Szívem ​vágya 12 csillagozás

Linda Madl: Szívem vágya

A ​férfi azt akarta, hogy a hölgy kastélya úrnője legyen. A nő pedig arra vágyott, hogy a férfi az ő szíve fölött legyen úr.
Lady Honora zölden villogó szemekkel utasítja el nagybátyja választottját, az elözvegyült, kapzsi és hiú férjjelöltet. Teszi ezt annak ellenére, hogy a férfi velük szövetkezik a skótoknak az angol király ellen vívott háborújában. Amint a szobából kisiet, rögtön egy idegenbe botlik, akinek gúnyos mosolya és fekete szeme egy lélegzetelállító pillanat erejéig elhiteti vele, hogy magát az ördögöt nézte meg. És talán csakugyan ez történt…
Brec McCloud különös hős a Felföld klánjai között: útonálló, aki egyben a Titokzatos Sziget ura. Honora nem tehet mást, elfogadja a férfi udvarlását. Brec mágikus ajándékai és szenvedélyes figyelmessége hamarosan meggyőzik, büszke szívük egymásra találhat. Ám a férfi családjának ősi kastélyában, ahol Honora Brec feleségeként élne, a lány sötét titok nyomára bukkan, gyilkosság és kegyetlen árulás történetére. A nők… (tovább)

Eredeti cím: Speak of Love

Eredeti megjelenés éve: 1993

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Történelmi Romantika Hajja & Fiai

Hajja & Fiai, Debrecen, 1993
326 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637603751 · Fordította: Katona Gábor

Kiera>!
Linda Madl: Szívem vágya

igazi kis mézes-mázos történet egy cseppnyi bonyodalommal. meg vannak benne a klisék bőven, aki erre vágyik és nekem ez mos jól esett. :) jó kis unaloműző olvasmány

krisztina0419>!
Linda Madl: Szívem vágya

Hát a borítón lévő páros egyáltalán nem úgy néz ki,mint a főszereplők.
Most vágytam egy ilyen történtre, de azért nem vagyok maradéktalanul elégedett. Kissé kuszák voltak az események. És Honora is, csak egy kicsit kellett volna hogy több legyen, és megszerettem volna. De az a pici hiányzott.
Valamint a párja Brec, az erős indítás után egy szeretethiányos embert találunk,aki nagyon vágyik Honora szerelmére, de sehogy sem tudja kifejezni.
Így ez sajnos így csak három csillagot kap.

Boca_Isabela>!

Szeretlek. Attól a pillanattól kezdve szeretlek, amikor letoltál, amiért ördögként mutatkozom be. Nem féltél és nem is ámuldoztál, csak mérges voltál rám, amiért annak mondom magam, ami nem vagyok.