!

Ganésa gyémántjai 57 csillagozás

Leslie L. Lawrence: Ganésa gyémántjai Leslie L. Lawrence: Ganésa gyémántjai Leslie L. Lawrence: Ganésa gyémántjai
Könyvtár

Leslie L. Lawrence Goában piheni ki egy himalájai kutatóút fáradalmait. Egy reggel kerekes székes öregúrra bukkan a tengerparton, aki röviddel a találkozás után gyilkosság áldozata lesz. Leslie L. Lawrence‑t is megkísérlik megölni, s ettől kezdve rejtélyesebbnél rejtélyesebb események és újabb gyilkosságok követik egymást. A halottak testét furcsa, ismeretlen lakkal mázolja be a gyilkos. Szadanand Szingh felügyelő Leslie L. Lawrence‑re vadászik, Leslie L. Lawrence a gyilkosra. Ő pedig tovább szedi áldozatait a Mandovi folyó lagúnáiban, mígnem hősünk, szájában elmaradhatatlan pipájával, kezében .38‑as Smith and Wessonjával megálljt nem parancsol neki.

Eredeti megjelenés éve: 2000

Elcserélné vagy eladná

+++
looney
Leslie L. Lawrence: Ganésa gyémántjai

Nagyon jó könyv! A vége pedig kimondottan tetszett!
Verdi, te mit olvasol? Buci macit?

darkfenriz
Leslie L. Lawrence: Ganésa gyémántjai

Ez is a kedvenc könyveim közé tartozik a szerzőtől. India kissé európai jellegű helyszínén játszódik, hiszen a helyszín portugál gyarmat volt. Itt is szórakoztatóak a karakterek, bár van 1-2 idegesítő, akit kihagytam volna, viszont értem a szerepeltetésük okát. A legjobb könyvei között van az írónak szerintem.

Leoni I
Leslie L. Lawrence: Ganésa gyémántjai

Azt csípem az íróban a legjobban, ahogy képes bemutatni egy-egy országot és tájegységet a szereplőkön és a sztorin keresztül. Profi:-)

evica955
Leslie L. Lawrence: Ganésa gyémántjai

Egy a sok közül, semmi újat nem nyújt. Persze aki szereti az írót, annak tetszeni fog! :-)