A ​pitik bosszúja (Klikk 3.) 38 csillagozás

Lisi Harrison: Klikk 3. – A pitik bosszúja

A New York-i Octavian hírhedt négyesfogata, a KLIKK éppen szétesőben van. Alicia és újdonsült barátnője, Olivia a Teen People magazin sztárfotósával és riporterével a sarkukban új klikket alapít, míg Massie- éket a bosszúvágy fűti, amiért elorozták az első helyüket az OCD egyenruha-tervező versenyén.

Alicia: sok van a rovásán. Nem elég, hogy Massie-t magára haragította, még külön társaságot is alakít, amely a legmenőbb lesz a suliban.

Dylan és Kristen: végleg szakítanak Massie-vel, és kilépnek a KLIKK-ből?

Massie és Claire: a két „ősellenség” egymásra van utalva, ha meg akarják tartani barátnőiket…

Eredeti megjelenés éve: 2005

Ulpius-ház, Budapest, 2008
334 oldal · ISBN: 9789632540894 · Fordította: Szeredás Lőrinc

Massie Block · Alicia Rivera · Claire Lyons · Kristen Gregory

Dombi_Petra>!
Lisi Harrison: Klikk 3. – A pitik bosszúja

Ez a kötet se jobb, se rosszabb nem volt, mint az előző. Voltak részek, amik ugyanolyan kicsinyesek voltak, mint az eddigi két könyvben, de ugyanakkor voltak nagyon jó, szórakoztató részek is. Massie és Alicia vitája egy új színt kölcsönzött eme irománynak, akárcsak az újabb kaland, – a Teen People fotózás. Külön öröm, hogy Claire végre beilleszkedett a K.V.CS.-k közé, s annak, hogy minden bonyodalom megoldódott közte és Cam között! :)
A könyv befejezése nekem megtette volna az egész sorozat befejezésének is, hisz kereknek, befejezettnek láttatta velem a történéseket.

Ulpius-ház, Budapest, 2008
334 oldal · ISBN: 9789632540894 · Fordította: Szeredás Lőrinc
Fleur_Rouge_Cerise>!
Lisi Harrison: Klikk 3. – A pitik bosszúja

Amennyivel jobb volt a második kötet az elsőnél, ez annyival volt rosszabb. Szerintem a negyedik előtt egy kicsit pihentetem az agyam, mert ennyi baromságot már én sem bírok el.
Úgy utálom, hogy a végére minden olyan rohadt jól összejön és mindenki olyan k*rva boldog, mintha az egész regény cselekménye meg sem történt volna. Ha már ez a téma, akkor szerintem Alicia simán megérdemelte volna, hogy örökre kiutálják.
Clare meg az a klasszikus „sík hülye vagyok az emberekhez” típus. Az eszem megáll ettől a libától. De most komolyan. Az ember azt remélné, hogy új lány létére, ő legalább normális a csapatban, de nem éppen ellenkezőleg.

Mymo>!
Lisi Harrison: Klikk 3. – A pitik bosszúja

Nem volt egy hú, de jó könyv, már a második sem volt a legjobb, de gondoltam, ha elkezdtem a sorozatot, akkor már be is fejezem. Elég idegesítő néha Massie beképzeltsége, de lassan hozzászoktam. Jöhet az uccsó rész (végre).

Petrus601>!
Lisi Harrison: Klikk 3. – A pitik bosszúja

Nekem ez a rész is tetszett!:)
Itt kiderül szerintem, hogy igazából ki, milyen is.:)
Szívesen megnézném ebből a részéből is a filmet, ha lenne.
Nekem ez 5*.

Nadine_Never>!
Lisi Harrison: Klikk 3. – A pitik bosszúja

Teljesen kikapcsolt ez a könyv. Tipikus egyszeri kellemes olvasásra tervezett tiniregény. Most is marad a bődületes mennyiségű káromkodás. Most azonban jobban lehet érezni ,hogy ezek csak gyerekek akik próbálnak arcoskodni. Szerintem a szüleiknek jobban kéne figyelni rájuk, jó pár oldallal rövidebb lenne a könyv ha kivágnák a sok káromkodást meg az idegesítő márkaneveket.
Ahhoz képest ,hogy szinte mindenki baromi sekélyes és olyan hülyeségek ,mint a presztízs érdeklik őket egészen megkedveltem a szereplő gárdát. Természetesen Layne és Eli forever :). Hiszen ők öltözködnek a legjobban :D

Nikii_Kovács>!

– Kristen, te fogásznak készülsz? – kérdezte Alicia.
– Dehogy. Miért?
– Mert lyuktömésben már profi vagy. – dőlt hátra Alicia elégedetten; két kezét összekulcsolta a tarkóján.
[…]
– És te Alicia, te szerzetesnek készülsz? – kérdezte Massie anélkül, hogy odafordult volna a lányhoz.
– Mivan? – kapta fel a fejét ingerülten Alicia.
– Csak, mert másolásban már tök profi vagy.

Kapcsolódó szócikkek: Alicia Rivera · Kristen Gregory · Massie Block
Fleur_Rouge_Cerise>!

Aztán, elkeseredett igyekeztében, hogy magára vonja a fiú figyelmét, és megszédítse, rákacsintott Harrisre.
– Jézusmária! – kiáltott fel az. – A kémiatanárnőmnek ugyanígy tikkel a szeme, mint a tiéd.

Nikii_Kovács>!

Úgy nézek én ki, mint, akinek székrekedése van? – kérdezte Massie.
– Nem, de, hogy jön az ide? – hagyta magát csőbe húzni Alicia.
– Csak úgy, hogy szarok a koncertetekre.

Kapcsolódó szócikkek: Alicia Rivera · Massie Block
Nikii_Kovács>!

– Kö-laire, mi vagy te, sült malac?
– Nem. – felelte a lány unott hangon.
– Akkor miért vágsz olyan képet napok óta, mintha citromba haraptál volna?
[…]
– Most már örülsz? – kérdezte Massiet.
– Mi a fenét csinálsz? – ráncolta a homlokát a lány.
– Azt, amin te már jó ideje fáradozol. A nyakamba varrom azt a kurva kabátot !

Kapcsolódó szócikkek: Claire Lyons · Massie Block

Klikk sorozat · Összehasonlítás