Vénuszdombi ​mesék 172 csillagozás

Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Kizárólag ​18 éven felülieknek!

Izgalmas kalandtúra a romantikus erotika világába azoknak, akik forrón szeretik. Ha valaki kézbe veszi Maya Banks könyvét, egy dologban biztos lehet: a pulzusa már az első oldal után felgyorsul, és másnapra sem csillapodik. Az írónő kimeríthetetlen fantáziával teremti meg az erotikus hangulatot, mindenki másnál jobban ért hozzá, milyen formák, ízek, illatok, hangok kellenek ahhoz, hogy egy jelenet igazán izgató legyen..

Akadnak olyanok is, akik szerint be kellene tiltani a Banks-regényeket, mert tüzes jelenetei és a felgyorsult lélegzetű olvasók hőtermelése elősegíti a globális felmelegedést.
„Kit pajkosan mosolygott, mint akit csiklandoz az ördög. Simogatta Mac izmos mellkasát, majd keze letévedt feszes hasára. A férfi olyan volt, akár egy kőszikla.
A lány keze még lejjebb csúszott.
– Kit! – figyelmeztette Mac.
A lány nem törődött vele, becsúsztatta a kezét a rövidnadrág alá. Hm. Nincs rajta alsónadrág.… (tovább)

Eredeti cím: For Her Pleasure

Eredeti megjelenés éve: 2007

Kelly, Budapest, 2010
330 oldal · ISBN: 9789639943605 · Fordította: Szabó Gábor
Kelly, Budapest, 2007
330 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639943605 · Fordította: Szabó Gábor

Jack Kincaid · Ryder Sinclair · Kit Townsend · Mia Nichols · Travis „Mac” McKenzie

Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Újraolvasás volt,elsőre kicsit félve fogtam bele,bár rájöttem hogy nekem általában azok a könyvek tetszenek amik másoknak nem,szóval belefogtam és imádtam.☺☺☺
Imádom az írónő könyveit.
Főleg azzal a töménytelen mennyiségű erotikával ami minden könyvében jelen van.
Tetszett az írásmód.
Imádtam a szereplőket.
Ryder,Kit,Mac triója egyszerűen elvarázsolt.
Megdöbbentett az az összhang ami közöttük volt.
Kit egy erős,kitartó nő aki sok mindenen keresztül ment és csak a két férfi karjaiban talált menedéket,bár messze nem olyan törékeny és félénk mint gondolták.
Ryder és Mac személyisége letarolt,imádtam őket ahogy védelmezték és óvták a szeretett nőt.
Rydert sajnáltam,feleslegesnek érezte magát de spoiler
Olvastam volna még a történetüket hogy a későbbiekben mi lesz velük.
Mia és Jack az ő párosuk is betalált nálam.
Mia egy fiatal,határozott,önálló nő,ő is sok mindenem ment keresztül de mégis vágyik egy „uralkodó”,domináns pasira.
Jack egy kib….tt alfahím és imádtam.☺☺❤
Volt egy-két téves cselekedete de az érzelmei irányították.
Imádtam minden egyes sorát.❤❤❤❤❤

Trice29>!
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nem először olvastam, de újra jót szórakoztam. Igaz, az utolsó rész volt csak meg nagyjából a fejemben, a többi elfelejtettem :o(
Engem újra meggyőzött Maya, hogy egy nagyon tehetséges erotikus irodalom szerző!

Anita_Simon>!
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Imádom Maya könyveit, szerintem ezt elégszer hangoztattam már☺
Imádtam Kitet, Macet, Rydert, Miát, Jacket, mindhárom kis részletét.
Kicsit furcsa volt a Kit-Mac-Ryder trió, de elhiszem, hogy létezhet ilyen.
Mia és Jack története is összefonódott a trió életével, és kihozták a helyzetből a maximumot, amit csak ki lehet.
Nagyon nagyon szerettem☺❤❤❤

Kedvenc idézetem:
„Mindenki szeret valakit, és mindenki azt akarja, hogy szeressék.”

apwbdum>!
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Ilyen borítóval és tartalommal ne várj tündérmesét! Kérem ez kőkemény erotika.
Szuperül megírva és egy jó adag izgalom is van benne. Ez egy olyan regény amiben egész jól kidolgozott esemény száll is van.
A kötet három részre van tagolva, így az értékelést is szét kell szednem.
Az első két rész Travis „Mac” McKenzie & Kit Townsend & Ryder Sinclair kapcsolatát taglalja. Míg a harmadik Jack Kincaid & Mia Nichols kapcsolatával foglalkozik, de itt is találkozhatunk a Mac Kit Ryder trióval.

Amit akar
Nos rájöhetünk az esemény sorból, hogy az van amit Mac akar. Kit és Ryder csak sodortatja magát az eseményekkel.

Amire szüksége van
Itt rájöhetünk, hogy nem mindig jó amit akarunk, jobb ha megkapjuk amire szükségünk van.

Amire vágyik
Végre Mia megkapja azt akire vágyik.

És happy end! Amit imádok.

Paulina_Sándorné P>!
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Imádtam a történet minden sorát. Nem semmi hármast alkotnak ők hárman – Kit, Mac és Ryder. A való életben nem tudom ezt elképzelni, de így olvasva imádom. Tetszik, ahogy Kit kezeli a két srácot és bír velük. :-) Jók együtt. Szörnyű, amin Kit-nek keresztül kellett mennie. spoiler Mia története is jó volt, tetszett a Jack-kel együtt alkotott párosa. Szörnyű volt, hogy Mia min ment keresztül.

Biró_Krisztina>!
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Maya Banks azt hiszem az ihlet hevében saját magát is beleírta a könyvébe bár egy kis betűmódosítást alkalmazott de Mia neve,karaktere egyértelművé tette hogy MB-t takarja.

Ani249>!
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Ez a könyv semmiképpen nem ajánlott prűd embereknek. Csak úgy izzik a rengeteg erotikától! Hatalmas történetet ne keressünk benne, hisz talán nem is ez volt a célja az írónőnek. Maga a könyv 3 részre van osztva, de egymással kapcsolódnak. Van benne egy kis krimiszál is, hisz eleve van benne rendőrünk, Rangerünk is. Tökéletes kikapcsolódás, ha nem akarsz gondolkodni a történeten.

Light_House>!
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nem igazán értem az értékeléseket. Ilyen borítóval, címmel, és fülszöveggel, mit vártak egyesek? Mélyenszántó pszichológiát, vagy világmegváltó gondolatokat?
Ebben szex van, igen. Én lepődtem meg, hogy még egy érdekes történet is kirajzolódott közben. Mia sztoriját jobban kedveltem, mert ott még akció is volt.

Boritek70>!
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Ritkán olvasok 18 karikás könyvet, jobban szeretem, ha az erotika finomabban jelenik meg egy történetben, nem pedig mint főszereplő. Egy sorozatot kerestem az irónőtől, aztán ez akadt előbb a kezembe… Megtetszett a címe, olyan kis mesebeli :). A maga műfajában nem olyan rossz ez a könyv, bár mélységet ne az irodalmi értékeiben keressünk… Az első két rész egy édeshármas kapcsolatról szól, a harmadik egy idősebb, domináns férfi, és egy fiatal, tapasztalatlan lány történetét meséli el, úgy hogy azért visszaköszönnek az előző részek szereplői is. A történetekbe jutott kaland, menekülés, izgalom (többféle is) bőven. A stílusa az elején számomra olykor idegesítően egyszerű, a vége felé valamennyire javul, ott csökkent is a lepedőakrobatika aránya a történet egészéhez viszonyítva, és az a rész nekem jobban bejött. A kapcsolati felállást, női férfi viszonyt, szerepeket, nem igazán tudom ebben a formában elképzelni, de gőzleeresztős olvasmánynak mondjuk esős délutánokra, hosszú téli estékre ajánlom, jó társaságban :).

szymba23>!
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nem értem ezt a 68%-ot, nekem nagyon tetszett… volt benne szex, izgalom, kaland és szerelem is. Nem tudom elhinni, hogy van olyan akinek ez nem tetszik :D
Az első történet amelyik az „édeshármas”-ról szól, nem tetszett annyira mint Mia története. Mia sokkal szimpatikusabb volt, mint Kit, és Ryder sem lopta magát a szívembe.
Mac viszont egy álompasi. <3 Végig nagyon szimpatikus volt Jack-kel együtt. :)

Unicooorn P>!

Mindenki szeret valakit, és mindenki azt akarja, hogy szeressék.

Unicooorn P>!

– Azt akarom, hogy irányíts – suttogta Kit. – Megbízom benned. Azt akarom, hogy bilincselj meg, kötözz meg, amiket ti, rendőrök csináltok.

Unicooorn P>!

– Mindig kapható vagyok egy jó kis szerepjátékra – morogta.

Kapcsolódó szócikkek: szerepjáték
Unicooorn P>!

Ha levágott fejű csirkeként rohangál az éjszakában, könnyedén elkaphatja.

Gercuj_Bella P>!

– Azt akarom, hogy feleségül gyere hozzám – közölte Jack. – Amint megszerveztük. Arra gondoltam, elrepülhetnénk Vegasba a következő vagy az azutáni hétvégén.
[…]
Mia sóhajtott, és csókra nyújtotta az ajkát.
– Igen, hozzád megyek.
Jack bűnbánóan mosolygott.
– Gondolom, meg kellett volna kérdeznem.
Mia elmosolyodott, és újra megcsókolta.
– Ami azt illeti, megkérdezhetted volna, de jobban tetszik, hogy közölted velem, összeházasodunk.

Amire vágyik - Tizenhatodik fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Jack Kincaid
Cicu>!

Nyilvánvalóan minél tovább él, annál jobbak az esélyei a felépülésre.

280. oldal :D

Gercuj_Bella P>!

– Az életben nincsenek garanciák, drága. Messze nem lenne ennyire szórakoztató, ha lennének.

Tizenegyedik fejezet

Unicooorn P>!

– Túl fáradt vagyok, te meg úgy festesz, mint egy macska, amelyik megtalálta a tejfölös köcsögöt. Édes vagy és elégedett.

– Igen, hozzád megyek.
Jack bűnbánóan mosolygott.
– Gondolom, meg kellett volna kérdeznem.
Mia elmosolyodott, és újra megcsókolta.