Tíz ​kicsi katicabogár 19 csillagozás

Melanie Gerth: Tíz kicsi katicabogár

Hová tűnnek a lapokról a kis katicabogarak? Elrejtőznek addig, amíg újra és újra meg nem számolod őket…

General Press, Budapest, 2006
20 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639598720 · Illusztrálta: Laura Huliska-Beith

Trudiz >!
Melanie Gerth: Tíz kicsi katicabogár

A kivitelezés ötletes és mesés. Kiemelkednek a tetszetős katicák a lapokból. Színben sincs hiány, a babákat elvarázsolja. A történet pedig számolós, sejtetős… vajon hová tűnnek a katicák egy-egy újabb állat felbukkanásakor? Elrepülnek, gondoljuk ezt! :)

Vaklarma P>!
Melanie Gerth: Tíz kicsi katicabogár

Ez egy számolós könyv kicsiknek, és ennyit is tud. De szép színes, és a műanyag katicák tetszenek a gyerekeknek.

SzTEtti>!
Melanie Gerth: Tíz kicsi katicabogár

Jájjjj. A kislányom szerint 5*, szerintem 3*. Ez volt az első amit kikapott a könyvtári csomagból, pedig 10 db mesekönyv volt benne.
Nagyon bejött neki a 3D katica, ráadásul 10! Elkezdtük olvasni és ő szépen mutogatta a katicákat, lepkét, halat, tekit, mindent. Az én hangom meg egyre magasabb és kétségbeesett lett, mert becsináltam attól, hogy matrica lett a katicákból!!!! Hála, mind megkerült a végére. És bocsi, hogy ezt nem spoilerbuborékozom, de más anyukának ne okozzon olyan kellemetlen pár percet, mint nekem. :D

Miti_Jónás>!
Melanie Gerth: Tíz kicsi katicabogár

Az én kislányom imádja. (igaz én is nehezen kerültem ki, hogy ne meghaljanak a katicák, de) Se'perc alatt megtanult tízig számolni a könyvvel.

VargaSára>!
Melanie Gerth: Tíz kicsi katicabogár

Ebben a könyvben az a jó, hogy újra meg újra megszámoljuk a katicákat.Könnyű elolvasni, mert nagybetűs a szöveg, és vidámak a rajzok. (Sára, 7 éves)

kétezertizenhúsz>!
Melanie Gerth: Tíz kicsi katicabogár

Kíváncsian lapoztam át, mielőtt az unokahúgom kezébe adtam volna (amire a kialakult helyzet miatt csak sok idő múlva kerül sor), és azt hittem, hogy laponként eszik meg a különféle állatok a katicákat! Majdnem sokkot kaptam!
De amúgy ezt félretéve nagyszerű kis könyv, élvezem ezeket a katicákat. (Plusz az illusztrációkat is.)

General Press, Budapest, 2006
20 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639598720 · Illusztrálta: Laura Huliska-Beith