Invázió (Halálzóna-tetralógia 3.) (Terminator 7.) 23 csillagozás

Los ​Angeles, 2029
Hárommilliárd emberi élet ért véget az Ítélet Napján. És a megmaradtaknak máris egy új lidérnyomással kellett szembenézniük: A Gépek Elleni Háborúval. A pusztító küzdelem elérkezett a végső felvonáshoz.
2029. január 14-én két, emberi gerillákból álló csoport hatolt be az FG-21-es szektorba, a Halálzónába. Az első egység feladata a túszként tartott gyerekek kiszabadítása, a gépek fogságából. A második csoport megkísérel egy speciális számítógép-hálózat közelébe jutni, s ezen át vírusprogramot juttatni a Gépisten szervezetébe.
Azonban a Skynet egy ravasz csellel a maga hasznára fordítja az eseményeket és a gépeknek nem csak az emberi támaszpont lokalizációját sikerült felfedezniük – be is jutnak oda.
A Skynet úgy érzi, itt a remek alkalom, hogy végleg felszámolja az Árnyék Bázist. Csapatösszevonásokat tart, és az inváziós erőket megindítja az emberi támaszpont ellen…
És felvirrad 2029. január 15-ének reggele, az invázió napja.
(tovább)

LAP-ICS, Debrecen, 1996

WildDuck>!
Mark F. Wilson: Invázió

Úgy néz ki a Beültető-csoport tagjai csöbörből vödörbe kerültek, de találtak egy tárgyat ami segítheti szabadulásukat. Egy 20. sz.-i masina a 21. sz. apokaliptikus világában is remek szolgálatot tehet és megnövelheti a túlélési esélyeiket.

UfoPapa>!
Mark F. Wilson: Invázió

Rég olvastam. A jövőbeli gépek, leírása, a félelmek, és közdelmek viszont nagyon megmaradtak bennem. Bár mikor olvastam picit vontatottnak tartottam.

Halálzóna-tetralógia sorozat · Összehasonlítás
Terminator sorozat · Összehasonlítás