A ​panasz (A klub 2.) 157 csillagozás

Lauren Rowe: A panasz

A ​szerelem a jók öröme, a bölcsek csodája és az istenek szórakozása.

Sarah, az önbizalomhiányos szépség, és Jonas, a páratlan szerető, arra érkezik haza a belizei trópusi paradicsomból, ahol szinte folyamatosan szeretkeztek lombházikójukban a bőgőmajmok szerenádja közepette, hogy Sarah lakását feldúlták és átkutatták. Jonas megfogadja, hogy bármi áron megvédi szerelmét, főleg, mert saját múltja is kísérteni kezdi. Kitalál egy tervet, hogy felgöngyölíthesse a Klubhoz vezető szálakat, Sarah-t azonban nem avatja be a részletekbe. És ez súlyos hibának bizonyul…
Folytatódik Sarah és Jonas erotikában gazdag története. Az exkluzív társkereső klub, ahol Jonas ártatlan szórakozást keresett, a zabolátlan szenvedély, az emésztő vágy és a szerelmi bánat terepévé vált.

Sarah: „Mintha egész életemet egy palackba zárva éltem volna, amiből ez a pasi most kihúzta a dugót. És azóta semmi másra nem tudok gondolni, mint hogy téged, Jonas, te szeretők gyöngye, szomorú szemű, buja… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2015

Európa, Budapest, 2016
284 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634053613 · Fordította: Getto Katalin

Jonas Faraday · Sarah Cruz · Josh Faraday

Mrs_Curran_Lennart P>!
Lauren Rowe: A panasz

Ahhoz képest, hogy műfaját tekintve ez egy erotikus mű, nagyon nyálas és szenvelgős lett. Jonas időnként egy érzelmileg éretlen kisfiú nyafogását adja elő, hiába próbál Sarah érettebben viselkedni. Ahogy a nyomozásnak is nekifog…hát nem egy díjnyertes ötlet. Lappanganak még sötét titkok ráadásul szívtiprónk múltjában , amelyekről ugyan beszélni nem akar, de a váltott szemszög miatt sejteni engedi. A vége pedig abszolút függővég. Nagggyon durva.
Hol a folytatás? Mert a belső borítón már ott a kötet képe.

ncsn87>!
Lauren Rowe: A panasz

Ez is nagyon tetszett, de azért az első egy hangyányival jobb volt, eredetibb volt az alapötlettől, de itt is vannak azért meglepetések rendesen. ;) Izgalmas, nem unatkoztam és persze fincsik az erotikus részek. *.* :D És igen, még mindig van egy saját Jonasom itthon. ♥ :D
Azért szeretem ezt a sorit, mert nincsen benne felesleges dráma, folyamatos félreértések. Mindent megbeszélnek, átgondolnak, nem viszik túlzásba a titkolózást, nincs túlnyújtva. Tetszik a főszereplők kapcsolatának fejlődése. Olyan egyszerű, de nagyszerű erotikus történet egy kis csavarral, krimi szállal. :)
A vége viszont függővéges. Ilyen befejezést… Tiszta ideg lettem!
Nagyon remélem, hogy a harmadik részre nem kell sokat várnunk!
Olvasásra fel, csajok! ;)

Szilvi00 P>!
Lauren Rowe: A panasz

„Ó, Jonas. Édes Jonas. H*lye, hazug, idióta Jonas. Nagy bajban vagy."

Az a nagy helyzet, hogy valóban baj van, bár nem túl nagy. Jonas és Sarah (új nevén Orgasma) nem tudott betelni egymással, ezért a folytatás sem szűkölködött erotikában, ezzel nincs is baj. Jonas, gyerekkori traumája miatt képtelen volt kinyögni az „sz” betűs szót, ezt is megértettem. A Klub elleni haditerve viszont röhejes volt, de hát egye fene, nem a hadviselési szakértelme miatt kedvelem a pasit. A sziporkázást érzelgősségre cserélte az írónő, és egy hatalmas függővégnek hála, arról is tett, hogy rögtön rohanjak a folytatásért.

Smurfettereads>!
Lauren Rowe: A panasz

Imádom. Ez a rész is nagyon tetszett. Izgalmas, erotikus, romantikus, vicces. Bár néha már túl nyáladzós részek is vannak benne. Még mindig imádom Jonast annyira szexisten ízig-vérig álompasi. ❤ ❤ Nagyon jó párost alkotnak Sarah-val, és őt is nagyon bírtam szerethető karakter. Josh-t is nagyon bírtam. :-) Bár elég lassan, és nehézkesen kezdtek a nyomozásnak, és a vége jesszusom hol a folytatás? Alig várom, hogy olvassam a harmadik részét nem lehet így vége, annyira kíváncsi vagyok mi lesz Sarah-val.

kocybaba P>!
Lauren Rowe: A panasz

Továbbra is azt tudom mondani, hogy tetszik ez a sorozat, és hogy jobb, mint amire számítottam. Várható volt, hogy az előző rész után kissé más mederben fog folyni a történet, de ez egy cseppet sem zavart. Jonas továbbra is hihetetlen egy pasi kendőzetlen stílusával, forrófejűségével, Sarah pedig okos és elég erős női karakter. Ami pedig külön öröm volt, hogy itt is megmaradt a zene, a filozófiai szemlélet megjelenése, és a megfogalmazás kapcsán az a kifejezésmód, amely megnevettetett. És ha nagyon akarnék, tudnék felróni benne hibákat, de egyszerűen nem fogok, mert teljesen és maradéktanul kikapcsolt. Nagyon várom a következő részt!

Suzy25>!
Lauren Rowe: A panasz

A szerelem a jók öröme, a bölcsek csodája, és az istenek szórakozása – suttogom, aztán mintha valami megszakadt volna bennem; egy élet fájdalma, elfojtott rettegés tör elő belőlem, olyan erővel, hogy képtelen vagyok ellenállni neki. – Szeretlek!
Ez a rész is nagyon jó volt, úgy mint az első is. Volt benne minden, szerelem, erotika, izgalom, minden ami kell. De istenem, a vége, jajjj ide nekem most mindjárt a következő részt.

Viktória_Erdei P>!
Lauren Rowe: A panasz

Túl rövid volt. Szívesen olvastam volna még Jonas és Sarah történetét. De a vége, mi volt ez??? De sajnos a következő rész még nincs a polcomon.

Pepe0810>!
Lauren Rowe: A panasz

Óóó, hát hol az én könyvem folytatása? :D Ez nagy szemétség :D Most várhatok még jó sokat, mire olvashatom, hogy mi történik a továbbiakban. Nagyon tetszett ez a rész is, kedvencem lett a sorozat! :) Tetszik, hogy nem komplikálják túl a dolgokat, hanem mindent meg tudtak beszélni, nem voltak felesleges veszekedések! :) Nekem a fordításban kicsit furának tűnt, hogy spoiler De amúgy nagyon megszerettem ezt a könyvet is, imádom Sarah és Jonas párosát! :)

Adri93>!
Lauren Rowe: A panasz

Még az első részt imádtam, a második rész már nem volt tökéletes. Nem mondom, hogy nem tetszett, csak nem volt meg benne az a kis plussz. A szereplőket ugyanúgy szerettem a hibáikkal együtt. Ez volt benne a jó, hogy nem tökéletesek…bár néha a túlzott így szeretlek, úgy szeretlek…..a kevesebb néha több :-)

Hópárduc P>!
Lauren Rowe: A panasz

Ez a könyv egy hajszálnyival maradt le az első résztől.
Csak éppen egy kicsivel. :)
A szereplők szerethetőek, egy picit voltak néha idegesítőek. Amikor ugyanazt százszor is körbe járták, és nem nagyon jutottak túl rajta.
Ettől függetlenül nagyon tetszett ez a rész is. Kicsit izgalmas is lett, főleg a végére. Persze függőben maradt….Várom, hogy mit hoz a folytatás. :)
Erotikus részek kielégítőek.
Haladós az olvasása, csak a hétvégén nem volt időm.

Szelén>!

A szerelem a jók öröme, a bölcsek csodája, és az istenek szórakozása.

AnkerAdri>!

– Minden szív egy dalt énekel, de az a dal csak akkor szól igazán, ha van szív, amelyik visszhangozza. – Hangja remeg a felindulástól. – Az én dalom most megszólalt.

Szelén>!

– A titkok szakadékot nyítnak két ember közé, Jonas. Ha az egyik fél titkolózik, a másik a félelmeivel és a képzelgéseivel fogja feltölteni ezt a szakadékot.

Smurfettereads>!

Egy párkapcsolat sem bírja el sokáig, ha kiderül, hogy csak az egyik fél van rajta igazán a dolgon.

Szelén>!

Azt mondja Platón: „Inkább keveset jól, mint nagy dolgot tökéletlenül.”

Cheril>!

Istenem… nincs is gyönyörűbb annál, mint látni, ahogy a kedvesed a szemed láttára válik gyönyörű pillangóvá.

Kapcsolódó szócikkek: Jonas Faraday
Szelén>!

A legjobb dolgok spontán jönnek.

Szelén>!

– A jó tettek erőt adnak, és másokat is jó tettekre indítanak.

A klub sorozat · Összehasonlítás