!

Book and Walk 1.999 Ft
1 2
Régikönyvek.hu 2.250 Ft-tól
Könyvtár

Rowdy Mackay nyolc éve hagyta el az otthonát, mert túlságosan gyenge volt ahhoz, hogy ellenálljon a fiatal Kelly Benton csábításának. Tengerészgyalogosként biztonságos távolba került a kísértéstől és a nővé érett, kentucky kis boszorkától. Most azonban hazatért, és készen áll rá, hogy belekezdjen azokba az erotikus játékokba, amelyek híre miatt ő, és a két unokatestvére három megyés körzetben kiérdemelte a Buja Fiúk nevet.

Noha ugyanez volt Kelly álma is – érezni annak a fiúnak forró vágyát, akit úgy kíván, de rátámadt valaki, aki még mindig vadászik rá. Kelly immár retteg a férfiak érintésétől. Most, hogy a félelem és a vágy hadakozik a lányban Rowdy minden erejével azon van, hogy megóvja őt egy idegen halálos fenyegetésétől, megszabadítsa a démonjaitól, és hogy érzéki vágyait olyan elemi erővel elégítse ki, amilyet egyikük sem tudott elképzelni.

Lora Leigh a New York Times bestseller szerzője, az erotikus-romantikus irodalom koronázatlan királynője.… (tovább)

Eredeti mű: Lora Leigh: Nauti Boy

_bobo könyve Lora Leigh: Buja fiúk
2.000 Ft ★★★★★ Eladó
Andreina könyve Lora Leigh: Buja fiúk

_Enii_ P

3*,mert ez bizony most csak ennyit ért. Egyszerű,leírásos,bár a krimi szál valamennyit dobott rajta(ezt sokkal jobban is kifejthette volna az írónő). A történetben volt ez-az,természetesen erotikát sem nélkülözött,de számomra a sztori csak e körül forgott és így,egy idő után elég kiszámíthatóvá és monotonná vált…

Casperson

Ó, tudjátok , hogy nekem semmi bajom az erotikus könyvekkel , sőt azt hiszem valamelyik könyvnek jót tesz , ha van benne erotika! A címmel sincs semmi bajom ,mert azért valamilyen szinten figyelmezteti az olvasókat , hogy van benne erotika ,de hogy ennyi , azt álmomban sem képzeltem volna . Ugyan ki nem mennék az utcára ezzel a könyvel , mert legyen bármilyen utalásos a cím én mégsem lejtek táncot vele senki előtt .A borító sem az én asztalom , mert amellett ,hogy egy izmos férfitest van rajta tudjátok , hogy nincs bajom a pasis borítójú könyvekkel a sárga cím mégis elrontja az összképet .

Az Ulpius weboldalán találkoztam először a könyvel és fogalmam sem volt róla , hogy megjelenésre kerül , mert egy részben a kiadó egyáltalán nem reklámozta ellentétben, A Szürke ötven árnyalatával . Gondoltam , hogy semmi bajom sem lehet , ha elolvasom a könyvet , hiszen max csalódni fogok és megint rááll , majd a mazochista énem . Hát körülbelül ez így is lett !

Mint mondtam semmi bajom az erotikus könyvekkel , hisz jó páran átrágtam már magam és semmi bajom sem származott belőle max nem szerettem meg . A szürke ötven árnyalata Viszont ennél álmomban sem hittem volna , hogy ennyi erotika lesz benne , mert a fülszöveg sem épp , ezt ígéri/ígérte. Oké , a fülszöveg eleje tényleg arról szól , hogy Rowdy , hogyan ”menekült” meg Kelly csábításától illetve , hogy hogyan is akarja magáévá tenni , de a második része arról biztosít , hogy lesz benne nyomozás kellőképpen és , hogy hogyan akarják lekapcsolni a pasit . Közben ez nem is igaz , mert a történet 97% arról szól , hogy hogyan fektetik meg a csajt . Ezt komolyan mondom , mert hiába 316 oldal a könyv mégis örültem annak , ha ebből 50 oldal szól arról , hogy mit tervez a pszichopata és hogyan is akarja elkapni a három buja fiú .

Számomra ez idegesitő volt és rengeteget jegyzeteltem ezzel kapcsolatba . A jegyzetek 99% arról szól , hogy mekkora becsapás volt a könyv illetve , hogy mekkora idióták ezek a szereplők . A cselekményszálra visszatérve jobbnak gondoltam és , azt hittem , hogy lesz egy kis nyomozás , erre tessék az utolsó 10? oldalon lerendez mindent és hopp megvan a kis pasas , aki annyi gondot ?! okozott a drága szereplőinknek . Mert mindent okozott csak gondot nem .Oké, értem több nőt vagdosott meg stb. és ennek köszönhetünk plusz 20 oldalt , míg a csaj elpanaszkodja magát és oda nem fekszik a pultra . Szóval kis pasas köszönöm összesen , azt a 30 oldalt amely csak veled foglalkozott .

Bővebben a blogomon :

brabiviki

Maga a cselekmény nem valami érdekes.Adva van egy pszichopata gyilkolászó, és a védelmező mostoha tesó. A srác és a lány már évek óta kerülgeti egymást, de még nem jött el az idő. És most, hogy végre együtt lehetnének, a csajt bántalmazták…Ettől eltekintve olvastatta magát. Azért kíváncsi vagyok a folytatásra. :)

zuna19

Nem mondom, hogy a kedvenc könyvem lesz, de nem volt rossz. Nekem tetszett. Az nem tetszett egyedül benne, hogy a fiúk osztozkodtak a lányokon. Szerintem ez nagyon durva. A szereplőket ettől függetlenül kedveltem. De majd, ha a többi részt is olvasom eldől, ki lesz a kedvencem. Tetszett, hogy nem csak erotikus, de izgalmas részek is vannak benne.

Ercsusz

Az egész semmi másról nem szól csakis erotikáról, vagyis hogy Rowdy mindig minden helyzetben megfekteti Kellyt, legyen szó bánatról, örömről, kétségbeesésről, a megoldás kulcsa tuti, hogy a szex. A másik Rowdy önteltségéről és vágyáról, meg hogy mennyire meg fogja ölni azt az embert, aki azt tette a csajával. A harmadik pedig Kelly makacsságáról és nyafogásáról.

Kellyt az elejétől fogva nagyon utáltam. Kis szűz lányka, de a viselkedése és öltözködése abszolút nem ezt tükrözi. Igazán sajnálom, de az, hogy egy tizenéves lányka olyan gatyában van, ami alig takarja a bugyiját és olyan felsőben, ami a melltartó alá ér pont azt üzeni a srácoknak, hogy na gyere csak, meghaphatsz.
Annyi mindent leírtam jegyeztként, míg olvastam, hogy majd egy normális értékelést összehozhassak belőle, de az az igazság, hogy majdnem az egész szidalmazás és értetlenkedés a hülyeségek miatt.
Még a felénél is reménykedtem, hogy a krimi szál kicsit bepörgeti a dolgokat, de szerencsétlen ember max 2 oldalnyit kapott a szerepléshez. Egyáltalán nem volt ez kidolgozva, csak kellett valami, amivel takarózhatott ez az erotikából fülledt valami.

Lana89

Egyszer olvasós kategória. Engem kicsit zavart az hogy milyen hamar pillanatokon belül túllépett az erőszakon a főhősnő sőt ráadásul ami a szexet illeti gond nélkül csinálja sőt három pasival is….hát egyáltalán nem élethű. Ennek ellenére el lehet olvasni és alapjában véve nem rossz történet és valószínű hogy elolvasom a többi részt is mert kíváncsi vagyok a többi buja fiú történetére.

Barbi0613

Kicsit átlagos, de attól még olvasható.
Sajnálom, hogy a „rossz” fiú cselekménye nincs jobban kidolgozva, mert akár lehetett volna ebből egy kisebb krimis könyvet is készíteni, nem csak erotikusat.
Ettől még elolvasom a többi részét, kíváncsi vagyok, hogy a többi buja fiúval mi lesz.

Bri_Official

Azért kezdtem el olvasni, mert valami szenvedélyeset akartam, kicsit kikapcsolódósabb könyvet az FTT első három része után, de…. egy idő után unalmassá vált. A felénél úgy voltam vele, hogyha el kell olvasnom a buja vagy a kéj szavakat még egyszer kidobom az ablakon a laptopom. Persze nem tettem, de attól még idegesített. Az egész tömény, néhol már közönséges szex volt. Kefélés. Semmi több. Persze az író próbált valami háttér fővonalat nyújtani a könyvnek, de nem leplezhette, hogy az egész könyv pornó. Nem éreztem érzelmi szálakat a vonzódáson kívül, semmi okot, amiért azt mondhatták volna a másiknak, hogy szeretlek és nem azt, hogy megakarlak dugni.
A három fiú közötti túlzott testvériesség mondhatni tetszett, de ebbe is csak addig merülhettünk el, amíg a szex ért.
És a lány…Kelly… próbálták szűz lányként, ártatlannak és törékenynek feltüntetni, de mindvégig az járt a fejemben, hogy egy ribanc.
Annyi mindent kilehetett volna hozni ebből a könyvből, de ez totálisan nem jött össze.
Azért adok mégis két csillagot, mert ha valaki pornót akar akkor ezt nyugodtan kézbe veheti.

Swoosh

Irodalmi Nobel dijat neki ! :)
Na jo annyira azert nem jo, de konnyen olvashato, szerintem nem annyira rossz mint ahogy tunt a tobbi ertekelesbol.
Ja es van benne erotika … Nem kevés :)

_Enii_ P

Gyorsabban a fejembe szállsz, mint a whisky, amit ittam.

_Enii_ P

Talán nem mindig a leggyorsabb a legjobb megoldás.

_Enii_ P

Körülbelül olyan szórakoztató vagy, mint az influenza, Dawg.

zuna19

A jó lányok aranyat érnek. Egy jó lány felelősségteljes, tudja, mi értékes, és ismeri önmagát. Egy ilyen nő nem játékszer, hanem társ.

Csibóca

– Rendben van, hogy az enyém legyen a hercegnő. Az ágyamba viszlek, úgy bánok veled, mint egy ritka kinccsel, és szeretlek, mindenemet odaadva, amim csak van, addig, amíg beéred velem.
De ne kísértsd a fenevadat, édes, mert ha egyszer éhes lesz, akkor lehet, hogy többet kapsz, mint amire befizettél!

Cheril

Eljött az ideje, hogy nyíltan beszéljenek egymással, mint férfi a férfival. Ehhez egyenes gerinc kellett. Vagy jó sok whisky.

Csakegylány

– Ugyan már, Kelly, mindannyian tudjuk, hogy Natches milyen gyengeelméjű tud lenni – sóhajtotta Dawg. – Ne bántsd érte szegényt. Lehet, hogy még hasznát vesszük, ha valahol gödröt kell ásni, vagy ilyesmi.

zuna19

Rowdy karjában volt. Érezte, hogy ráborul, hogy úgy fekszik mögötte, mint egyik kanál a másik mellett a fiókban. Úgy érezte, mintha csak erre a testhelyzetre teremtették volna.

Buja fiúk sorozat · Összehasonlítás