Fixed ​on You – Megtalállak még (Fixed 1.) 463 csillagozás

Laurelin Paige: Fixed on You – Megtalállak még Laurelin Paige: Fixed on You – Megtalállak még

New York szívében, egy toronyház elegáns irodájából nyíló titkos szobában veszélyes egyezség születik.
A lány szemtelenül fiatal, intelligens és rámenős. Nappal egyetemista, éjjel felszolgáló egy bárban.
A férfi sármos, makacs és célratörő, csak a mások feletti korlátlan hatalom hozza lázba.
A lánynak sürgősen pénzre van szüksége, a férfi tisztességtelen ajánlatot tesz neki.
A férfi látszólag mindent tud a lányról, a hatalmában tartja, rendelkezik a teste felett. Alayna Wither az a nő, akit talán még szeretni is tudna.
A lány azonban sötét titkot őriz; megszállottjává tud válni annak, akit megszeret. Hudson Pierce, a bár új tulajdonosa, multimilliomos szépfiú úgy hat rá, akár a legkeményebb drog.
És a testet-lelket felőrlő hajsza megkezdődik…

Eredeti megjelenés éve: 2013

Libri, Budapest, 2018
346 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633100674 · Fordította: Horváth M. Zsanett
348 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633101674 · Fordította: Horváth M. Zsanett
342 oldal · ISBN: 9789633107447 · Fordította: Horváth M. Zsanett

Hudson Pierce · Alayna Withers 'Laynie' · Jonathan Pierce · David Lindt · Sophia Walden Pierce

Laurelin Paige: Fixed on You – Megtalállak még

„Most mindketten sebezhetőek voltunk. Két megtört lélek öntötte ki a szívét a magánterápián.”

OMG!!!
Ez valami brutál jó volt! I.M.Á.D.T.A.M!!! ♥
El sem hiszem, hogy novemberig kell várnom a folytatásra :(
Annyira intenzív volt az egész, nem volt üresjárat, mindig történt valami. Nem győztem kapkodni a fejem.
Remekül megírt erotikus történet, letehetetlen.
Persze, lehet azt mondani, hogy sablon a gazdag, jóképű szexisten, Mr. Eldobom-az-agyam-olyan-szexi, aki ráadásul könyörtelen üzletember ugye ismerős?, itt mégsem ezen van a hangsúly.
Mindkét főszereplőnk mentális gondokkal küzd, de vajon le tudják együtt küzdeni?
Vajon a fura üzleti megállapodásból szerelem lesz a végén?
Ennyit még nem izgultam könyvön, hogy jól alakuljanak a dolgok.
A karakterek remekül kidolgozottak. Szinte mindenkit megkedveltem, kivéve Hudson anyját, mert szerintem őt Szörnyella de frászról mintázták :D Hudson apja viszont haláli pasi, jókat nevettem rajta.
Én beleszerettem a történetbe, beszippantott, megvett magának ♥
Nagyon várom a folytatást!
Nézzétek el nekem, hogy ide-oda csapongtak a gondolataim az értékelés írása közben, de még mindig a történet hatása alatt vagyok.

Borító: 5/5
Történet: 5/5
Karakterek: 5/5

EROTIKA RAJONGÓKNAK KÖTELEZŐ!

Dóri_Margit P>!
Laurelin Paige: Fixed on You – Megtalállak még

„Küzdelem nélkül nincs haladás.”

6 éve már, hogy először olvastam. Még mindig jól emlékszem a történetre. Ez azért elmond valamit. ^^

Véleményem szerint nem tucat könyv. Hiába egy New Yorki, agyam eldobom kinézetű, irányításmániás és munkamániás pasi és egy szeretet éhes gyönyörű nő, akikkel azt gondolnánk, hogy semmi extrát nem fogunk kapni.

A történet nagyon impulzív, letehetetlen és fordulatokkal teli. Itt aztán találgathatunk olvasás közben, hogy mi jöhet még! Szeretem benne, hogy sejtet valamit, aztán homlokegyenest mást kapunk. Végig bizonytalanságban tartja az olvasót, úgyhogy ez nekünk is egy rizikós utazásnak ígérkezik.

Alayna és Hudson mindketten elég komoly pszichológiai problémákkal küzdenek, komoly függőségeik vannak, amiket az egész életkörnyezetükre kivetítenek.
Vajon két megtört lélek, akik felismerik a másik démonait, átérzik és tudják kezelni a másik őrültségeit, együtt jobbak? Vagy egy hatalmas őrületben vesznek csupán részt.

A kémia, a szenvedély, sistergős. Erotikában sem szenvedünk hiányt.
Ugyanakkor egy tudatosan, okosan felépített történet, rendíkül jó karakter fejlődéssel.
Hudson pedig a Nr1.

ZitussKa>!
Laurelin Paige: Fixed on You – Megtalállak még

„…és igen, talán egy kicsit őrült is, de te nem mentél ebbe tönkre. És ez reményt ad. Nekem.”

Pontosan 3 èvvel ezelőtt (a mindenit de règ volt) már èrtèkeltem egyszer ezt a könyvet de kislányos zavaromban azt sem tudtam mit mondjak. Mondjuk most sem vagyok sokkal naprakèszebb, de nem fontos. Nekem ez a törtènet különleges helyet kapott a szívemben – ne kèrdezzètek miben – de számomra ez egyszerűen más, mint a többi NA. Szeretem a szereplőket, a humorukat ès a már ismert de mèg mindig függősèget okozó titkaikat.
Ugyancsak várok pár èvet, hogy újrázhassak. Aztán egyszer csak megunom.. vagy nem :)

DarknessAngel>!
Laurelin Paige: Fixed on You – Megtalállak még

Érdemes volt várni ezzel a könyvvel, mert most pont jókor jött :) Teljesen elbűvölt és kikapcsolt. A történet egyszerű, nincs túldrámázva, hol aranyos és vicces, hol kicsit érzelmesebb és fájdalmasabb, egyszerűen tökéletes.
Alayna egy érdekes, és nagyon megnyerő karakter. Ismeri a hibáit, de próbál rajtuk változtatni, tényleg egy élettel teli karakter. Tetszik, hogy mindig őszintén beszél Hudsonnal, még ha elsőre nem is, de másodjára már elmondja, hogy mi bántja, hogy mit gondol. És a neve iszonyatosan gyönyörű *-* Nagyooon tetszik.
Ami Hudsont illeti… jaj, ide nekem, én is akarom :3 Annyira kíváncsi vagyok, mi rejtőzik még ebben a pasasban, csupa rejtély.
Kérem a következő részt.

Nikolett0907 P>!
Laurelin Paige: Fixed on You – Megtalállak még

„Rengeteg nő rajong olyan férfiért, aki elérhetetlen.”

Őszintén szólva, csak azért olvastam el, mert egy kihíváshoz kellett, de nem voltam abban a hangulatban, hogy igazán értékelni tudjam a kötet témáját és ez meg is látszik a csillagozásomon. Sok értékes gondolat és mondat van benne, amit önmagában is szívesen kiveséznék, de jelen pillanatban csak arra van erőm, hogy elismerjem jó volt, de annyira mégsem, hogy rögtön olvasni akarjam a következő részét.
Talán idővel ezt is újra kézbe fogom venni és akkor több türelemmel a teljes sorozatra lesz energiám és kedvem.
Egy olvasásnak megfelelt.

342 oldal · ISBN: 9789633107447 · Fordította: Horváth M. Zsanett
christine I>!
Laurelin Paige: Fixed on You – Megtalállak még

Ha most értékelést kéne írnom, tulajdonképpen majdnem ugyanazt írnám, mint @Anne1221, csak más szavakkal.
Kellemes volt, könnyed, kikapcsolt, de nem nyűgözött le, nem kaparom a falat a folytatásért. Az már más tészta, hogy kihívás miatt elolvasom a többi részét is. Annak ellenére, hogy nem éreztem a tipikus bizsergést, ami ilyenkor általában megjelenik, mégis érdekel, mit hoz ki az írónő a betegséggel kapcsolatos szálból. :)

agi89>!

Volt egy sejtésem…
…szinte biztos voltam benne hogy ha elolvasom és nem az én drágaságom a könyv, akkor hatalmas kényszert fogok majd érezni: az enyém kell hogy legyél!

Úgyhogy most rohadtul elégedett és boldog vagyok, mert Mr. Hudson Pierce összes (nem mondhatnám, hogy kis) porcikája, darabkája és része ott csücsül a polcomon. *-*

Igen, rohadtul belé zavarodtam, habarodtam! Wááááá! Úristeeeen! De nagyon imádom hogy még 3 könyvön keresztül velem lesz! ♥ NO SIGNAL zzzzzzzzzz

348 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633101674 · Fordította: Horváth M. Zsanett
Naiva P>!
Laurelin Paige: Fixed on You – Megtalállak még

Szerintem ez a könyv nagyon szexi. Hudson titokzatos és ellenállhatatlan és nagyon, de nagyon magabiztos. Alaynát nagyon bírom. Neki van az egyik legjobb, legszebb, de attól még pornós neve az eddig általam olvasott erotikus regények történetében. Bírom benne, hogy ne áltatja magát, nevén nevezi a „dolgokat”. (de utálom használni ezt a szót)
Beteges, megszállott, mániákus, de közel sem olyan elveszett, mint amilyennek első olvasásra tűnik. Hudson pedig minden, amire neki szüksége van. Nagyon jól kiegészítik egymást. Jó kezdete egy remek erotikus trilógiának. Szerettem. Nem is kicsit.

Mrs_Curran_Lennart P>!
Laurelin Paige: Fixed on You – Megtalállak még

Számomra nehezen indult, aztán szépen felpörgött a történet. A lány mániákus, a pasi meg szociopata. Állítólag. Bár az elején úgy tűnik, hogy egy újabb „Szürke” klón, de mégsem az. A pasi csak azt gondolja magáról, hogy nem tud szeretni. Aztán amikor a későbbekben megismerjük a családját…Majdnem elkértem @beathag kartársnőtől a mágikus szeneslapátot, akkora szukaka Hudson anyja. Remélem a sorozat vége HEA lesz! Ez a rész szépen lett lezárva, semmi függővég.
Azoknak ajánlom, akik könnyed kikapcsolódásra vágynak.

noni55 P>!
Laurelin Paige: Fixed on You – Megtalállak még

A dúsgazdag Hudson és Alayna egy különös egyezségnek köszönhetően álkapcsolatba kezdenek. Az egyik nem képes szeretni, a másik pedig túlságosan is megszállottá tud válni. A kémia rögtön működik közöttük, a történet tele van forró jelenetekkel. Alayna múltbéli dolgairól többet meg lehet tudni, Hudson viszont egyáltalán nem tud megnyílni. Mondhatnám úgy is, hogy egy kicsit elcseszett, mint Mr. Grey. Szerencsére jó hatással vannak egymásra és az az álkapcsolat is túl jól sikerül. Kíváncsi vagyok, hogy mit rejt Hudson története, miért is olyan a jelleme, amit mindenki ismer. Az édesanyját megismerve amúgy nem csodálkozom, hogy képtelen a szerelemre.

Cicu>!

Küzdelem nélkül nincs haladás.

Kapcsolódó szócikkek: haladás
Cicu>!

– Rengeteg nő rajong olyan férfiért, aki elérhetetlen.

Cicu>!

– Hudson? – szóltam halkan, remélve, hogy nem feltűnő a hangomban a csodálat.
– Igen, kedvesem?
– Igazából nem vagy seggfej.
A szája elé tartotta a mutatóujját.
– Másoknak el ne áruld! Tönkretennéd a hírnevem.

Kapcsolódó szócikkek: Alayna Withers 'Laynie' · Hudson Pierce
Cicu>!

– Tudod, mit mondanak a lámpalázról – súgta a fülembe. – Képzeld el a közönségedet meztelenül.
Felvontam a szemöldökömet.
– Téged és Davidet?
– Nem kedvesem. Csak engem. Ez parancs.

Kapcsolódó szócikkek: Alayna Withers 'Laynie' · Hudson Pierce
Cicu>!

[…] minden út egyetlen lépéssel kezdődik – még azok az utak is, amelyekre nem lenne szabad rálépnünk…

Cicu>!

[…] nem akarlak jobban megtörni, mint ami ahhoz kell, hogy birtokolhassalak.

Kapcsolódó szócikkek: Hudson Pierce
Cicu>!

Tudom, milyen érzés megtenni valamit, miközben tudod, hogy nem lenne szabad.

Kapcsolódó szócikkek: Hudson Pierce
Cicu>!

Tudtam, milyen érzés valamilyennek lenni, és gyűlölni magam érte. Hogy milyen nehéz megváltoztatni, és elfogadni azt, ami elválaszthatatlanul része az énemnek, és sosem fog megváltozni.

Kapcsolódó szócikkek: Alayna Withers 'Laynie'

Fixed sorozat · Összehasonlítás