!

Vénuszdombi mesék 86 csillagozás

Könyvtár

Kizárólag 18 éven felülieknek!

Izgalmas kalandtúra a romantikus erotika világába azoknak, akik forrón szeretik. Ha valaki kézbe veszi Maya Banks könyvét, egy dologban biztos lehet: a pulzusa már az első oldal után felgyorsul, és másnapra sem csillapodik. Az írónő kimeríthetetlen fantáziával teremti meg az erotikus hangulatot, mindenki másnál jobban ért hozzá, milyen formák, ízek, illatok, hangok kellenek ahhoz, hogy egy jelenet igazán izgató legyen..

Akadnak olyanok is, akik szerint be kellene tiltani a Banks-regényeket, mert tüzes jelenetei és a felgyorsult lélegzetű olvasók hőtermelése elősegíti a globális felmelegedést.
„Kit pajkosan mosolygott, mint akit csiklandoz az ördög. Simogatta Mac izmos mellkasát, majd keze letévedt feszes hasára. A férfi olyan volt, akár egy kőszikla.
A lány keze még lejjebb csúszott.
– Kit! – figyelmeztette Mac.
A lány nem törődött vele, becsúsztatta a kezét a rövidnadrág alá. Hm. Nincs rajta alsónadrág. Kezével… (tovább)

Elcserélné vagy eladná

700 Ft ★★★★★ Eladó Elcserélhető
Ilya könyve Maya Banks: Vénuszdombi mesék
1.000 Ft ★★★★★ Eladó
judit0606 könyve Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Light_House
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nem igazán értem az értékeléseket. Ilyen borítóval, címmel, és fülszöveggel, mit vártak egyesek? Mélyenszántó pszichológiát, vagy világmegváltó gondolatokat?
Ebben szex van, igen. Én lepődtem meg, hogy még egy érdekes történet is kirajzolódott közben. Mia sztoriját jobban kedveltem, mert ott még akció is volt.

gumicukor
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Jó könyv volt! Főleg az utolsó rész tetszett, ahol Mia és Jack kapcsolatának kialakulását követhettük nyomon. Az első kettő nekem kicsit nyögvenyelős volt, már untam hogy nem tudják eldönteni, hogy mit akarnak. Főleg Kit karaktere irritált (bár lehet, hogy csak féltékeny vagyok:D). Igazán erotikus, néhol erős pornográf tartalommal rendelkezik, de a kerettörténet izgalmassá, eseményekben gazdaggá teszi. Megértem a 18-as karikát… Tényleg a könyv középpontjában a szex áll, de ez a fülszövegből is kiderül, szóval az erre „allergiásak” ne is vegyék kézbe. Tetszett!

Zalabai_Ági
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Az első két történet nem tetszett, annyira, talán azért is, mert a Buja fiúkat nem rég olvastam és a két történet iszonyatosan egyforma. Végig Ryder-nek drukkoltam, ő kész álompasi (hosszú, fekete haj, fülbevalók, tetkó és motor…) Kit borzasztóan idegesített és Mac is tudott nagyokat szenvedni.
A harmadik történet jobb volt, bár kicsit elnagyolt. Nem rossz,. nem rossz, de volt már jobb is.

Villemo
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Ennél rosszabb könyvet…a történet lapos volt, a sexjelenetek pornófilmbe illőek, semmi erotika nem volt benne, és az egész abszúrd volt. A sok „baby” és „ drága”-tól már herótom volt, arról nem beszélve mennyire erőltetett volt tőle a szöveg.
Kínszenvedés volt olvasni, pedig tényleg azt hittem tetszeni fog. Soha többet!

Véda MP
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Brrrrrrrrr…na ne! Túlduzzadt Tiffany-füzet, rendkívül egyszerű (ha gonosz lennék, nyugodtan mondhatnám, hogy ostoba) és irritáló karakterekkel. A kerettörténetnek szánt valami egy maszlag, ami csak a pornográf iromány mellé odadobott rendkívül gyenge és ízetlen köret.
Irodalmi és élvezeti szempontból is egyaránt élvezhetetlen és értéktelen.
Nem is tudom…talán túlajzott, középkorú, sörhasú, kopasz, százdioptriás szemüveget viselő, nőt csak képeken látó úriembereknek ajánlanám, akiknek per pill ízületi gyulladás van a kezükben -akarom mondani csuklójukban- a sok…khmmm…pornócsatorna kapcsolgatástól. ;)

snikocy
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nem értek néhány értékelést. Sokan lehúzták a könyvet, de valljuk be, már csak a címe alapján is, mire számítottatok? Én teljesen azt kaptam, amit vártam. Végre egy könyv, amiben van szex! És nem csak két mondattal van elintézve egy-egy jelenet. Vannak, akik szeretnek vagy szeretnének olvasni hasonló könyveket, pusztán azért, mert kedvelik az erotikát és nem pedig azért, mert sörhasú, százdioptriás szemüveges, ötvenes stb. nők-férfiak, akiknek csuklóízületi problémáik vannak… A kerettörténet lehet gagyi (annyira nem volt az), ha az érzéki jelenetek jók. Akinek meg sok volt ez az erotika, tudom sajnálni szegényes fantáziájáért… a jelenetek azért korántsem nevezhetőek pornógráfnak!

Annie04
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Tetszett ,ahogy a három történet egybefonódott, szépen összepasszolt.
A trió története olvastatta magát, de egyszer azt mondtam magamban „na ezt már ne… fúj”. A harmadik történet, ami Miával és Jack-el foglalkozott, nagyszerű volt, izgalmas, és nem csak az ágyjelenetek miatt. Nagyrészt a lány bajba keveredése volt a legjobb, jól kitalált cselekményvezetéssel.

Memécske P
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Édes hármas…hm.. ez nagyon tetszett benne. A szexjelenetek is egész valósághűek és izgatóak voltak, szóval ez elnyerte a tetszésemet. A sztori semmi extra átlagos kis nyálas „eddig nem akart egyikünk se, de most mind a ketten őrülten szerelmesek vagyunk beléd”. Blöh… na persze. A végén Jack és Mia kalandja lehetett volna sokkal részletesebb, inkább szólt volna erről a könyv, boncolgatták volna ezt a témát, az jobban tetszett volna sokkal. De alapjában véve ajánlani tudom, a 3,5 csillag megtévesztő lehet. De talán csak azért, mert sokszor ennyi szexet pár óra alatt nem lehet nyugodtan elolvasni :D

Gigi_90
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Erotikus könyv?! Inkább pornó könyvnek minősíteném..Abszolút az egész a szexjelenetekre volt ráhangolva. A történet gyenge az erotikusnak mondható jelenetek pedig túl sokatmondók és túl kifejezőek.

Móni0630
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Hát nekem inkább csak az utolsó rész tetszett, mert a hármas felállás valahogy nem jön be. Az első csajtól legszívesebben a falat kapartam volna.
Bár amikor elkezdtem olvasni nem igazán tudtam mire számítsak mert a történetből nem sok minden derült ki de lehetett volna rosszabb is.

Chrissie P

Nyilvánvalóan minél tovább él, annál jobbak az esélyei a felépülésre.

280. oldal :D

Vaniliamamor_IsaBella

– Az életben nincsenek garanciák, drága. Messze nem lenne ennyire szórakoztató, ha lennének.

Tizenegyedik fejezet

Vaniliamamor_IsaBella

– Azt akarom, hogy feleségül gyere hozzám – közölte Jack. – Amint megszerveztük. Arra gondoltam, elrepülhetnénk Vegasba a következő vagy az azutáni hétvégén.
[…]
Mia sóhajtott, és csókra nyújtotta az ajkát.
– Igen, hozzád megyek.
Jack bűnbánóan mosolygott.
– Gondolom, meg kellett volna kérdeznem.
Mia elmosolyodott, és újra megcsókolta.
– Ami azt illeti, megkérdezhetted volna, de jobban tetszik, hogy közölted velem, összeházasodunk.

Amire vágyik - Tizenhatodik fejezet

Vaniliamamor_IsaBella

– Rá kell gyújtanom! – motyogta Ryder.
Mac nagy szemeket meresztett rá.
– Azt hittem, leszoktál.
– Ja, de rossz ötlet volt.

Tizennegyedik fejezet

Vaniliamamor_IsaBella

– Lefogadom, hogy nem tetszik, amire most gondolsz.
Kit elmosolyodott.
– A legszívesebben egyáltalán nem gondolkodnék.

Hatodik fejezet

Memécske P

…a szerelem nem múlik el öt perc alatt. Ennél sokkal nagyobb dolog. Nem szűnik meg csak úgy egy érzés, amelyet a fél életemben tápláltam irántad. Dühös vagyok. Fáj. Úgy érzem, becsaptál. Mégis szeretlek.

island

Mac felállt és az öklét Ryder elé tartotta.
– Akkor minden rendben?
Ryder felállt, és az öklét Macéhez érintette.
– Igen, haver, minden rendben.

island

Virágmintás kendője a lábát simogatta, ahogy a kocsi felé mentek. Csak egy bikinit viselt alatta, a könnyű anyagot a derekára tekerte, leért egészen a lábáig.