Észlelések 27

h_orsi P

Madách Imre: Az ember tragédiája

Osztálytársam, aki szeret olvasni :D Matekórán, miközben a többiek szenvedtek a dogával… (köszi Dani, a segítséget!). Állítása szerint tizenegyedikben kötelező lesz, ezért ő előre el akarja olvasni.

_7es_

2015.02.02.
4. óra után a 12. d-sek valósággal megszállták ezzel a könyvvel az iskolát. Ha 15öt nem láttam, akkor 1et se, még a plafonról is ez lógott.

Madách Imre: Az ember tragédiája

2015. 02. 02-án, a pokol bugyraiban sárbogárdi gimiben láttam cipelte egy barna hajú, tizenkettedik d-s lány a negyedik óra után.

_7es_

2015.01.27.
A sárbogárdi gimnáziumban a táskatartónknál olvasta egy 12. d-s lány a 6. óra után. A szemei majd' kiugrottak a helyükről, a lába remegett, és olyan hevességgel lapozott, hogy féltem, fel fog robbani. Pedig nem is olyan izgalmas a könyv.

récs

Madách Imre: Az ember tragédiája

Tegnap este Pécsen a 25-ös buszra szállt fel egy lány valamilyen nagy hangszerrel, majd leült a sofőr mögötti ülésre, és elkezdte olvasni egy elnyűtt Móra kiadós példányát a műnek. Olyannyira saláta volt, hogy lepotyogott néhány lapja a földre (amit nem volt egyszerű összeszedni a nagy hangszertől).

Röfipingvin MP

Madách Imre: Az ember tragédiája

2014. 02. 18. 15:16-kor a 2-es metrón olvasta mellettem egy wayteq márkájú olvasón egy gimisnek tűnő srác. akkor kezdte el.

Madách Imre: Az ember tragédiája

2014. 02. 12-én láttam a sárbogárdi gimiben az egyik osztálytársamnál, egy magas, kissé nagydarab barna hajú, szemüveges lánynál. Farmert és melegítőt viselt, irodalom előtt lapozott bele a könyvbe, és utána beleírta a nevét.

Madách Imre: Az ember tragédiája

2014. 02. 10-én szintén a sárbogárdi gimi öltözőjében láttam egy sötétszőke hajú, szemüveges lánynál, kb. 2 órakor. Zöld kockás ing volt rajta és farmer, a könyvtárból vette ki a könyvet.

Madách Imre: Az ember tragédiája

2014. 02. 10-én láttam a sárbogárdi gimnázium tornatermének (lány)öltözőjében az egyik osztálytársamnál, valamikor 2 óra körül. Ez a kötelező olvasmány és akkor vette ki a könyvtárból. Hosszú, barna haja össze volt fogva, farmert és rózsaszín melegítőfelsőt viselt.

folkdancegirl

2013.12.09
A Debrecen-Balmazújvárosi 1 órakor induló buszon egy lány olvasta,aki épp mellém került.:)
Barna haja,és barna szeme volt,16-17 év körüli.A könyv felénél járt pont.
Ami naggyon szembetűnő volt nekem az egy fekete Friends Forever karkötő volt a csuklóján.:)