!

Vénuszdombi mesék 100 csillagozás

Könyvtár

Kizárólag 18 éven felülieknek!

Izgalmas kalandtúra a romantikus erotika világába azoknak, akik forrón szeretik. Ha valaki kézbe veszi Maya Banks könyvét, egy dologban biztos lehet: a pulzusa már az első oldal után felgyorsul, és másnapra sem csillapodik. Az írónő kimeríthetetlen fantáziával teremti meg az erotikus hangulatot, mindenki másnál jobban ért hozzá, milyen formák, ízek, illatok, hangok kellenek ahhoz, hogy egy jelenet igazán izgató legyen..

Akadnak olyanok is, akik szerint be kellene tiltani a Banks-regényeket, mert tüzes jelenetei és a felgyorsult lélegzetű olvasók hőtermelése elősegíti a globális felmelegedést.
„Kit pajkosan mosolygott, mint akit csiklandoz az ördög. Simogatta Mac izmos mellkasát, majd keze letévedt feszes hasára. A férfi olyan volt, akár egy kőszikla.
A lány keze még lejjebb csúszott.
– Kit! – figyelmeztette Mac.
A lány nem törődött vele, becsúsztatta a kezét a rövidnadrág alá. Hm. Nincs rajta alsónadrág. Kezével… (tovább)

Jack Kincaid · Kit Townsend · Mia Nichols · Ryder Sinclair · Travis „Mac” McKenzie

Elcserélné vagy eladná

apwbdum
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Ilyen borítóval és tartalommal ne várj tündérmesét! Kérem ez kőkemény erotika.
Szuperül megírva és egy jó adag izgalom is van benne. Ez egy olyan regény amiben egész jól kidolgozott esemény száll is van.
A kötet három részre van tagolva, így az értékelést is szét kell szednem.
Az első két rész Travis „Mac” McKenzie & Kit Townsend & Ryder Sinclair kapcsolatát taglalja. Míg a harmadik Jack Kincaid & Mia Nichols kapcsolatával foglalkozik, de itt is találkozhatunk a Mac Kit Ryder trióval.

Amit akar
Nos rájöhetünk az esemény sorból, hogy az van amit Mac akar. Kit és Ryder csak sodortatja magát az eseményekkel.

Amire szüksége van
Itt rájöhetünk, hogy nem mindig jó amit akarunk, jobb ha megkapjuk amire szükségünk van.

Amire vágyik
Végre Mia megkapja azt akire vágyik.

És happy end! Amit imádok.

Light_House
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nem igazán értem az értékeléseket. Ilyen borítóval, címmel, és fülszöveggel, mit vártak egyesek? Mélyenszántó pszichológiát, vagy világmegváltó gondolatokat?
Ebben szex van, igen. Én lepődtem meg, hogy még egy érdekes történet is kirajzolódott közben. Mia sztoriját jobban kedveltem, mert ott még akció is volt.

gumicukor
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Jó könyv volt! Főleg az utolsó rész tetszett, ahol Mia és Jack kapcsolatának kialakulását követhettük nyomon. Az első kettő nekem kicsit nyögvenyelős volt, már untam hogy nem tudják eldönteni, hogy mit akarnak. Főleg Kit karaktere irritált (bár lehet, hogy csak féltékeny vagyok:D). Igazán erotikus, néhol erős pornográf tartalommal rendelkezik, de a kerettörténet izgalmassá, eseményekben gazdaggá teszi. Megértem a 18-as karikát… Tényleg a könyv középpontjában a szex áll, de ez a fülszövegből is kiderül, szóval az erre „allergiásak” ne is vegyék kézbe. Tetszett!

Solycsi
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

A könyv utolsó fejezete volt a legrövidebb és legjobb a könyvből. az összess többit ki lehetett volna hagyni. Arra kap 1 *-ot :)

Zalabai_Ági
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Az első két történet nem tetszett, annyira, talán azért is, mert a Buja fiúkat nem rég olvastam és a két történet iszonyatosan egyforma. Végig Ryder-nek drukkoltam, ő kész álompasi (hosszú, fekete haj, fülbevalók, tetkó és motor…) Kit borzasztóan idegesített és Mac is tudott nagyokat szenvedni.
A harmadik történet jobb volt, bár kicsit elnagyolt. Nem rossz,. nem rossz, de volt már jobb is.

Ivett_
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nahát nahát mit is írjak..
Kihívás miatt vettem elő, gondoltam rám fér egy kis látótér bővítés is.
Na de ennyire? Mondjuk ilyet is kell tapasztalni, hogy értékelni tudjam azt ami minőségibb.
Az erotikus kategóritát bőven kimeríti, inkább pornókönyv, vagy akár forgatókönyv is lehetne. Olyakor mókáztam is, pl egy parti jelenetnél, hogy csapó egy kettő :D
Na de komolyra fordítva a szót. Az alaptörténet, mint olyan, igazán mellékes.
Szóval kb. én ahogy a fejemben leképeztem, bevezetés – szex két pasival – történet – totál brutál szex – bonyodalom – heves szex két pasival – heves szex két pasival kellékkel- lelki tusa – orbitális szex – izgalom a történetből fakadóan ami picit magával ragad- orbitális szex két pasival stb. stb.
A párbeszédeknél ami nekem fantáziátlan volt picit, hogy szegény Rider szájából csak azt hallottam ki hogy „Édes” és ezt minden körülmények között… vagy még a másik, ami többször megütötte a fülem a kelleténél ugyan nem Rider szájából"Kicsi lány"…
Különben pedig ő volt az egyik „legjobb” szereplő. Volt lelki tusája, szabad akarata, szabadsága, döntései, jellem félesége.
Mindent összegezve, szódával elmegy, bár nyilván az erotikus irodalomban nincs túl sok tapasztalatom, mi számít jónak. Nekem az Édes megadás jobban tetszett az írónőtől.

Villemo
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Ennél rosszabb könyvet…a történet lapos volt, a sexjelenetek pornófilmbe illőek, semmi erotika nem volt benne, és az egész abszúrd volt. A sok „baby” és „ drága”-tól már herótom volt, arról nem beszélve mennyire erőltetett volt tőle a szöveg.
Kínszenvedés volt olvasni, pedig tényleg azt hittem tetszeni fog. Soha többet!

Véda MP
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Brrrrrrrrr…na ne! Túlduzzadt Tiffany-füzet, rendkívül egyszerű (ha gonosz lennék, nyugodtan mondhatnám, hogy ostoba) és irritáló karakterekkel. A kerettörténetnek szánt valami egy maszlag, ami csak a pornográf iromány mellé odadobott rendkívül gyenge és ízetlen köret.
Irodalmi és élvezeti szempontból is egyaránt élvezhetetlen és értéktelen.
Nem is tudom…talán túlajzott, középkorú, sörhasú, kopasz, százdioptriás szemüveget viselő, nőt csak képeken látó úriembereknek ajánlanám, akiknek per pill ízületi gyulladás van a kezükben -akarom mondani csuklójukban- a sok…khmmm…pornócsatorna kapcsolgatástól. ;)

snikocy
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nem értek néhány értékelést. Sokan lehúzták a könyvet, de valljuk be, már csak a címe alapján is, mire számítottatok? Én teljesen azt kaptam, amit vártam. Végre egy könyv, amiben van szex! És nem csak két mondattal van elintézve egy-egy jelenet. Vannak, akik szeretnek vagy szeretnének olvasni hasonló könyveket, pusztán azért, mert kedvelik az erotikát és nem pedig azért, mert sörhasú, százdioptriás szemüveges, ötvenes stb. nők-férfiak, akiknek csuklóízületi problémáik vannak… A kerettörténet lehet gagyi (annyira nem volt az), ha az érzéki jelenetek jók. Akinek meg sok volt ez az erotika, tudom sajnálni szegényes fantáziájáért… a jelenetek azért korántsem nevezhetőek pornógráfnak!

Annie04
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Tetszett ,ahogy a három történet egybefonódott, szépen összepasszolt.
A trió története olvastatta magát, de egyszer azt mondtam magamban „na ezt már ne… fúj”. A harmadik történet, ami Miával és Jack-el foglalkozott, nagyszerű volt, izgalmas, és nem csak az ágyjelenetek miatt. Nagyrészt a lány bajba keveredése volt a legjobb, jól kitalált cselekményvezetéssel.

Vaniliamamor_Bella

– Azt akarom, hogy feleségül gyere hozzám – közölte Jack. – Amint megszerveztük. Arra gondoltam, elrepülhetnénk Vegasba a következő vagy az azutáni hétvégén.
[…]
Mia sóhajtott, és csókra nyújtotta az ajkát.
– Igen, hozzád megyek.
Jack bűnbánóan mosolygott.
– Gondolom, meg kellett volna kérdeznem.
Mia elmosolyodott, és újra megcsókolta.
– Ami azt illeti, megkérdezhetted volna, de jobban tetszik, hogy közölted velem, összeházasodunk.

Amire vágyik - Tizenhatodik fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Jack Kincaid
Chrissie P

Nyilvánvalóan minél tovább él, annál jobbak az esélyei a felépülésre.

280. oldal :D

Vaniliamamor_Bella

– Az életben nincsenek garanciák, drága. Messze nem lenne ennyire szórakoztató, ha lennének.

Tizenegyedik fejezet

Memécske P

…a szerelem nem múlik el öt perc alatt. Ennél sokkal nagyobb dolog. Nem szűnik meg csak úgy egy érzés, amelyet a fél életemben tápláltam irántad. Dühös vagyok. Fáj. Úgy érzem, becsaptál. Mégis szeretlek.

Vaniliamamor_Bella

– Rá kell gyújtanom! – motyogta Ryder.
Mac nagy szemeket meresztett rá.
– Azt hittem, leszoktál.
– Ja, de rossz ötlet volt.

Tizennegyedik fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Ryder Sinclair
Vaniliamamor_Bella

– Lefogadom, hogy nem tetszik, amire most gondolsz.
Kit elmosolyodott.
– A legszívesebben egyáltalán nem gondolkodnék.

Hatodik fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Kit Townsend
island

Mac felállt és az öklét Ryder elé tartotta.
– Akkor minden rendben?
Ryder felállt, és az öklét Macéhez érintette.
– Igen, haver, minden rendben.

Kapcsolódó szócikkek: Ryder Sinclair · Travis „Mac” McKenzie
island

Virágmintás kendője a lábát simogatta, ahogy a kocsi felé mentek. Csak egy bikinit viselt alatta, a könnyű anyagot a derekára tekerte, leért egészen a lábáig.