcsőfokait. :)

Zsuzsanna>!
Michael E. Gerber: A V mítosz

Már olvastam, de most ismét előkerült, és új erőt kaptam tőle egy projekthez, valamint megvilágított milyen hibákat követtem el mostanság a vállalkozásomban.
Természetesen a példák nagyon amerikaiak, de a cukormázat néhol le kell reszelni róla, de ez minden hasonló könyvvel így van.
Szerintem fél év múlva újra beleolvasok.

sylviekate>!
Michael E. Gerber: A V mítosz

Jó régóta várta ez a könyv, hogy elolvassam. Közben egy vállalkozásom már kudarcba fulladt… Sokat segített volna rajta ez a tudás, ami ebbe a rövidke könyvben van. Na de soha nem késő tanulni. Ha nem is a vállalkozások tuti receptje van ebben a könyvben, de olyasvalami, amit minden vállalkozónak érdemes átgondolni akárhol is tart a vállakozása építésében.