!

Vénuszdombi mesék 75 csillagozás

Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Kizárólag 18 éven felülieknek!

Izgalmas kalandtúra a romantikus erotika világába azoknak, akik forrón szeretik. Ha valaki kézbe veszi Maya Banks könyvét, egy dologban biztos lehet: a pulzusa már az első oldal után felgyorsul, és másnapra sem csillapodik. Az írónő kimeríthetetlen fantáziával teremti meg az erotikus hangulatot, mindenki másnál jobban ért hozzá, milyen formák, ízek, illatok, hangok kellenek ahhoz, hogy egy jelenet igazán izgató legyen..

Akadnak olyanok is, akik szerint be kellene tiltani a Banks-regényeket, mert tüzes jelenetei és a felgyorsult lélegzetű olvasók hőtermelése elősegíti a globális felmelegedést.
„Kit pajkosan mosolygott, mint akit csiklandoz az ördög. Simogatta Mac izmos mellkasát, majd keze letévedt feszes hasára. A férfi olyan volt, akár egy kőszikla.
A lány keze még lejjebb csúszott.
– Kit! – figyelmeztette Mac.
A lány nem törődött vele, becsúsztatta a kezét a rövidnadrág alá. Hm. Nincs rajta alsónadrág. Kezével… (tovább)

Elcserélné vagy eladná

900 Ft ★★★★★ Eladó Elcserélhető
Dalmata66 könyve

gUmiCuKor
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Jó könyv volt! Főleg az utolsó rész tetszett, ahol Mia és Jack kapcsolatának kialakulását követhettük nyomon. Az első kettő nekem kicsit nyögvenyelős volt, már untam hogy nem tudják eldönteni, hogy mit akarnak. Főleg Kit karaktere irritált (bár lehet, hogy csak féltékeny vagyok:D). Igazán erotikus, néhol erős pornográf tartalommal rendelkezik, de a kerettörténet izgalmassá, eseményekben gazdaggá teszi. Megértem a 18-as karikát… Tényleg a könyv középpontjában a szex áll, de ez a fülszövegből is kiderül, szóval az erre „allergiásak” ne is vegyék kézbe. Tetszett!

Zalabai_Ági
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Az első két történet nem tetszett, annyira, talán azért is, mert a Buja fiúkat nem rég olvastam és a két történet iszonyatosan egyforma. Végig Ryder-nek drukkoltam, ő kész álompasi (hosszú, fekete haj, fülbevalók, tetkó és motor…) Kit borzasztóan idegesített és Mac is tudott nagyokat szenvedni.
A harmadik történet jobb volt, bár kicsit elnagyolt. Nem rossz,. nem rossz, de volt már jobb is.

Villemo
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Ennél rosszabb könyvet…a történet lapos volt, a sexjelenetek pornófilmbe illőek, semmi erotika nem volt benne, és az egész abszúrd volt. A sok „baby” és „ drága”-tól már herótom volt, arról nem beszélve mennyire erőltetett volt tőle a szöveg.
Kínszenvedés volt olvasni, pedig tényleg azt hittem tetszeni fog. Soha többet!

Véda MP
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Brrrrrrrrr…na ne! Túlduzzadt Tiffany-füzet, rendkívül egyszerű (ha gonosz lennék, nyugodtan mondhatnám, hogy ostoba) és irritáló karakterekkel. A kerettörténetnek szánt valami egy maszlag, ami csak a pornográf iromány mellé odadobott rendkívül gyenge és ízetlen köret.
Irodalmi és élvezeti szempontból is egyaránt élvezhetetlen és értéktelen.
Nem is tudom…talán túlajzott, középkorú, sörhasú, kopasz, százdioptriás szemüveget viselő, nőt csak képeken látó úriembereknek ajánlanám, akiknek per pill ízületi gyulladás van a kezükben -akarom mondani csuklójukban- a sok…khmmm…pornócsatorna kapcsolgatástól. ;)

snikocy
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nem értek néhány értékelést. Sokan lehúzták a könyvet, de valljuk be, már csak a címe alapján is, mire számítottatok? Én teljesen azt kaptam, amit vártam. Végre egy könyv, amiben van szex! És nem csak két mondattal van elintézve egy-egy jelenet. Vannak, akik szeretnek vagy szeretnének olvasni hasonló könyveket, pusztán azért, mert kedvelik az erotikát és nem pedig azért, mert sörhasú, százdioptriás szemüveges, ötvenes stb. nők-férfiak, akiknek csuklóízületi problémáik vannak… A kerettörténet lehet gagyi (annyira nem volt az), ha az érzéki jelenetek jók. Akinek meg sok volt ez az erotika, tudom sajnálni szegényes fantáziájáért… a jelenetek azért korántsem nevezhetőek pornógráfnak!

Annie04
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Tetszett ,ahogy a három történet egybefonódott, szépen összepasszolt.
A trió története olvastatta magát, de egyszer azt mondtam magamban „na ezt már ne… fúj”. A harmadik történet, ami Miával és Jack-el foglalkozott, nagyszerű volt, izgalmas, és nem csak az ágyjelenetek miatt. Nagyrészt a lány bajba keveredése volt a legjobb, jól kitalált cselekményvezetéssel.

Aurora_Michaelis P
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Azt hiszem, nagyjából azt kaptam, amit vártam. Nem számítottam arra, hogy az erotikus novelláknak aposztrofált történetek ennél kidolgozotabbak lesznek, ezért nem is csalódtam nagyot azok hiányosságai miatt. Szerintem megfelelő volt ennyi kerettörténet a „lényegnek”, s az a maga nemében nem is volt rossz vagy eseménytelen. Sztori szempontjából Mia története volt a legjobb. Összességében tetszett a könyv, a szexjelenetek jók voltak benne, még akkor is, ha számomra néhol már kicsit sok volt, amit műveltek.

Veress_Éva P
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Ez volt életem első erotikus regénye, amit elolvastam. Kissé meglepett, kíváncsivá tett, de jól szórakoztam az olvasása közben. Egyszeri kikapcsolódást nyújtó könyv. És bár nem kell nagyon bonyolult történetre gondolni, mégis van benne mondanivaló és háttérsztori, nem csak szex , bár azért az is akad bőven. A műfaj kedvelőinek feltétlenül ajánlom.

Maszatostappancs
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Hát történet az nem sok van, viszont pornó az dögivel, igazából nem tudtam, hogy mit várjak ezért ez egy kicsit megdöbbentett, főleg a hármas jelenetek, de senki nem mondta, hogy sütirecepteket fognak cserélni az oldalakon, szóval végül is ha valaki erre vágyott, szerintem a könyv kiszolgálja az igényeket.

monalisa
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Hát nem is tudom, mit mondjak róla… :D A sok 18-as karikás rész mellé kerekítve lett egy olyan történet, amely néha akció jelenetekkel bővelkedett, máshol érzelmi drámává fajult egy kis túlzással. A maga műfajában – már ha van ilyen – nem rossz, gyorsan lehet haladni vele.

Vaniliamamor_IsaBella

– Az életben nincsenek garanciák, drága. Messze nem lenne ennyire szórakoztató, ha lennének.

Tizenegyedik fejezet

Vaniliamamor_IsaBella

– Azt akarom, hogy feleségül gyere hozzám – közölte Jack. – Amint megszerveztük. Arra gondoltam, elrepülhetnénk Vegasba a következő vagy az azutáni hétvégén.
[…]
Mia sóhajtott, és csókra nyújtotta az ajkát.
– Igen, hozzád megyek.
Jack bűnbánóan mosolygott.
– Gondolom, meg kellett volna kérdeznem.
Mia elmosolyodott, és újra megcsókolta.
– Ami azt illeti, megkérdezhetted volna, de jobban tetszik, hogy közölted velem, összeházasodunk.

Amire vágyik - Tizenhatodik fejezet

Chrissie P

Nyilvánvalóan minél tovább él, annál jobbak az esélyei a felépülésre.

280. oldal :D

Vaniliamamor_IsaBella

– Rá kell gyújtanom! – motyogta Ryder.
Mac nagy szemeket meresztett rá.
– Azt hittem, leszoktál.
– Ja, de rossz ötlet volt.

Tizennegyedik fejezet

Vaniliamamor_IsaBella

– Lefogadom, hogy nem tetszik, amire most gondolsz.
Kit elmosolyodott.
– A legszívesebben egyáltalán nem gondolkodnék.

Hatodik fejezet

monalisa

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

Jack még egyszer utoljára beléhatolt. Mia feltartotta a fenekét, az átható gyönyör megfeszített minden izmot a testében, és csak arra várt, hogy beteljesüljön a vágy, amely egyre erősebb lett benne. Egyszer csak úgy érezte, millió darabra hullik szét. A részecskék körülötte lebegtek, szinte egyenként látta őket, amikor behunyta a szemét és az arcát a matracba fúrta.

Memécske P

…a szerelem nem múlik el öt perc alatt. Ennél sokkal nagyobb dolog. Nem szűnik meg csak úgy egy érzés, amelyet a fél életemben tápláltam irántad. Dühös vagyok. Fáj. Úgy érzem, becsaptál. Mégis szeretlek.

island

Mac felállt és az öklét Ryder elé tartotta.
– Akkor minden rendben?
Ryder felállt, és az öklét Macéhez érintette.
– Igen, haver, minden rendben.

island

Virágmintás kendője a lábát simogatta, ahogy a kocsi felé mentek. Csak egy bikinit viselt alatta, a könnyű anyagot a derekára tekerte, leért egészen a lábáig.

Ha tetszett ez a könyv, akkor ezeket is olvasd el