Az ​első 90 nap 3 csillagozás

Michael D. Watkins: Az első 90 nap

A ​2009-ben minden idők 100 legjobb üzleti témájú könyvei közé beválogatott Az első 90 nap vezetői generációknak segít megtanulni a sikeres változáskezelést, hogyan vegyük fel a tempót egy új munkakörben, vagy, hogy mi a frissen felvett munkaerő szervezetbe való beillesztésének leghatékonyabb módja.

A változáskezelés, a tranzíció előnye, hogy esélyt ad az újrakezdésre, illetve a szükséges szervezeti változtatások véghezvitelére. Egy vezető rengeteg rejtett tranzícióval is szembesül karrierje során – a gyors növekedésből, vállalati átszervezésből vagy akvizícióból fakadó változások következményeként.

Az első 90 napot, 2003-as megjelenésekor, szinte azonnal elkapkodták a könyvesboltok polcairól. 2004 nyarára a könyv felkerült a Business Week bestseller-listájára; és tizenöt hónapon keresztül ott is maradt. A könyv eladási mutatói már egy évtizede stabilan erősek, eddig nyolcszázezer angol nyelvű eladott példánnyal, amiből hetvenötezret adtak el a kiadás évében. Az… (tovább)

Noran Libro, Budapest, 2014

Lajos_Sánta>!
Michael D. Watkins: Az első 90 nap

Michael D. Watkins: Az első 90 nap Bevált stratégiák a gyorsabb és hatékonyabb beilleszkedéshez és előrelépéshez – az átmenet leküzdéséhez

többször is olvastam remek