Észlelések 23

récs

Madách Imre: Az ember tragédiája

Tegnap este Pécsen a 25-ös buszra szállt fel egy lány valamilyen nagy hangszerrel, majd leült a sofőr mögötti ülésre, és elkezdte olvasni egy elnyűtt Móra kiadós példányát a műnek. Olyannyira saláta volt, hogy lepotyogott néhány lapja a földre (amit nem volt egyszerű összeszedni a nagy hangszertől).

Röfipingvin MP

Madách Imre: Az ember tragédiája

2014. 02. 18. 15:16-kor a 2-es metrón olvasta mellettem egy wayteq márkájú olvasón egy gimisnek tűnő srác. akkor kezdte el.

Madách Imre: Az ember tragédiája

2014. 02. 12-én láttam a sárbogárdi gimiben az egyik osztálytársamnál, egy magas, kissé nagydarab barna hajú, szemüveges lánynál. Farmert és melegítőt viselt, irodalom előtt lapozott bele a könyvbe, és utána beleírta a nevét.

Madách Imre: Az ember tragédiája

2014. 02. 10-én szintén a sárbogárdi gimi öltözőjében láttam egy sötétszőke hajú, szemüveges lánynál, kb. 2 órakor. Zöld kockás ing volt rajta és farmer, a könyvtárból vette ki a könyvet.

Madách Imre: Az ember tragédiája

2014. 02. 10-én láttam a sárbogárdi gimnázium tornatermének (lány)öltözőjében az egyik osztálytársamnál, valamikor 2 óra körül. Ez a kötelező olvasmány és akkor vette ki a könyvtárból. Hosszú, barna haja össze volt fogva, farmert és rózsaszín melegítőfelsőt viselt.

folkdancegirl

2013.12.09
A Debrecen-Balmazújvárosi 1 órakor induló buszon egy lány olvasta,aki épp mellém került.:)
Barna haja,és barna szeme volt,16-17 év körüli.A könyv felénél járt pont.
Ami naggyon szembetűnő volt nekem az egy fekete Friends Forever karkötő volt a csuklóján.:)

olvasóbarát MP

Madách Imre: Az ember tragédiája

2013. november 11-én a reggeli órákban Tata és Budapest között a vonaton együtt utaztam 3 középiskolás lánnyal, jellemző a fekete szerelés volt, de egyikükön farmar dzsekit viselt és mindháromnak világosabb színű kabátja volt. Közülük 2 lány olvasta (volna) a könyvet, mert a 3. folyamatosan szóval tartotta őket és azt javasolta, hogy ne is olvassák, hanem nézzék meg a YouTube feldolgozásában. A 2 másik viszont az olvasás mellett érvelt, de nem nagyon haladtak a szöveggel, mert folyamatosan „nagyon fontos és érdekes” dolgok jutottak eszükbe, amit meg kellett beszélniük. Valamilyen rendezvényre utazott a 3 középiskolás.

Vivii2

Madách Imre: Az ember tragédiája

Ma (2013.10.07.) olvasta töri órán és szünetekben a padtársam. Nem igazán tetszik neki a nyelvezete miatt. Az rátett még egy lapáttal, hogy a Negyedik szín fele valamiért kétszer van benne az ő könyvében és ő kétszer is kezdte el olvasni. :D

olvasóbarát MP

Madách Imre: Az ember tragédiája

Április 26-án a Szegedről Budapestre tartó vonaton olvasta egy testes, szemüveges férfi, aki szürke kapucnis pulóverben, farmerben volt és 2 könyvet váltogatott, de a másik kötet címét sehogyan sem sikerült meglátnom, de mindenképpen a Világirodalom remekei sorozat egyik kötete volt.

zsálya P

Madách Imre: Az ember tragédiája

A velem szemben ülő lány olvasta az M3-ason 2013. április 24-én. Nem tudtam jobban megfigyelni, sok cuccom volt, és épp leszálltam.